Π.α.ο.κ

Ακόμα καλύτερα

Κλαίω με flagged και hidden posts από την ομάδα ευαισθητούληδων εδώ μέσα που κάνει flag όποιο post γουστάρει. Το γράφω ξανά, πιο κόσμια.

Ο χοντρός μάγος καθάρισε παιχνίδια, έφερε κύπελλα, βγήκε mvp, έγινε αλλαγή καψόνι στο πρώτο ημίχρονο, μπήκε σαν αλλαγή καψόνι στο 91, έφαγε πάγκο (αδικαιολογητα κατ εμέ) και γω δε ξερω πόσες φορές. Κύκλοι τον είπαν χοντρό, αργό, που δεν μαρκάρει, δεν τρέχει, δεν σπρινταρει, δεν αντέχει, δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ. . Αυτός εκεί, τσιμουδια, τσίχλα και χαμόγελο και όταν μπει βουλώνει στόματα.

Κατάλαβες λογοκρισία μη φάμε φλαγκ Ουάρντα; Τα μουτράκια σου, τα γυπαετοποστς σου και άντε ξανά σε κανέναν ατρόμητο, μέχρι εκεί είναι το μυαλό σου.

Και μιας και πήρα φόρα, κι επειδή ο Red_Viper είπε για το σδνα του σαββίδη, μέχρι και φέτος τον γενάρη διαβάζαμε από τον λογοκρισία μη φάμε φλαγκ τον κόλκα και τους ομοίους του ότι ο Πρίγιοβιτς είναι αργός, βαρύς, μη συμμετοχικός (…) και βλέπαμε βασικό τον ΚΟΥΛΟΥΡΗ λογοκρισία μη φάμε φλαγκ ΜΟΥ που έκανε “ποιοτικό χαμαλίκι” και τον δεκέμβρη έψαχναν πού θα τον πουλήσουν. Όλα αυτά ανάμεσα σε άρθρα για επιστροφή κλάους και άλλο ένα για τον οικοδόμο που “αν θες να λέγεσαι μεγάλη ομάδα του δίνεις 800κ και τον γυρνάς στην ομάδα που τον έφτιαξε”.
λογοκρισία μη φάμε φλαγκ παπούτσια και ποτάμι σε όλους τους λογοκρισία μη φάμε φλαγκ που παίρνουν μεροκάματο και μας γυρνάνε τα μυαλά, ραπτόπουλε και γεωργίου λογοκρισία μη φάμε φλαγκ #eimaipolyiremos

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

3 Likes

Flag στον αδερφο αποπανω για να μαθει να κανει edit κατευθειαν στο φλαγκαρισμενο ποστ και να μη σπαμαρει.

Και τι πειράζει; Λες να παίρνει emails και από αυτό το topic ο @Giasonas;

Μαλλον ο paoktsis παιρνει, οχι ο @Giasonas.

Α εντάξει τότε. Νόμιζα ότι παίρνει ο @Giasonas, γι’ αυτό ήθελες να αποφευχθεί το spamming.

1 Like

θα σας γδαρω παοκτσηδες, εχω κανει μιουτ ολα τα αθλητικα να πουμε

2 Likes

Έχω δακρύσει :joy:

Kαι ο @Rebel το ίδιο έχει κάνει, μαζί με τα πολιτικά.

Μα δε διαβαζεις καθολου τι σου λεει η κοινοτητα; Το flag ειναι για αναστοχασμο και διορθωση. Πλακα θα εχει τωρα να μας πεις και συ για φασιστικες πρακτικες, γραφικε

Όλα καλά, είμαι ήρεμος, πήγα στο (κάτω) κάστρο της Μυτιλήνης και βρήκα την ειρήνη μέσα μου, το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους, ειδικά σε όσους κάνουν flag σε λίγο :’)

2 Likes

Το κατω καστρο ειναι οντως θαυμαστό το εχω επισκεφθεί,μου θυμισε πολυ ομως αυτο της παναγιας της συφιλιαρας στο φορουμ,ωπα σορρυ στην Φολέγανδρο

1 Like

Πάμε δυνατά σήμερα με τα δεύτερα, πρέπει να πάρουν και άλλοι παίκτες ευκαιρίες

1537953358558222610773

Περπατάτε εντάξει?

1 Like

Ανακουφισμένοι που γλιτώσαμε την ήττα με τα 2 καθαρά πέναλτυ που δεν πήρατε, ελπίζω ο Σιώπης να είναι εντάξει σήμερα.

Κατά τα άλλα αν δεν έχεις δει το ματς και μπαίνεις στα θρεντς για να σου πουν τι άποψη να έχεις, μην ποστάρεις και εδώ γιατί είναι κρίμα να ξεφτιλίζεσαι, αλλά οκ συμβαίνουν αυτά, δε θα έγραφα καν αν δεν υπήρχε εδώ μέσα ο απαραίτητος Λογοκρισία για να μην κουράζονται οι μοντς για να μπορούμε να συνεννοούμαστε οι υπόλοιποι. Δε φταίτε εσείς βέβαια, καλά κάνετε, ο Πέλκας φταίει που δεν ξέρει να πλασάρει και ο Κίτσιου που έχετε ίδιο iq.

1 Like

Ο γιατρός είπε να σου λέμε ναι. Συνέχισε προσφέρεις στην κοινωνία

1 Like

Να πάτε και τους Σιώπη/Γκάμα στον ίδιο γιατρό για να συνεχίσουν να προσφέρουν και αυτοί άπλετο γέλιο:

aris

Συμφωνώ σε αυτό. Δεν ειρωνευομαι. Ο Σιωπής να πάει στις πισίνες αν θέλει να κάνει βουτιές. Επίσης το σχόλιο μου πιο πάνω ήταν καθαρά για το ποστ με την εικόνα του Καρυπιδη. Δεν αναφέρθηκα στο παιχνίδι ούτε στα πέναλτι κτλ

1 Like

Η εικόνα που έβαλα ήταν προφανώς για ΠΛΑΚΑ, δεν μπορώ καν να πιστέψω ότι κάποιος το πήρε στα σοβαρά. Οκ Χατσερίντι ακόμα ζαλίζεται και Πέλκας έφαγε αγκωνιά στον λαιμό αλλά αυτά πάντα γινόντουσαν στα μεταξύ μας παιχνίδια.

Οι φάσεις είναι εκεί έξω, μπορείς να τις δεις και να έχεις τη δική σου άποψη για το ποια πέναλτυ χθες ήταν και ποια όχι αντί να σου λέει ο Ixnay ότι σας έσφαξαν.

Το παιχνίδι το είδα. Ρώτησα πως είδαν τις φάσεις και οι άλλοι. Που το περίεργο? Επίσης η απάντηση μου στο ποστ εικόνα Καρυπιδη ήταν χιουμοριστικη. Εσύ κάνεις χαβαλέ και πολύ καλά κανεις όμως να μάθεις να δέχεσαι και εσύ ανάλογο χιουμορ. Έπεσες να με φας μόλις το έγραψα

1 Like