Αλόχα μολόχα

Λοιπόν είμαι καινούρια εδώ πέρα, και να ευχαριστείτε τον pumpkin που με έφερε:D
Λοιπόν είμαι η Ράνια, από το Ουρανία, μόνο οι γονείς μου και οι κολλητοί μου με λένε έτσι όμως, για τον υπόλοιπο κόσμο είμαι απλά η Ράνια. Κλείνω τα 15 στις 20 Του Αυγούστου, αναπνέω και ζω και για να ακούω μουσική, να συνθέτω, να παίζω κιθάρα και να τραγουδάω… είμαι άφωνη σχετικά όμως :stuck_out_tongue:
Επίσης καίγομαι στον υπολογιστή, από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι την ώρα που θα πέσω για ύπνο… είμαι άθεη, εγωίστρια, ακούω ροκ και μέταλ ΚΥΡΙΩΣ, και έχω τα αυτιά μου ανοιχτά για ό,τι άλλο κυκλοφορεί… προτιμώ παλιά συγκροτήματα κλπ, γιατί κάτι νέα είναι εντελώς… χάλια:p
Λοιπόν αυτά ελπίζω να μην σας ζάλισα και πολύ!
ΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Όλα καλά και ωραία στο τόπικ σου.Καλως ήρθες και :rockon: αγαπητή καμμένη άθεη εγωίστρια:D :stuck_out_tongue: :thumbup:

Ψεμματα λεει, σατανιστρια ειναι, την εκοψα εγω…:stuck_out_tongue:

Εννοειται θα μπει στη witch clan!!! Κατσε να ερθει και η αρχιμαγισσα να κανονισουμε τις εγγραφες!:stuck_out_tongue:

Welcome!!!8)

Καλωσηρθες κ καλα ποστ.

Welcome ράνια!καλά posts και επίθεση στο freedomofrock!χαχαχαχαχαχα!
Καλό κάψιμο!:smiley:

welcome:)

Ε βεβαια, μονο ενας μισανθρωπος θα μπορουσε να το πει αυτο… Ε βεβαια, απο τους πολυ Darkthrone αυτα παθαινει κανεις…

:lol: :lol:
Ναι αυτό φταίει,ακούω πολύ black metal τελευταία!:lol:

Ο Ζafrock κι εγω ειμαστε αδιαψευστοι μαρτυρες!

Καλώς όρισες Ράνια :slight_smile:

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά!!! Καλώς σας βρήκα! :slight_smile:

Ναι αλλά οι Godsmack είναι σχετικά νέο συγκρότημα…:stuck_out_tongue: Kαλώς ήρθες Ράνια…:slight_smile:

Γειαααααα.

Ε εγώ ξέρω ότι Godsmack υπάρχουν καμιά δεκαετία τώρα… ή λίγο λιγότερο… και δεν ακούω μόνο Godsmack :stuck_out_tongue:

λολ 8)

Καλώστην.

Το I Stand Alone τα σπαει ασχημα!!! :vibrate:
Γεια χαρα! :slight_smile:

Χα αν θές πάρε το μσν μου να σου στείλω κάτι κόβερς που έχω κάνει σε αυτό το κομμάτι :stuck_out_tongue:

Το καβαλησε το καλαμι αυτη…:stuck_out_tongue:

Λογικό, το μήλο κάτω από την μηλία θα πέσει:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: