Π.α.ο.κ

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα καν ποιος “ήξερες” ότι θα κέρδιζε με εκείνο το ποστ σου…
Για τον αγαπούλα μιλάς στην παρακάτω παράγραφο;

*ναι…ο άνθρωπος μετά την παρέμβαση από κυβέρνηση μεριά πριν απο 1,5 σχεδόν χρόνο για να μην βρίσκεται με τίτλους όπως πρόεδρος ομάδας και άλλες θέσεις(το ίδιο είχε γίνει και με τον μπεο), έχει πάρει φόρα κανονικά…!! το καλοκαίρι ζήτησε να μπει στον παοκ σαν χρηματοδότης και ο ζαγορακης(από όσο μπορώ να ξέρω) δεν έκατσε καν να συζητήσει μαζί του…
αλλά εδώ και κάμποσο καιρό ακούγεται οτι έχει μπει στην παε παοκ και βοηθάει όσο μπορεί(δηλαδή οσο θέλει:p)…
προσπάθησε να μπει και στον πανιωνιο άλλα με τις φωνές και τις αποκαλύψεις έκανε πίσω…αλλά συνεχίζει να θέλει να μπει το καλοκαίρι…αλλά με τον πανιώνιο στην α΄εθνική…(ιφ γιου νοου γουατ ι μιιν)…
το ίδιο θα ήθελε και για τις σερρες…
όπως και για την λαρισα όπως ακούστηκε μέσα στην εβδομάδα που πέρασε…
αν μπορούσε θα χωνόταν σε όλες τις ομάδες…

εκεί πάει το “ο παοκ δεν ήθελε το ματς”…
δεν είναι θέμα να πω οτι ο παοκ έκανε κάτι κακό…σιγά τα αυγά κιόλας…
απλά έγινε…
αλλά είναι λίγο κουλο να παιζεις σε αυτό το πρωτάθλημα και να νομίζεις οτι υπάρχουν άγιοι…ανάλογα με το ποιος είναι στο τιμόνι και τι δύναμη έχει μια ομάδα ανάλογες και οι κινήσεις της ομάδας…

αυτή τη στιγμή η σουπερ λιγκα είναι στο χειρότερο της σημείο…μοιάζει με την παλιά(κακή) επαε…πράγματα λέγονται φάτσα φορά σε συνεδριάσεις, άνθρωποι εκβιάζονται στην ψύχρα, και συνεδριάσεις έχουν αποκλειστικά θέματα εξουσίας…
δεν έχει γίνει καμία συνεδρίαση ακόμη για τηλεοπτικά, για επιπλέον διαφημίσεις, για τίποτα που να άφορα το ποδόσφαιρο…
παράδειγμα είναι και η πρόσφατη συνεδρίαση με θέμα το πως να ξεγελάσουν την ουεφα στο θέμα αδειοδοτήσεις μιας ομάδας στα εθνικά πρωταθλήματα…!! έκαναν συνεδρίαση με τέτοιο θέμα και ήξεραν όλοι.!!! το έλεγαν ανοιχτά.!!πόσο ξεφτίλα δηλαδή?? (ο παοκ ψήφισε κατά και μπράβο του…η λαρισα το ψάχνω ακόμη)[/SPOILER]

:lol::lol: Εσύ “ήξερες” ότι ο ΠΑΟΚ θα χάσει, εγώ θα χεστώ στο χρήμα; Δεν μας τα γράφεις λογικά. Όσο για το τί ακούστηκε μάλλον θες να πεις ότι το άκουσες εσύ. Και μάλλον σε κανά καφενείο με τελειωμένους στη Λάρισα. :wink:

Υ.Γ: Φυσικά αν η ΑΕΛ δεν ενδιαφερόταν για το ματς με τον Πανιώνιο μπας και σωθεί δεν θα “ακούγατε” τίποτα…

[SPOILER]μα εσύ είσαι αυτός που έλεγες για το ματς του βόλου με τον ολυμπιακό και για πέναλτι με τον αρη και χίλια δυο…άρα και εσύ πρέπει να είσαι πλούσιος…

[B][I]μάλλον θες να πεις ότι το άκουσες εσύ[/I][/B] οχι τι άκουσε ο γείτονας…μα τι γράφεις?!! :lol:

[B][I]σε κανά καφενείο με τελειωμένους στη Λάρισα[/I][/B]
(επειδή εσύ μιλάς μόνο σε καφενεία με τελειωμένους δεν πάει να πει ότι και όλοι οι άλλοι κάνουν τα ίδια με εσένα.)

σε γραφείο…
με ανθρώπους που έχουν βοηθήσει πολύ περισσότερο τον παοκ απο εσένα που έχεις δώσει λεφτά για ένα εισιτήριο…(άμα το έχεις δώσει και αυτό)

το πόσο χαζομάρα είναι αυτό που λες δεν λέγεται…ένοιαζε την ομάδα της λαρισας το ματς άρα ακούστηκε κάτι για τον παοκ…!! από άνθρωπο που δεν είναι λαρισα(το αντίθετο κιόλας)…!!#-o

ήταν 5 ομάδες μεχρι τώρα στον πάτο κοντά και έπαιξαν όλοι με όλους…πως και δεν ακούστηκε τίποτα για κανένα απο αυτά τα ματς…?? εκεί δεν είχε ενδιαφέρον το ματς για την λαρισα? είπαμε είσαι παοκ αλλά μην τρελαίνεσαι…

είσαι αθώος ή είσαι πωρωμένος…[/SPOILER]

Nαι. Εκείνο όμως ήταν παλιά. Τώρα μιλάμε για το χτεσινό ματς. Εσύ που ήξερες τι θα γίνει, έπαιξες γερά χρήματα; Τα κονόμησες; Αν το έκανες μπράβο. Φυσικά πάλι δεν μας πείθεις ότι το έστησε ο ΠΑΟΚ.

Εσύ τί διαβάζεις; :lol::lol: Εσύ είσαι ο μόνος που άκουσε ότι ο ΠΑΟΚ θα χάσει. Και εγώ έχω ακούσει χίλιες δυο παπαριές στη ζωή μου αλλά ξέρω να τις φιλτράρω.

Αυτά που γράφεις είναι καφενειακού επιπέδου οπότε…

Πες αλήθεια. Μίλησες με τον Γούμενο; :lol::lol::lol:#-o

´Οχι δεν εννοούσα αυτό. Εννοώ ότι ένοιαζε τους οπαδούς της ΑΕΛ (βλ. crimson_glory) το ματσάκι και επειδή τους πόνεσε θέλουν να το βγάλουν στημένο

Και ο crimson_glory το βιολί του :lol::lol:
Ε λοιπόν εγώ άκουσα σε ένα γραφείο από έναν τύπο που έχει βοηθήσει περισσότερο από εσένα την ΑΕΛ [που έχεις δώσει λεφτά για ένα εισιτήριο…(άμα το έχεις δώσει και αυτό)] οτι η ΑΕΛ θα κάτσει να χάσει με σκορ 1-2.

Αν είμαι εγώ πωρωμένος, εσύ τί είσαι;

να υποθεσω πως αυτοι οι ανθρωποι για να βοηθησουν τον παοκ διεδωσαν τα λεγομενα αυτα,ετσι?

A ξέχασα και πω. Καληνύχτα.

[SPOILER]

τι διέδωσαν μωρέ…ένας είμαι και δεν εχω πει ούτε όνομα ούτε εξέθεσα κανέναν…και φυσικα δεν ειμαι δημοσιογράφος.

*καλή μπάντα οι crimson_glory
[B][SIZE=“4”]
Crouched in the corner, waiting for something
Laughing at nothing - no one there[/SIZE][/B]

*καληνύχτα και απο μένα[/SPOILER]

2 μήνες ποινή στο Χάβο για την αποβολή του στο τηγάνι
Αν είναι δυνατόν[-X
http://olapaok.gr/podosfairo/Kypello_Elladas/poinh_duo_mhnwn_ston_xavo.778368.html

ΓΑΜΩ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΣ ΑΠΛΑ

Κράτος δικαίου ρε

:!:8O:!:8O:!:8O:!:

δεν υπάρχει καμιά πιθανότητα να ισχύσει αυτή η ποινή…
αν γίνει κάτι τέτοιο καλύτερα να πάρει την ομάδα ο ζαγορακης και να παίζει στην β με την λαρισα και την ηλιουπολη…

*αλλά δεν θα ισχύσει

Καλα που δεν βγηκε ο Βιεϊρινια στην συνεντευξη τυπου να πει οτι ο διαιτητης μας πηδηξε,φανταζεσαι ποσους μηνες θα ετρωγε;
Ουπς!

[SIZE=“7”][B]ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ ΡΕ![/B][/SIZE]

:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: Τα άτομα πραγματικά ξεπέρασαν τον εαυτό τους.

Υ.Γ: Έλα μωρέ εκεί στον Βορρά είναι όλοι κομπλεξικοί…
Υ.Γ2: Ρε μπας και κάνουν χιούμορ; Έχω λυθεί στο γέλιο…

σσσσσσσσ, δεν αντιμιλάμε, ΧΑΜΗΛΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ

οχι ρε παιδιά…δεν μπορεί να ισχύσει αυτό το πράγμα…αν είναι έτσι ο καραγεωργιου πρέπει να αποβληθεί για πάντα ας πούμε

όπως έλεγα και πιο πάνω…

[I]αυτή τη στιγμή η σουπερ λιγκα είναι στο χειρότερο της σημείο…μοιάζει με την παλιά(κακή) επαε…πράγματα λέγονται φάτσα φορά σε συνεδριάσεις, άνθρωποι εκβιάζονται στην ψύχρα, και συνεδριάσεις έχουν αποκλειστικά θέματα εξουσίας…
δεν έχει γίνει καμία συνεδρίαση ακόμη για τηλεοπτικά, για επιπλέον διαφημίσεις, για τίποτα που να άφορα το ποδόσφαιρο…
παράδειγμα είναι και η πρόσφατη συνεδρίαση με θέμα το πως να ξεγελάσουν την ουεφα στο θέμα αδειοδοτήσεις μιας ομάδας στα εθνικά πρωταθλήματα…!! έκαναν συνεδρίαση με τέτοιο θέμα και ήξεραν όλοι.!!! το έλεγαν ανοιχτά.!!πόσο ξεφτίλα δηλαδή??[/I] (ο παοκ ψήφισε κατά και μπράβο του…η λαρισα το ψάχνω ακόμη)

*ξέρω οτι δεν εχει σχέση η σουπερ λιγκα με την απόφαση , αλλά δείχνει σε ποιον δρόμο κινούμαστε φέτος

[SIZE=“4”]Ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ διαμαρτύρεται για την… αργοπορημένη απόφαση τιμωρίας του προπονητή μας Μάκη Χάβου, από την Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ. Θα μπορούσαν, εφόσον μαζεύτηκαν το Σάββατο το πρωί για άλλη υπόθεση, να προλάβουν και τον αγώνα της προηγούμενης αγωνιστικής…

Θεωρούμε σαφές ότι για την -σε α’ ενικό πρόσωπο και εν βρασμώ ψυχής- διαμαρτυρία του προπονητή της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, ο αθλητικός εισαγγελέας κ. Φάκος θα πράξει το καθήκον του και θα τον αθωώσει τελικά, όπως αν δεν κάνουμε λάθος έκανε πρόσφατα σε άλλη περίπτωση.

Επίσης, αν δεν έχουν τελειώσει οι μεταγραφές, προλαβαίνουμε να κάνουμε κι εμείς μία; Εξάλλου μας αδειάσατε για δύο μήνες μια θέση στον πάγκο…

Η όλη προσπάθεια να πάρουμε στα σοβαρά τη λειτουργία των οργάνων πέφτει, όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό, στο κενό… Καταδικάζουμε οποιαδήποτε ύβρι, έκφραση αγανάκτησης με άκομψο τρόπο, σ’ έναν αγγελικά πλασμένο κόσμο του Ελληνικού Ποδοσφαίρου.

Με αγωνία περιμένουμε και πάλι να εφαρμοστεί το γράμμα του κανονισμού σε κάποια υπόθεση του ΠΑΟΚ.

ΠΑΕ ΠΑΟΚ[/SIZE]

Αρχιδάτη ανακοίνωση με καρφιά για όλες τις πουστιές τους
Να δούμε όμως και κάποια αρχιδάτη πράξη(δεν ξέρω ποια θα είναι αυτή)

Μην φωνάζετε ρε… θα μας πουν γραφικούς πάλι και ότι κυνηγάμε φαντάσματα… Ισονομία υπάρχει και εφαρμόζεται σε όλους χωρίς διακρίσεις…

Μαλακία η ανακοίνωση… κάτι τέτοιο έπρεπε να είναι:
"Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι δεν συμμορφώνεται σε αποφάσεις της Α(θ)λητικής “Δικαιοσύνης” που υποτιμούν την νοημοσύνη οποιουδήποτε Έλληνα πολίτη και ανακοινώνει στους φίλους της ομάδας ότι ο προπονητής Μάκης Χάβος θα κάθεται κανονικά στον πάγκο της ομάδας στα επόμενα ματς."
Αλλά δυστυχώς σε έχουν στη φάπα διοικητικά κάτω… Πολύ αγαθός ο Ζαγόρ… Βάλτε ρε πούστη μου ένα Μάκαρο υπεύθυνο σε θέματα της λίγκας…

Ναι τους έκανε τα μούτρα κρέας με την ανακοίνωση. Σε 2 θέματα μπορεί (και πρέπει) να χτυπήσει ο Πάοκ. Στο χρήμα και στην ψήφο. Με τόσο κόσμο από πίσω του, απορώ γιατί είναι τόσο χαλαρός ο ζαγοράκης…