Τι ειναι πιο μπλιαχ

Το μόνο που σιχαίνομαι. Κατά τα άλλα μπορώ να γίνω η χειρότερη παρέα για φαγητό, καθώς δεν σιχαίνομαι από τίποτα, αλλά με αυτά που λέω μπορώ να κάνω άνετα τον άλλον να ξεράσει. Αλλά εγώ όταν τρώω δεν χαμπαριάζω τίποτα.

Μια φιλη μου οποτε τρωγαμε μακαρονια με σαλτσα μας μιλουσαμε για τα κομματακια περιοδου της.
Γιεα.
Φατε μακαρονια τωρα.

o Μπάουγκ

Ξυλο.

  1. Καμπριο με τύπους που ακούν στο τέρμα σκυλάδικα
  2. Αντρές με στρίνγκάκια μαγιό σε παραλίες τίγκα στο λάδι
  3. Ο Αρναούτογλου ως το αγαπημένο παιδία γαμπρός για την Ελληνίδα νοικοκυρά
  4. Η Ελληνική τηλεόραση σε ποσοστο τουλάχιστον 95%

Αυτά μου ερχονται αμέσως…

Ναι, είναι όντως αηδία αυτά… μπρρρρρρρρ

Τα απλυτα ταψια και τηγανια που εχουν ξεραμενα λιπη, λαδια, μυρωδια που πρεπει να τριβεις για κανα μισαωρο μεχρι να φυγει και τετοια.Τις κατσαριδες (okay συνηθισμενο).Οταν βλεπω απλυτα δοντια!Πλυντε τα παιδια!Η τεχνολογια ανακαλυψε τις οδοντοβουρτσες εδω και κατι χρονια![-X

Ακομα και οι ανθρωποι των σπηλαιων ειχαν οδοντοβουρτσες ρε, ποια τεχνολογια, τι “εδω και κατι χρονια”. :Ρ

Αληθεια?Lol!Εγω ηξερα οτι πριν τα επλεναν με τα χερια, με νερο και αλατι.Τωρα τι μου λες εσυ… σε γραφω!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Επισης, τα λαδωμενα μαλλια.Ιιιιιιου![-X

Λαδι δικης σου παραγωγης! Τι καλυτερο??

Η διαρρεια…:?

μερικα ατομα…

οι γριες που βαφουν μαλλια, νυχια, μουρη κτλ.

Σιχαμένο…μία που ήξερα φορούσε και string!:?

Στο είχε δείξει?

Γιατί βρε παιδιά? Θέλουν να ξανανιώσουν γυναίκες… Αν ειναι σε υπερβολικό βαθμό βέβαια καταντά γελοίο…
Τις προτιμώ όμως από κάτι φαφούτες, απεριποίητες και τριχωτές…:stuck_out_tongue:

Φορούσε λευκό παντελόνι!αίσχος!

αν θελουν να ξανανιωσουν γυναικες ας κατσουν σπιτι να ψησουν καμια πιτα

Θα πατήσω :!: [-X

Συμφωνώ με Princess!

Οι απεριποιητες γυναικες…