Αρκάς

Καιρός είναι και για ένα poll με θέμα τον Αρκά, δε νομίζετε? Τα πολλά τα σχόλια είναι περιττά! Διαλέχτε λοιπόν ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά…

Και όποιος έχει και δε βαριέται προτείνω να περάσει σε εικόνες και άλλα σκιτσάκια σαν τα παρακάτω, έτσι, να γουστάρουμε :wink:

Θεσπεσιο-μοναδικο χιουμορ!Εχω αδυναμια στον Ισοβιτη αλλα και τα τελευταια του ειναι πολυ καλα. :thumbup:

Δεν υπαρχει κατι που να λεγεται “το καλυτερο κομικ του Αρκα”. Ολα ειναι αψογα. Αν βαθμολογω με 99/100 το καθε του κομικ παντως, ισως να εβαζα 100 στον Κοκκορα.

Δίκιο έχεις…ο Αρκάς είναι ένας και μοναδικός το χιούμορ του μοναδικό δεν συγκρίνεις ίδια πράγματα μεταξύ τους! Παρ’όλα αυτά ψήφισα Σόου Μπίζνες :stuck_out_tongue: είναι ανεπανάληπτος ο Ασώματος γι’ αυτό! :lol:

Hey boys & girls, relax, δε μίλησα για καλύτερη σειρά του Αρκά, απλά ποιό είναι το αγαπημένο μας, αν και ξέρω πως στην ουσία αυτό είναι αδύνατο, το χιούμορ είναι απίστευτο παντού :wink:

Φαντάζομαι όλοι έχουμε τις προτιμήσεις μας… εγώ αμφιταλλαντεύομαι μεταξύ Ισοβίτη, Η Ζωή Μετά, Κόκκορα και Ξυπνάς μέσα μου το Ζώο…

Εμένα η ζωή μετά δεν μ’άρεσε και πάρα πολύ… έχει βγάλει και καλύτερα…ειδικά το ‘‘Φύλο των Αγγέλων’’ ήταν αποτυχία…

Κανενα :hippy:

Περα ελαχιστων εξαιρεσεων δεν μου αρεσε κανενα…

Γενικά από Αρκά?? Πώς γίνεται αυτό???

Ετσι! Επειδη αρεσει σε ολους κι εγω ειμαι παιδι της αντιδρασης:p

Ολα τελεια ειναι.Δν υπαρχει καλο και κακο.

Τώρα που το σκέφτομαι, λέω και γω να αποκυρήξω την αγάπη μου για τα παγωτά, μια που αρέσουν σε όλους και δε λέει #-o :lol:

Σωστόοοοοοοοοοοος!!! Βλακείες λέει ο άλλος!Ο Αρκάς είναι για άτομα με χιούμορ,κάτι που εσύ freedomofrock δεν κατέχεις :smiley:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Με πληγωνει η ιδια μου η κορη…:frowning: :frowning:

Ωχ ναι το ξέχασα είμαι και κόρη σου :smiley:
Τεσπά συγνώωωωωωωωωωωωωμη :frowning:

Χαμηλές Πτήσεις

Ολα ειναι γαματα, αλλα πιστευω πως τα καλυτερα και εξυπνοτερα ειναι στον Καστρατο. Η Λουκρητια δινει ρεστα…

Κάψτε τον.
Δεν πρέπει να έχω διαβάσει από όλες τις σειρές, αλλά όσα έχω δει τα σπάνε, δε μπορώ να διαλέξω…

:ban: :please:

Δυσκολεύτηκα πολύ για να επιλέξω τελικά το Η Ζωή Μετά, αντί του Ισοβίτη (το πρώτο που είχα διαβάσει, σε τρυφερή ηλικία) και της Show Businnes (Θέκλα Rullzzz…).
O συγκεκριμένος δεν αρκείται απλά στη δημιουργία γέλιου, αλλά έχει να πεί και κάτι παραπάνω, πάντα με μία πολύ καλή αίσθηση του χιούμορ.

Ύστερα απο σκέψη, ο Ισοβίτης! Δεν ήταν μόνο το χιούμορ που το συναντάς σε όλα τα κόμικς του, ήταν και η ποικιλία των χαρακτήρων (Ισοβίτης, Μοντεχρήστος, ο μελλοθάνατος, αυτός που τον κερατώνει η γυναίκα του, ο μάγειρας…), ήταν και τα έντονα κοινωνικά σχόλια :slight_smile:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Θα συμφωνήσω!!! Με την κωλόγρια, τον άλλο τον ευνουχισμένο και την σεξομανία της, απλά RESPECT!!!