Π.α.ο.κ

Τελικα μαλλον το καταλαβαν :joy:

Παντως η παρενθεση στο ποστ του Ιαν ειναι ολα τα λεφτα, υποκλινομαι

1 Like

Πόσο πονάει και τσούζει ε:")

κάντε κι άλλα φλαγκς παιδιά, δε φαίνεστε καθόλου κομπλεξικοί <3

Καλημέρα παντελο παντου εισαι!!

1 Like

αυτος ο τυπος τα πιστευει αυτα που λεει ή ειναι τρολ;δεν το ηξερα το σουργελο… :joy:

Ε δε νομίζω να τα πιστεύει, μου θυμίζει τον “βου βου τ’ αεροπλάνα” (άλλη μεγάλη μορφή της “εκπομπής”). Πάντως πάει να τον βραχυκυκλώσει τον Τάκη ο Ρωμανός, στομώνει λίγο :joy:!

Μετά από τόσον καιρό και εκατοντάδες σχόλια εδώ μέσα, θεωρώ ότι είμαστε γνωστοί μεταξύ μας οι συχνοί επισκέπτες του φόρουμ. Το να με παρομοιάζεις λοιπόν με αυτόν τον καημένο που παίρνει τηλέφωνο στον Τσουκαλά, μόνο σαν απόπειρα να με προσβάλλεις μπορώ να το εκλάβω, όση καλή θέληση και χιούμορ κι αν επιστρατεύσω. Κρίμα.

Να τον κάνεις ιγκνόρ όταν το φτιάξουνε!

1 Like

Nαι Ιαν κανε λιγη υπομονη, εστω μεχρι να φτιαχτει και το mute γιατι λιγο σαπιο φαινεται.

Καληνυχτα παντελο τα λεμε αυριο παλι!

1 Like

Έκανες logoff με το άλλο, εντάξει; Άντε, καληνύχτα!

Giati na eimai koblexaras? Apla leo oti poroneste me kati xoris logo kai xalame tis kardies mas anti na pername oraia. Apo thessaloniki ki ego.

Aπ οσο καταλαβα τα βιντεακια με τραγουδια δεν επιτρεπονται, οποτε να περιμενεις φλαγκ αγαπητε αποπανε. Δυστυχως οσο ξερνουσαν το απυθμενο κομπλεξ τους καποιοι εδω μεσα, εγω ημουν απασχολημενος με το να αναβω καπνογονα, οποτε θα αρκεστω στο να ποσταρω την παρακατω φωτο με την ελπιδα να επιτρεπεται:

image

edit, στα λεγα εγω, ουτε ενα δευτερολεπτο δεν περασε :joy:

Οσοι μπαινετε για να τρολαρετε αλλα οταν σας βρισουν σοβαρευετε και το παιζετε θιγμενοι και butthurt, ηρεμηστε, μια βρισια σε ενα φορουμ ειναι, οχι πουτσα, don’t take it so hard !

Παντελή κάτι σε ρώτησε ο κουίντομ, το βάζω εδώ που θα το δεις σίγουρα

Δε ρώτησε κάτι :sunglasses:.

-3 η ΑΕΚ από το ματς με γαύρο!

Το ζητουμενο ειναι να γλιτωσει το εξοντωτικο προστιμο των 73.250 ευρω.Κλαιν οι 3 βαθμοι.

1 Like

Ετσι ακριβως. Με το -3 θα ταισει και σανο στους οπαδους οτι τους κυνηγανε και για αυτο δεν τα καταφεραν στο τελος(οχι οτι εκανε κατι λαθος η διοικηση φυσικα).

Επισης το οτι μιλανε για “κυνηγι”,οταν πηραν πιο χαρτινο πρωταθλημα στον πλανητη περσι,απλα αποδεικνυει γιατι αυτη η χωρα δεν θα δει ασπρη μερα ποτε ξανα. Ο λαος ειναι για πεταμα

2 Likes

Οι αλλοι! Εκτος απο μας!

Μου κάνει εντύπωση πάντως που πέρυσι όταν και υπήρχε το όραμα του (χάρτινου, κάλπικου) πρωταθλήματος, οι οπαδοί της ΑΕΚ με “κοινωνικές ανησυχίες” ήταν διακριτικότατοι. Φέτος που μια τιμωρία μπορεί πολύ βολικά να δώσει και το άλλοθι του “αδικημένου”, να και τα επεισόδια!

Πάντως κάποια στιγμή, εκτός από τιμωρίες των ομάδων, καλόν θα ήταν να υπάρξει και καμιά σύλληψη των φυσικών αυτουργών. Δεν χρειάζονται αυστηρές ποινές (που είναι βέβαιο ότι δεν θα επιβληθούν), αρκεί να ξέρει ο άλλος ότι δεν μπορεί να κάνει ότι κάνει χωρίς συνέπειες για τον ίδιο.
Άλλωστε οι ομάδες είναι απλά μια πρόφαση.

1 Like

Ρε Ίαν, αυτό είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα στην Ελλάδα: η ατιμωρησία. Ποτέ κανένας δεν πληρώνει για τις μαλακίες του. Σε όλους τους τομείς…

2 Likes

Οσοι γραφετε για ατιμωρησιες και λοιπες κλαψες και το παραδειγμα ειναι “μα γιατι δεν αφαιρεθηκαν βαθμοι απο τον ΠΑΟΚ” εχετε τεραστιο προβλημα που ξεπερναει τα ορια της καθυστερησης οσων κανουν μονο φλαγκς

1 Like