Θα τα καταφέρει;

Ειναι οn-line και δεν ποσταρει ! Παντως εχει αποψη για ολα ο τυπος/τυπισσα.
Σε ολα τα θρεντς εχει ποσταρει [-X

Ωχ, τώρα τον είδα!!! 8O Ο θρύλος του φόρουμ επέστρεψε!!! (λες να έχει σχέση με το οτι είχε πέσει το σάιτ πριν κάποιες ώρες?? ;p)

ο μανος εχει πολλα fake account ενα απο αυτα ειναι και του para…κατι

Καλε εγω που ημουν σε αυτο το κοσμοιστορικο γεγονος???8O 8O 8O

Ενα ακομα μυστηριο των Ελ και των Πρωτοκολλων της Σιων…

κάτι μου λέει, ότι με το πρώτο του ποστ, θα φάει μπαν… Βλέποντας και το ip πρέπει να είναι πραγματικό spambot που μπήκε για να διαφημίσει το τσοντοσάιτ που έχει στο προφίλ του…

Δίνω 90% πιθανότητες… (9% να μη συνδεθεί ποτέ και 1% να είναι άνθρωπος και όχι λειτουργικό που θέλει να κάνει διαφήμιση :p)

Ρε αυτο ειναι απο το μεσημερι και κανει Logging in.Οποτε παμε κατευθειαν στο 100%

Την αλλη φορα μονος του εξαφανιστικε??? Ή τον “σκουπισανε”???

Είναι πάντα εκεί… μας κοιτάει με το άγρυπνο του βλέμμα… προσωπικά είχα νιώσει ένα κενό μέσα μου, όταν είχε φύγει, αλλά τώρα που μας ξανάρθε αισθάνομαι πλήρης και ασφαλής… :roll:

Πλάκα πλάκα, κάντε ένα search για parasol στο google, δείτε πόσα βγάζει! Επιστήμες, επιχειρήσεις, πρώτες βοήθειες, ομπρέλες, εστιατόρια…!!! 8O

Ποσο καμενος μπορει να ειναι καποιος για να κανει κατι τετοιο…? :stuck_out_tongue:

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο φιλε ellanor. Το φαινομενο που δρα, ζει και κινειται κατω απο την επωνυμια parasol ειναι σιγουρα απλα μονο ενα οργανο δρασης των ΕΛΟΧΙΜ για να μας εξουσιαζουν και να μας κλεψουν τις ψυχες.
Ζουν αναμεσα μας.

Παρατηρήσατε, ότι από όταν έφυγε, έπεσε και η ταχύτητα του server? Έχει κανένας το τηλέφωνο του να τον παρακαλέσει να ξανά δοκιμάσει να κάνει log in?

εσύ έκαμες παρέα μαζί του κάτι πρωινά:roll:

δε μιλούσε και πολύ είναι η αλήθεια. Κλειστός τύπος ήταν…

Ήταν λοιπόν ο parasol ο φύλακας-άγγελος του φόρουμ?

υπάρχει ένας guest που συνεχώς κάνει logging in και υποψιάζομαι ότι είναι ο parasol… Δε το θεωρώ τυχαίο, ότι με την επιστροφή του, έφτιαξε πάλι ο σέρβερ…