Π.α.ο.κ

και εμεις σκατα τα παμε στην Ευρωπη(μεταξυ μας δεν ενδιαφερει και πολλους φετος) …ο Paoktsis απλα τονιζει οτι αυτο συμβαινει συνηθως οταν πας π@υστικα να παρεις αυτα που δεν σου αξιζουν εκεινη την στιγμη :slight_smile:

1 Like

Ναι, το ειδαμε αυτο το καρμα 20 χρονια με τον γαυρο.

θα το πληρωσει και αυτος καποια στιγμη…ισως δεν ειναι απλα ακομα η ωρα του…

Είχα σκοπό την πρώτη μέρα που το account μου δε θα ήταν πια on hold να κάνω ένα ποστ σεντόνι για όσα συνέβησαν τις τελευταίες μέρες αλλά ακόμα και αυτός ο ωκεανός βλακείας δεν ήταν τίποτα μπροστά στο ποστ που έγινε σε άλλο θρεντ για τον τύπο που ήθελε να πάρει το μωρό του 3 μηνών σε συναυλία για να έχει να λέει ότι ήταν εκεί όταν μεγαλώσει και αντί να πάρει απαντήσεις με διαδικασίες για υιοθεσία κάποιοι έγραψαν “ουάου, πόσο γαμάτο θα ήταν να είχα κι εγώ φωτογραφίες από συναυλία ενώ ήμουν μωρό”, καμία ελπίδα παιδιά οκ, δε θα ευχηθώ καν με το όνομα ομάδας εξωτερικού που ξεκινάει από Σίγμα και τελειώνει σε -ένσε.

ον τόπικ για να μη φάμε κάνα φλαγκ για σπαμμινγκ, εννοείται μακριά από την Τούμπα η εθνική, υπάρχουν μια χαρά γήπεδα στην ελλάδα, δεν καταλαβαίνω γιατί να τραβιούνται στο εξωτερικό.

2 Likes

Σωστά, υπάρχει και το Χαριλάου και το Καυταντζόγλειο που βρίσκονται στην Ελλάδα.

1 Like

Σε ποιο thread γράφτηκε αυτό με τον τύπο που θα πήγαινε μωρό 3 μηνών σε συναυλία; Γιατί εγώ δεν το πήρα χαμπάρι; Καλά ο τύπος πρέπει να είναι τουλάχιστον … (επικίνδυνα ανενημέρωτος θα πω εγώ).

Πάντως το θέμα ντεσιμπέλ σε ροκ και μέταλ συναυλία αφορά μια χαρά και τους ενήλικες. Να ρωτήσω κάτι; Αυτοί που ήταν πρώτες σειρές στους Maiden το καλοκαίρι δεν βούιζαν τα αυτιά τους τις επόμενες μέρες? Εδώ εμείς που ήμασταν πιο πίσω και η ένταση του ήχου ήταν πολύ δυνατή.


Σε αυτό αναφέρεται, αλλά μάλλον ανάγνωση δεν ξέρει. Όχι ότι σκέφτηκα και πολύ.οταν έκανα το ποστ, ξέρω ότι υπάρχουν ακουστικά προβλήματα σε λαιβ σε ενήλικες πόσο μάλλον σε μωρό 10 μηνών, αλλά ακριβώς επειδή δεν το πολυσκεφτηκα και δεν ξέρω, έγραψα πάρε ωτοασπίδες ή ο, τι άλλο χρειαστεί. Το ο, τι άλλο χρειαστεί μπορεί να σημαίνει να μην πρέπει να πάρεις τόσο μικρό παιδί στη συναυλία, δεν το σκέφτηκα πολύ πριν το πω, και ο κύριος μάλλον δεν γνωρίζει ανάγνωση καλή. Σίγουρα θα γούσταρα αν ο πατέρας μου με είχε φώτο 6 χρόνων ξέρω γω στους Maiden. Σίγουρα θα βοηθούσε περισσότερο από το ότι όταν με πήρε 6 χρόνων στο γήπεδο στη Βέροια και έμαθα τι σημαίνει ψωλη, μουνι μάνας και μίσος από τόσο μικρή ηλικία. Ευτυχώς εγώ αυτά τα ξεπέρασα, ο κύριος από πάνω σίγουρα όχι.

Έγραψες “πάρε ωτοασπίδες και ό,τι άλλο χρειαστεί” και εννοούσες “πάρε ωτοασπίδες και μάλλον μην πάρεις τόσο μικρό παιδί στη συναυλία”, αυτό είπες τώρα ή πάλι δεν ξέρω ανάγνωση;

Δεν ξέρω τι λέμε και γιατί αρπάχτηκες τώρα βασικά, έγραψε ο άλλος “σκεφτόμουν να πάρω το 3 μηνών παιδί μου στους maiden για να έχω να του δείχνω βίντεο αν ακούει μέταλ όταν μεγαλώσει”, αυτό εμένα προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητα ηλίθιο, ίσως that’s just me, τι να πω.

3 Likes

Καλα,εσυ δηλαδη ησουν σε λαιβ συνδεση με το πληκτρολογιο στο χερι για να ποσταρεις την π@π@ρια σου?Δυστυχως για σενα δεν δοθηκε παλι πεναλντυ με χερι υπερ του ΠΑΟΚ 5 λεπτα μετα απο αυτην την φαση,αλλα τωρα μουγκαθηκες.

Ουτε ποσταρεις στα αθλητικα και ξαφνικα πεταχτηκες για να γραψεις μια μλκια σε χρονο ρεκορ για να μας πεις και καλα κατι,λες και θα χανες το μεροκαματο. Ειστε για λυπηση μερικοι

2 Likes
  1. Ναι
  2. Γελάει κι ο Πάμπλο Γκαρσία
  3. Σόρυ μαν, ξέχασα να σε ρωτήσω
1 Like

Μη μαλωνετε για τα αθλητικα μωρε, δεν αξιζει.

Οφφ τοπικ, προτοφολντ ροκινεντιτορ μηπως εχεις κανονισει καποιο λαιβ στο εξωτερικο για καλοκαιρι 2019 ορ σμθ;

Δεν μαλώνουμε ρε πρόεδρε Εδεσσαϊκού, χιούμορ κάναμε. Για το λάηβ μια συζήτηση έγινε αλλά έμεινε εκεί.

Μήπως τότε έχεις τίποτα κεραίες κινητής τηλεφωνίας στο απέναντι μπαλκόνι ή μήπως καπνίζεις;

1 Like

“Or something” ηταν αυτο, ηθελε μεταφραση λες ε;

Οταν κλεισετε αεροπορικα παντως κανε αλλο ενα ποστ εδω, εχω να σου πω tips

“Αυτο” ειναι το μαυρο πεος του μπαμπα των ροκιν τελεια τζιαρ εντιτορς.

image

4 Likes

*κάθε ομοιότητα με γαύρο είναι συμπτωματική

1 Like

Ενα ακομα φιλικο ελαβε τελος,εξάλλου η κυβερνηση συριζανελ μας εχει χαρίσει το πρωτάθλημα. In και off topic, mute παντου,ignore μεχρι την νεα Υόρκη, κλαπατσιμπαλα λεφταλλικα,λαικ ταταρων/βαρβαρων σε ο,τι αντιΠΑΟΚ,παντελη μεινε στον ΠΑΟΚ αφου παντου εισαι και παντου σχολιαζεις,τα γνωστα δλδ

3 Likes

να σου ευχηθει τσαπεκοενσε θελει ρε και καθεσαι και του μιλας σοβαρα; :joy:

1 Like

Champions league στην ρουφιανια…ξερναω και ερχομαι

1 Like