Π.α.ο.κ

τουλαχιστον εχεις αυτογνωσια για τις πιπες…

Εσύ ξεκίνησες να μιλάς για πίπες, μάλλον ξέρεις καλύτερα.

αντε τελος μεγαλε!κουρασες!

Εντάξει αρχηγέ, την κάνω με ελαφρά!

Σου απάντησα χθες αλλά από ότι φαίνεται οι μόντς εδώ πέρα κάτι πίνουν και σβήνουν ποστς χωρίς απολτως κανένα λογο

Απαράδεκτοι μοντς που σβήνουν αντεθνικά συνθήματα ρε μλκ, τι να πεις, κανένα επίπεδο :")

Τα βρισίδια που πέφτουν σε αυτό το τοπικ εδώ και πόσους μήνες όμως δε τα βλέπει κανείς?

Αυτό το έγραψε και ο “ΑΕΚτσής με φιλοΠαναθηναϊκά αισθήματα” χθες και ειλικρινά δε σας καταλαβαίνω εκτός αν είστε 10χρονών και μιλάμε για φάση “και οι άλλοι το έκαναν αλλά μόνο εμένα μαλώνετε”, που οκ, και πάλι ξέρω πώς να το διαχειριστώ αλλά υπέθεσα ότι δε χρειαζόταν.

Ο Μπόστονφλες είπε χθες “σε πείραξε μόνο το ποστ του Τάταρου και όχι του Paoktsis ή του Ror ή μπλαμπλα”, λες και πρέπει εγώ πριν θιχτώ για κάποιο ποστ να κάνω πρώτα παρατηρήσεις σε όλους για να φέρω το balance στο forum.

Εσύ χθες πάνω στα νεύρα σου έγραψες για ΠΑΟΚ και Τουρκία, σου απάντησε και ο άλλος για Τούρκους μπαμπάδες (ξέχασε μια στροφή βέβαια), και σήμερα κλαίγεσαι σαν κακομαθημένο που σου έσβησαν την αηδία, επειδή “ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ”, δλδ τι σκατά μπορεί να περίμενες. Δεν έχω ιδέα για ποια μπινελίκια λες, μπορείς να κάνεις ένα quote και να ζητήσεις από τον άλλον να κάνει ένα έντιτ ίσως, με μένα δεν έπιασε γιατί με έγραψες στα παπάρια σου αλλά με άλλους μπορεί να έπιανε, δεν ξέρω. Γενικά αν εξαιρέσεις 2-3 τρολς που γράφουν τις βλακείες τους, γίνονται αρκετά σοβαρά ποστς στο αθλετικς σέξιον έστω και αν μερικές φορές η κατάσταση ξεφεύγει γιατί μπάλα, νεύρα, καβλάντισμα κλπ. Εσύ σε ποια από τις 2 κατηγορίες θα έβαζες τον εαυτό σου για τα 2 τελευταία ποστς σε αυτό το θρεντ;

Είπα ‘μπαοκ’
Για καποιο λογο σε πειραξε τοσο που ειπες για μάνες
Είπα αυτό που ειπα τέλος πάντων δε το ξαναγράφω γιατί το βλέπω να ξανακατεβενει
Και ο άλλος ο τυπας απάντησε με το γνωστό αντισυνθημα
Τιποτε άλλο. No hard feelings
Μου ζήτησες να αλλάξω κάτι
Δε το θεωρησα άξιο για edit
Απάντησες όπως απάντησες
Απάντησα όπως απάντησα
Μάντεψε ποιανού ποστ είναι ακόμα ανεβασμένο

Είπα για τη μάνα του Ψαριανού που θίχτηκε κιόλας όταν του είπαν για το “μπαοκ” και είπε ότι έκανε πλάκα, το ποστ μου είναι ακόμα ανεβασμένο και μπορείς να το δεις.

Μπορούσες επίσης να απαντήσεις ότι δεν το θεωρείς άξιο για έντιτ, αλλά είπαμε, στα παπάρια σου.

Έγραψες “γαμιέται ο ΠΑΟΚ και η Τουρκία” και μπήκες σήμερα να πεις ότι σου το έσβησαν χωρίς λόγο και δεν το ξαναγράφεις γιατί βλέπεις να ξανακατεβαίνει :")

Btw πόσο ΕΠΟΣ το “φίλε σου απάντησα αλλά μου έσβησαν το ποστ χωρίς κανέναν απολύτως λόγο”, θα το δει κανένας άσχετος και θα λέει πω ρε μλκ τι σοβαρό έκατσε και έγραψε για απάντηση και του το έσβησαν οι άλλοι (!)

Αν θες έλα να κάνουμε μαζί έντιτ, εσύ ΠΡΩΤΟΣ όμως, και μετά φίλοι

Εγώ έκανα edit
Δε χρειάζεται να αλλάξεις κάτι δε πρόκειται να κάτσω να το ελέγξω γιατι πολύ απλά είναι ιντερνετ και μιας και είμαι χρήστης του κοντά 20 Χρόνια ξέρω τι να πέρνω στα σοβαρά και τι όχι.
Όπως είπα κανένα πρόβλημα με κανέναν.

Ετσι για να θυμομαστε τι λεγαν οι χαρτινοι πριν το ματς.Μεχρι και ο τελευταιος καταλαβε οτι ο νεος γαυρος δηλωνει παρων

Επισης δεν μπορω να καταλαβω πως επιτρεψαν στον Σαββιδη να μπει μες το γηπεδο,μηπως πρεπει να ψαχτει για καμια ενσταση η αεχ? Δειτε εδω πραγματα

Φαβορι λενε για το επομενο πρωταθλημα ο ΠΑΟΚ συμφωνα με τις στοιχηματικες. Λογικο ειναι ο πρωταθλητης στα γηπεδα να χρηζεται φαβορι και του χρονου.

Ωστοσο αν δεν δω πως θα κλεισουν οι μεταγραφες της αεχ σε δικηγορους,δικαστες,ΚΕΔ και πινακες διαιτητων,δεν πονταρω τιποτα.Ειχαν μακραν το καλυτερο ροστερ σε αυτον τον τομεα,ελπιζω να εχουμε αποχωρησεις και αποδυναμωση τους το καλοκαιρι

1 Like

Στο εδώλιο για την εισβολή στην Τούμπα ο Ιβάν Σαββίδης

Με απευθείας κλήση της αθλητικής εισαγγελέα Ευαγγελίας Λιάσου, ο Ιβάν Σαββίδης, ο Λούμπος Μίχελ και έξι προσωπικοί φρουροί του μεγαλομετόχου του ΠΑΟΚ θα βρεθούν στο Μονομελές Πλημμελειοδικείο Θεσσαλονίκης για την εισβολή στον αγωνιστικό χώρο της Τούμπας στο ντέρμπι ΠΑΟΚ-ΑΕΚ.

Μετά την εισβολή του Ιβάν Σαββίδη (φέροντας όπλο σε ζώνη), των ανδρών της ασφάλειάς του και του Λούμπος Μίχελ στο ντέρμπι ΠΑΟΚ - ΑΕΚ στις 11 Μαρτίου, ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Θεσσαλονίκης, Λάμπρος Τσόγκας είχε προχωρήσει σε κατεπείγουσα έρευνα για την υπόθεση.

Σήμερα, σχεδόν 2,5 μήνες μετά, έγινε γνωστό ότι ο μεγαλομέτοχος του ΠΑΟΚ, έξι άτομα της προσωπικής ασφάλειας του και ο τεχνικός διευθυντής της ομάδας, θα βρεθούν στο εδώλιο του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου για την συγκεκριμένη υπόθεση, αντιμετωπίζοντας κατηγορίες που αφορούν σε παραβάσεις του αθλητικού νόμου.

Μέσα στις επόμενες μέρες αναμένεται να γίνει γνωστή και η ημερομηνία εκδίκασης της υπόθεσης.

Πηγή: sport24.gr

Το βρωμερό αθηναϊκό κατεστημένο και οι ΠΟΚίτες (όλοι μαζί, αδιαίρετοι) σέρνουν τον ευεργέτη του ΠΑΟΚ στα δικαστήρια για να δώσει άλλη μια μάχη εξωαγωνιστικά. Εμ βέβαια, μόνο έτσι ξέρετε. Κάτω τα χέρια σας καλαμακομάχοι κασεροτρίφτες χαμουτζήδες! Σας μάθαμε πλέον όμως εκεί κάτω. Αν ήσασταν άντρες, έπρεπε να μονομαχήσετε με τον Ιβάν εντός του αγωνιστικού χώρου και όχι στις δικαστικές αίθουσες. Αλλά εκεί ξέρετε μόνο να μάχεστε, αυτοί είστε. Μόνο σε φασιστικά καθεστώτα και στον ΒΠΠ γινόντουσαν αυτά.

Εν τω μεταξύ, αυτόν τον αρχιγελοίο τον Μίχελ τον έχει ακόμα και τον πληρώνει ο Ιβάν, αντί να τον στείλει από εκεί που ήρθε :joy:.

1 Like

τι ζορια τραβας και εσυ καημενε με τον ΠΑΟΚ… :stuck_out_tongue:

3 Likes

Σ αυτο ρε Παντελη συμφωνω κ γω. Αστους. Εδω πανηγυριζουν μεχρι κ για τιτλο στις στοιχηματικες :stuck_out_tongue:

1 Like

Να δεις που θα ζητανε να πληρωθουν αρχες Σεπτεμβρίου γιατι θα βγουν πρωταθλητές Αυγούστου!!!

^ ε ρε πλάκες!!! :")

1 Like

Αποχωρει ο Θανος απτην διαιτησια,παρολο που ειχε 6 χρονια ακομα μπροστα του. Μεγαλη απωλεια για την αεχ,πηγες αναφερουν πως ψαχνεται για να καλυψει το κενο ο Μελισσανιδης

3 Likes