Π.α.ο.κ

true.

έλα μωρέ! τσούκου τσούκου ball!

οι μεγάλες ομάδες δε θέλουν να κερδίζουν έτσι!

[SPOILER]
προφανώς και αστειύομαι! ποιός θα έλεγε τέτοια έτσι κι αλλιώς; :lol:

ΜΠΡΑΒΟ και πάλι μπράβο.[/SPOILER]

Ε καλα ναι!Γενικοτερα ομως…

Καρκίνο κοντέψαμε να βγάλουμε γαμώ την τρέλα μου
Άντε ρε [B][SIZE=“7”]ΠΑΟΚΑΡΑ [/SIZE][/B] !!!
=D>=D>=D>

Κλασικός κομπλεξικός Έλληνας τρόμπας οπαδός
Δεν ξέρω αν γράφτηκαν κι άλλα τέτοια γιατί δεν προλαβαίνω να διαβάσω τώρα το thread, το μάτι μου έπεσε πάνω στο δικό σου

Οχι παντα ετσι ειναι αυτος!

στο 0-2 έβρισα λίγο τα πουστόπαιδα που παίζουν έτσι μόνο στην ευρώπη, αλλά θυμήθηκα ότι οκ, ΠΑΟΚ είσαι, πρόκριση με Άρσεναλ και καπάκι ισοπαλία με Προοδευτική, διπλό στο ΟΑΚΑ με Παναθηναϊκό και 0-0 σε γεμάτη Τούμπα με τον Εθνικό :’)

μεγάλη νίκη, τιμή και δόξα στον Κοντρέρας, Χαλκιά τον μπούλο επιτέλους

Mπραβο ρε ΠΑΟΚ μεγαλο διπλο.
Αν ισχυσει και ο ελληνικος αγραφος κανονας που 8ελει τις μεγαλες ομαδες που κανουν ευρωπαικο διπλο να χανουν στην επομενη αγωνιστικη στο πρωταθλημα…τοτε υστερα απο καιρο η Γιαννεναρα 8α επιστρεψει στις νικες :D:D:D

μπραβο ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!!!

ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ.και βγαινουν γριες τωρα και λενε για στημενο ματσ και για τεο που μας εσωσε.αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

[B]Giannis Thessaloniki[/B]
Spours Who?! There was clearly rape of that team and a red card appeared without reason!

:lol:

τεραστιο διπλο, νομιζω ειναι το πρωτο ελληνικης ομαδας στην αγγλια ετσι;;
να τα βλεπουν αυτα οι φωστηρες που θελουν να διωξουν τον Μπολονι επειδη εχασε απο τη Κερκυρα, η μαλακια δεν εχει ορια σ αυτη τη χωρα

//σε συνεχεια της τελευταιας φρασης μου
ποσο πιθηκος πρεπει να σαι για να μη σεβεσαι το λεπτο σιγης;;

Όσο για το τέρμα δεν είναι θέμα ότι υπάρχει στον πάγκο η λύση και απλά δεν παίζει… Και οι 2 για ξύλο είναι…

επειδη πολλοι δεν το σεβονται, απο φετος στην αγγλια γινεται αυτο με το χειροκροτημα για να καλυπτουν τα γιουχαΐσματα

Μπράβο ρε ΠΑΟΚάρα!

Filippos Pozidis
vre me ta deutera sas paizame…

στη σελιδα της τοτεναμ στο φεησμπουκ

Ζαγόρ μην είσαι βλάκας… πούλα το ματς στους Ρώσους… Έχουν φράγκα αυτοί… θα βγάλουμε την χρονιά λέμε…

ναι ρε παοκ,μεγαλο διπλο στο λονδινο κοντρα σε απαραδεκτη διαιτησια…κριμα γιατι ο διαιτητης εσωσε την τοτεναμ απο καθαρο διασυρμο…ο μαικον παλι ειχε φορεσει την μπλουζα του ετο σε αυτο το ματς,ενω ο γεωργιαδης την ειδε σουαρεζ…επισης ο κοντος σκοραρε με κεφαλια:-s στο κεντρο της αμυνας:!:

φιεστα τωρα στην τουμπα με χαλαρο τριμπαλο και ωραιο ποδοσφαιρο με ρωσους

Όχι, ειχε νικήσει κ η αεκ τη μεγάλη Derby County με 2-3. Ευτυχώς που είμαι εξωτερικό κ δεν πολυασχολήθηκα με το ματς, θα μ’έπιαναν τα ζόρια :stuck_out_tongue: μεγάλο διπλό ρε συμπολίτες

ΟΠΩΣ-ΚΑΙ-ΝΑ-ΤΟΝ-ΛΕΝΕ ΡΕ ΜΟΝΟ

δεν ξέρω πού το είδατε για το “Χακάν”, οι δικές μου πληροφορίες λένε για τον Μπίλυ τον Σαλονικιό, “πονεμένο και άρρωστο παλικάρι”, pink reject

κλαίω με το εντιτ του από πάνω :’’’)