Θα τα καταφέρει;

Ο Παρασόλ.

Edit: Να πάρει, έκανα μαλακία στον τίτλο του πολλ.

Το δεύτερο!

Έχει παγιδευτεί και χρήζει βοηθείας …

Που ειναι η επιλογη οτι εχει ψοφησει;:frowning:

Έχω εξηγήσει τη θεωρία μου σε άλλο thread… Η επιλογή λοιπον που είναι πιο κοντά στη θεωρία μου είναι η δεύτερη :wink:

Και τι δε θα δινα να βγαινε μια ωραία πρωία και να έσκαγε μύτη με το πρώτο του ποστ λέγοντας "εδώ είμαι ρε παιδιά!!! τα κατάφερααααααα!!! (και μετά οι moderators να τον διέγραφαν απο το site, axaxxxaaaxaa - αχεμ. πλάκα κάνω)

PARASOL ΖΟΥΜΕ POST ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ

Το χρήστης Parasol (λέω το γιατι εγώ τουλ δε ξέρω αν είναι αρσενικό ή θηλυκό) είναι απο τις σπάνιες περιπτώσεις που γυρεύει απάντηση σε όλα τα ερωτήματα. “Ποιός”, “Τι”, “Που”, “Πότε”, “Γιατί”.

Κάποτε θα προστεθεί κι αυτός στα μεγάλα μυστήρια της ανθρωπότητας, μαζί με τα ούφο και τις πυραμίδες. Εκτός αν καταφέρει και μας μιλήσει πιο πριν :lol:

Είναι Fake Account του χρήστη Manos87.

Εχει κανει bug για να ειναι συνεχεια ονλαιν…σας το χαλασα? :stuck_out_tongue:

Ενας φιλος μου μου το πε :lol:

Βασικά ίσως να διαφημίζει το site που φαίνεται στο Profile του… Πορνοsite πρέπει να είναι…

Μανο, μαζεψε τα emobot-ακια σου… Παιδικη χαρα το καναμε το φορουμ…

Οκ, sorry απλά αυτό μου βγήκε προβληματικό… ¶λλη φορά θα τα δοκιμάζω πρώτα στο forum των AFI… :-s promise

Έχει παγιδευτεί στο χωροχρόνο.

Κι εγω αυτο πιστευω…

πολλα X-Files βλεπετε.

Να ζησουμε να τον ξεχασουμε.

Δε ξερω…Πιστευω οτι ο καημενος ο παρασολ κολλησε καπου μεσα στο χωρο και στο χρονο…αλλα γενικα θεωρω πως ειναι κριμα τετοια μυαλα να χανονται ετσι αδικα…και εκανε ωραια ποστ ο πουστης

ΝΙ!

Θα ζει για πάντα στις καρδιές μας <3 <3 <3

He’s back!!!8O 8O 8O 8O

parasol
Πραγματοποιεί σύνδεση

:!:

Αυτό το παρασόλ είναι συνδεδεμένο as we speak:!:

Εγώ δεν τον ξέρω αλλά από όσα διαβάζω, κρίνω ότι θα είναι συναρπαστικός ποσταριστής. Τι καλά που γύρισε =D>