Π.α.ο.κ

+2112

Επιτελους.

Η ελεύθερη φωνή εναντίον του κατεστημένου του βορρά φίλε montecristo ΔΕΝ ΦΙΜΩΝΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ

Και σιγά τι είπα το αυτονοήτο…όλοι γνωρίζουμε τι εστί λαός του ΠΑΟΚ(όχι πως και οι οπαδοί του ΟΣΦΠ πάνε πίσω…αλλά οι δικοί σας έχουν τα πρωτία…)

:ban::ban:

Αφήστε τα Ban και ασχοληθείτε λίγο με την ομάδα σας…και την κριτική πάνω σε αυτί
Για μένα ο φετινός ΠΑΟΚ δεν είναι ούτε ομάδα, παίζει αντιποδόσφαιρο στύλ ΠΑΟ πολλών ετών!!!
Κανονικά δεν του αξίζει κανένας τίτλος, ούτε κύπελλο ούτε θέση για Champions League8)

Δεν είμαι καν ΠΑΟΚ αλλά χαρακτηρισμοί όπως υπάνθρωποι είναι απαράδεκτοι για ένα φόρουμ και πραγματικά δεν θέλω να έχω καμία σχέση με άτομα σαν εσένα.

Για αρχή ας πούμε ότι πήραμε την πρόκριση ενάντια στον Ολυμπιακό με αντιποδόσφαιρο και χουλιγκανισμούς των τουλάχιστον 800 (τάδε έφη Τσουκαλάς) βαρυποινητών της θύρας 4.

Θα δικαστεί λέει η ΑΕΚ εκτάκτως την δευτέρα και όχι την πέμπτη όπως όλες οι ομάδες για να προλάβει να εκτίσει την ποινή των κεκλεισμένων που θα φάει κατά 99% με τον πανιώνιο και όχι με τον ΠΑΟΚ…

ΙΣΟΝΟΜΊΑ ΑΔΈΡΦΙΑ!!!

Btw εγώ που ήμουν στη 4Α δίπλα στα τύμπανα δεν άκουσα κανέναν να λέει το σύνθημα για τον Νίνη…
Τραγικό όπως και να έχει… Ειδικά αν σκεφτείς ότι έχουμε και εμείς παίχτη που είναι από Αλβανία…

Ποιον Αλβανο εχει ο ΠΑΟΚ ?

Toν Κάτσε

το οτι εχουμε αρκετα φασιστορατσιστομουτρα στο γηπεδο δεν ειναι νεο…βλεπω κατι τυπαδες ελληναραδες με μεγαλεξανδρο και το σημα της μακεδονιας τατουαζ και κανω κακα απτον φοβο

[SPOILER]ρομαντικ ειλικρινα…δεν εχω ασχοληθει μαζι σου…και δε θα ξανασχοληθω…αλλα αν τα λες σοβαρα αυτα τα πραγματα και δεν τρολαρεις για τη καυλα σου,αν βγεις απτην σχολη ιατρικης καποτε και δουλεψεις σε καποιο ιατρειο η νοσοκομειο,πες μου σε παρακαλω που σκατα θα ειναι να μην ερθω ποτε.
[/SPOILER]

Ρε παπαρδέλα μου τι σχέση έχει το ένα με το άλλο?
Δηλαδή να μην ασκώ κριτική οπαδική στην ομάδα σου?
Δεν είναι δειγμά δημοκρατίας αυτό…έστω και έχω μια ακραία κατά την γνώμη σου άποψη…
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλαβώ τι υπονοείς…

Εκτός αν μπερδευείς τα αυγά με τα αγγούρια:p

ΡΟΜΑΝΤΙΚ :rockon:

Όσο για τους υπόλοιπους, ζώα northeners ή μακεδόνες θα ήταν. :stuck_out_tongue:
Και το άλλο ηλίθιο εκεί προς το ημίχρονο προς την νεάπολη.“ΠΑΟΚ θρησκεία τρομοκρατία, ούτε φασισμός, ούτε αναρχία” ίσα ρε… παίζουμε που παίζουμε ξύλο σε κάθε ματς μεταξύ μας. Φανταστείτε να βγάλουμε και τα πολιτικά μας στην φόρα. Θα έπρεπε βέβαια να τους αφανίσουμε τους ακροδεξιούς από το γήπεδο, που σηκώνουν και τέτοια πανιά [SPOILER][/SPOILER]

Τελοσπάντων. Ανοίγω μεγάλη συζήτηση τώρα.

@romantic : Ενω εσυ που τσουβαλιαζεις τοσες χιλιαδες ατομα δεν μπερδευεσαι καθολου…

Γενικα οι ακροδεξιοι εχουν αυξηθει στις ταξεις των οπαδων.
Δεν ξερω τι γινοταν παλαιοτερα αλλα πλεον στανταρ θα παιζουν 1-2 πανο που
εχουν ‘περιεργα’ συμβολα.
Κακως.Πολυ κακως !

Εχθές συζητούσα με τον παπαρδέλα, σκεφτόμουν να ανοίξω θρεντ τέτοιο.
Δεν ξέρω άμα κολλάει στα αθλητικά ή στο podium όμως. Γενικότερα πολιτική-αθλητισμός.

φίλε Deathster δεν την τσουβαλιάζω γεγονότα λέω και συμπεράσματα βγάζω…είναι μεγάλη ιστορία το να λέμε για οπαδική βία όπως και οι Ολυμπιακοί είναι κάφροι(και κάψανε ένα θέατρο επειδή δεν έχουν κριτηρία) παρόμοια κάνουν και οι Παοτζήδες(μπουκάλια, πέτρες μαχαιρώματα κλπ)
Το θέμα είναι κάποτε να λήξει όλο αυτό…έχει καταντήσει αηδία!!!

Ελπίζω να μην με συμπεριλαμβάνεις στους κάφρους αυτούς…αλλά αυτό που βλέπω ότι στην όμορφη Θεσσαλονίκη ορισμένοι οπαδοί του ΠΑΟΚ που κάνουν καφρίλες, έχουν δυστυχώς την ΑΣΥΛΙΑ της διοίκησής και μεγάλης μερίδας του κόσμου…

το έπνιξε το πέναλντυ και έδωσε φάουλ εκτός…

πολύ ξύλο πάντως στα τελευταία λεπτά του 1ου μισού… Πάλι μπαλάρα βλέπουμε…

γιαυτο δε μαρεσει να βλεπω ματσ φετος.

πήγε για τσαμπουκά ο γκαλίτσιος στον γκαρσία, κλάμα!!!:lol::lol:

Τι έγινε με τον Γκαρσία κ φαγώθηκαν αυτοί?

http://www.dailymotion.com/video/xh07xf_panionios-paok-anatropi-athanasiadi η ανατροπη του αθανασιαδη