Π.α.ο.κ

Έλα κόψε ένα πρωτάθλημα πήρες μετά από 34 χρόνια και άρχισες την επανάσταση. Κοίτα να το ευχαριστήθεις και άσε αυτά που λες

Κανείς δεν είναι αγκαλιά με ντεπόν… δεν στηρίζουν όλοι το μεγαλύτερο κομμάτι της προσωπικής τους ευτυχίας στην ομάδα τους. Αν είστε πιτσιρικάδες και το κάνετε αυτό δικαιολογείστε αφού για τα περισσότερα ανησυχούν οι γονείς σας, αν είστε μεγαλύτεροι τότε υπάρχει πρόβλημα

2 Likes

Εν τω μεταξυ ειμαι Ολυμπιακος και χαρηκα που το πηρε αλλη ομαδα. Συγγνωμη που σας ξενερωνω.

… και για την ελλειψη σεβασμου.

Οπως και να 'χει, συγχαρητηρια. Αλλα αυτη η ταση να προσπαθειτε να πεισετε ανθρωπους πως νιωθουν διαφορετικα απο αυτο που νιωθουν εδω μεσα, εχει τεραστιο ψυχιατρικο ενδιαφερον.

Βασικά το συγχαρητήρια κ.λπ. από πολύ κόσμο ειπώνεται γιατί σας συμπαθούσε αρκετός κόσμος σαν ομάδα πριν μας ζαλίσετε τον έρωτα με τα περσινά. Δηλαδή πριν τα περσινά και ο νεοπλουτισμός περνούσε στο ντούκου και διάφορα άλλα, γιατί πραγματικά ο ΠΑΟΚ είναι μια συμπαθητική ομάδα, αν εξαιρέσεις τους χούλιγκάνς του (αλλά που δεν διαφέρουν και σε πολλά από των άλλων ομάδων). Επίσης κανένας φέτος δεν αμφισβητεί ότι αγωνιστικά άξιζε οποιαδήποτε άλλη ομάδα να το πάρει, είναι ένα πεντακάθαρο πρωτάθλημα. Κανένα συγχαρητήρια δεν αξίζει σε όποιον πιστεύει ότι πέρσι ο ΠΑΟΚ αδικήθηκε με τις αποφάσεις για την μπούκα του Σαββίδη.

1 Like

Οποιος γραφει κατι που δεν συμβαδιζει με το υπεροχο μυαλο σου ειναι ο προφεσυ?

Η μαλαματινα κανει μεγαλη ζημια. Προσοχη αδερφε - κανε καλυτερα κανα μπαφο θα χαλαρωσεις κιολας.

5 χρηστες που δε στηριζουν το μεγαλύτερο κομμάτι της προσωπικής τους ευτυχίας στην ομάδα τους εμφανιστηκαν 1 ωρα μετα το ποστ μου. Αλλοι 2 γραψανε πριν, οι υπολοιποι που ειστε; Σας περιμενουμε και μας εχει γινει καπου τοση εντωμεταξυ

image

Ελατε, πειτε ποσο συμπαθεις ειμασταν πριν απο περσι :joy::joy::joy::joy:

Η ομαδα σου αρκετα, εσυ οχι πολυ. Και τα συγχαρητηρια πανε σε ενα συνολο 25-30 ποδοσφαιριστων/αθλητων που αγωνιστηκαν καλυτερα απ τους αλλους, μη μπερδευτεις και νομιζεις οτι ευχομαστε σε πολεμοχαρεις αλκοολικους.

Επισης το “μια ωρα μετα το ποστ σου” συμπιπτει χρονικα και με το “λιγες ωρες μετα την κατακτηση”. Ε πριν ενα μηνα ειχαμε δουλειες και δεν προλαβαμε να ευχηθουμε, σορρυ ε.

Και παραθεση για το χαβαλε, μιας και … μας γαμησατε:
http://www.sombrero.gr/2015/02/κι-αν-τελικά-δεν-σου-αρέσει-πραγματικά/

Πόσο ΑΜΕΑ… Αν για κάθε ποστ στο ροκιν ΦΟΡΟΥΜ στήριζα το μεγαλύτερο κομμάτι της προσωπικής μου ευτυχίας, θα έπρεπε να προσπαθώ να γίνω ο Aaron Stainthorpe.

1 Like

Το χαρτι “μπαλιτσα ειναι μονο” παιχτηκε πολυ νωρις ρε γαμωτο…

Περιμενουμε τωρα τις λεξεις χαλιφης, πρεσπες, τσιπρας, ατιτλος με οποια σειρα θελετε. Οχι μονο οι ιδιοι ομως παιδια, φωναξτε κι αλλα ΠΟΚεμον, εχω αρχισει να βαριεμαι.

Παζουζου κανε κανα εντιτ ρε

Θα κανω γιατι ξεχασα να γραψω “χαλιφης, πρεσπες, τσιπρας, ατιτλος”.

(Εν τω μεταξυ το κακο που ειναι; Η εναλλακτικη θα ηταν να κανω διπλο/τριπλο ποστ, καθως λιγο μετα θυμηθηκα το αρθρο. Μεχρι και αυτο σας ενοχλει ρε πουστη μου; )

Η μπορει να κανεις κανενα ορθογραφικο λαθος

1 Like

Και να θελεις να το διορθωσεις.

1 Like

Η να προσθεσεις κατι.

1 Like

Αλλα αληθεια, απο τις δημοσιευσεις μου συνολικα εχεις συμπερανει στα αληθεια οτι ειμαι εχθρος σου και σημερα δε μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι, ρε παιδι μου; Εννοω, το πιστευεις οντως;

Και επειδη διαβασα μερικα ποστ του προφεσυ καλυτερα να λενε οτι ειμαι ο προφεσυ παρα καποιος αλλος. Δικιο εχει.

Μεγαλη στεναχωρια για την απωλεια της πρωτιας σε εισιτηρια και δοκαρια :’(

1 Like

τελικά τα έκανε τα νουμεράκια της , η φιέστα !

Δεν πηγε τζάμπα ο κόπος μας !

Υ.Γ. πρέπει να έδωσε πάρα πολλά λεφτά ο Ιβαν.

2 Likes

Τα άξιζε πέρα για πέρα η εκδήλωση - και δεν αναφέρομαι στα πυροτεχνήματα και το light show.
Με όση αντικειμενικότητα μπορώ να έχω, ήταν πέραν πάσης προσδοκίας επιτυχημένη, πολύ παραπάνω και πολύ μακριά από τα συνήθη πανηγύρια για μια επιτυχία ενός αθλητικού συλλόγου. Είχε την καρδιά στο παρελθόν μας, το μυαλό στο παρόν και το βλέμμα στο μέλλον.

Εγώ, όντας “ετεροδημότης”, δεν κατέστη δυνατόν να παραβρεθώ, όμως το απόλαυσα από την τηλεόραση, άρα οφείλω να αποδώσω τα εύσημα και στα συνεργεία που έκαναν την κάλυψη.
Κυρίως όμως, πολλά, πολλά μπράβο σε όσους την οργάνωσαν.

2 Likes

Ένας τεράστιος οργανισμός δούλεψε για να αποδωθεί σωστά και ολοκληρωμένα αυτή η οργάνωση στην τηλεόραση σου .

Έφυγα στις 3 το πρωί απο την δουλεία , αλλά πραγματικά το χάρηκα που τα καταφέραμε.

Τέτοια ικανοποιήση στη δουλεία , λίγες φορές έχω πάρει και όταν ένα μεγάλο κομμάτι περνάει απο τα χέρια σου και είναι ευχαριστημένοι μέχρι και οι δημοσιογράφοι - που δεν τους πιάνεις πουθενά τις περισσότερες φορές- τότε χαλάλι.

Επιπέδου Ολυμπιακών αγώνων ήταν η φιέστα (για το τεχνικό κομμάτι , μιλάω).

3 Likes