Π.α.ο.κ

Δεν καταλαβα ρε παλικαρι, ποιο ειναι το κομπλεξ ακριβως ??

Το μονο κομπλεξ που βλεπω εγω, ειναι αυτο της προτελευταιας προτασης.

Ο Τσουκαλάς ουσιαστίκά πήρε τη θέση του Φωτάκη. Το πείραμα απέτυχε. Ελπίζω να το κατάλαβε ο Χάβος. Στο δεύτερο έπαιξε πιο ορθολογικά με 4-5-1. Κατά τη γνώμη μου 4-4-2 χωρίς κόφτη με πνευμόνια δεν μπορεί να παίξει ο ΠΑΟΚ.

ποιος τον γαμει και τον αρη μωρε…προσωπικα χεστηκα και να χαναμε σημερα…εγω θελω τελικο κυπελλου…μονο αυτο με νοιαζει…

σοβαρά τώρα ρε παλικάρι;

“[B]πιο κρίσιμο παιχνίδι στην ιστορία του συλλόγου[/B]”;!!;;!!;;;; σπουδαία ιστορία, σα να λέμε

τα πειράματα είναι για τις προπονήσεις…ευτυχώς που οι άλλοι ήταν σχετικά ανύπαρκτοι επιθετικά κ δεν μας στοίχισε.

Αν δεν το εχεις καταλαβει, ο Ηρακλης αυτη τη στιγμη ειναι στις δυο τελευταιες θεσεις της βαθμολογιας, οποτε καθε παιχνιδι απο εδω και περα ειναι κρισιμοτατο.

Επισης η ιστορια εχει γραψει οτι τα 3/5 της βασικης πενταδας της Εθνικης Ελλαδος που κατεκτησε το Ευρωπαικο Πρωταθλημα και οι 4/12 παικτες που εφτασαν την Ελλαδα στο τελικο του Παγκοσμιου, ανδρωθηκαν μπασκετικα και εκαναν το ονομα τους στην ομαδα του Ηρακλη.
Αυτο για την ιστορια και για το που αξιζει να βρισκεται αυτη η ομαδα.

προφανως αυτα δε τα ξερει ο προεδρος σας Nightsky

Τι σχεση εχει αυτο μωρε με την δηλωση του προεδρου.
Οταν σε ενα τοσο κρισιμο παιχνιδι, με τον κοσμο να γεμιζει ασφυκτικα το γηπεδο και να μην σταματαει δευτερολεπτο να ενισχυει, η ομαδα εχει 3/24 (!!!) τριποντα και παιζει σαν κοιμισμενη (με εξαιρεση τον μεγαλο Σμους Παρκερ), τι αλλο ηθελες να βγει και να πει !

Εγώ πάντως θέλω το ίδιο το κύπελο!=D>

δεν ξέρω τι θα ήθελα να βγει και να πει ο πρόεδρός σας ρε nightsky, ξέρω ότι το “πιο κρίσιμο παιχνίδι στην ιστορία του συλλόγου” είναι αστεία σαν φράση σε αυτή τη φάση του πρωταθλήματος. αυτός ο ίδιος υποτίμησε την ιστορία σας, όχι εγώ, οπότε μη μου αραδιάζεις τα διαπιστευτήριά σας. αφού μπήκες στον κόπο όμως, ας έγραφες και για κανέναν τίτλο εκτός από τα κλάσματα.

Eχουμε και δυο πρωταθληματα στο αθλημα αλλα ειναι προπολεμικα. Δεν ξερω αν σου κανουν…

καλά είναι κι αυτά. δεν είπες για τα λάβαρα που έχετε στο γήπεδο όμως.

Άσχετο αλλά να πω οτι αφού μπορεί να νικήσει η ΑΕΚ και ο φετινός ΠΑΟ (Τιποτα-squad) τον γαύρο.Παρακαλώ σκίστε του τον πάτο.Ευχαριστώ.Τα 2 hatemail μου για σήμερα :slight_smile:

O παοκ παντως ηρθε προετοιμασμενος για το ματς.

:lol:

Ότι είναι καραγκιόζης το ξέρουμε[-X

Τι εννοείς ο ΠΑΟΚ;

Δεν εννοουσα κατι συγκεκριμενο εδω.

Απλα εγραψα κατι για πλακα για να ποσταρω το βιντεο με τον καραγκιοζη. :wink:

Tη γνωμη μου για το ματς την εγραψα στο τοπικ του ΑΡΗ.

Γνώμη μου ότι θα έπρεπε να πεις συγκεκριμένα “ο Χαλκιάς”, καθώς ούτε μεις συμμεριζόμαστε την μαλακία που τον δέρνει και μας εκνευρίζει εξίσου.
Έτσι κ αλλιώς όπως θα έχεις παρατηρήσει, κάθε 3 σελίδες σε αυτό το θρεντ βρίζουμε τον Χαλκιά και αναρωτιόμαστε γιατί σκατά παίζει.
Αυτό

Γνωμη μου ειναι να διαβασεις οτι το εγραψα για πλακα, απλα για να ποσταρω το βιντεο.

Γενικα, δεν ξερω αν συμμεριζεστε τη μαλακια που δερνει το Χαλκια, αλλα ο παοκ σημερα κατεβηκε με “τακτικη Χαλκια” ειναι η αληθεια.

O Π.Α.Ο.Κ σε 3 μέρες έχει έναν από τους πιο σημαντικούς αγώνες της σεζόν που τον καίει πολύ περισσότερο από το σημερινό ματς
Με λίγα λόγια ήμασταν αδιάφοροι και αυτό φάνηκε
Εσείς γιατί είχατε αυτά τα χάλια?