Να μαι κ γω

γειασ σας με λενε αγα8οκλη και ειμαι 16 ετων!!!ακουω οτι η μουσικη κατσει και γενικα ειμαι γαματος!!!σε αυτο το μουφο σιτε με εγραπσε το μορτελι ο αδερφοσ μ ρεδ πυραμιδ(πλακα κανω φλωροσ ειναι!!!)!!!

Ηι!Καλώς ήρθες και καλά posts!ωραίο όνομα έχεις!:slight_smile:

Καλως τον!Συνεχισε με τετοια θεματα!Εξαιρετικη δουλεια! :thumbup:

Red Pyramiiiiiid !!! Γιατί???:cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

ειπα να κατεβασω λιγο το επιπεδο…οχι σαν τν αδερφο μ π τ παιζει σοφιστικε!!!

επεμενε να γραφτω…γιατι ρε αρχοντα σε ενοχλει η παρουσια μ???

Πλάκα κάνουμε…:smiley: Aφού επέμενε…:stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες

Kαλωσηρθες και καλη διαμονη.

Καλώς όρισες! Μη μου πεις πως έχεις και συ την ίδια τρέλα με τα γιαπωνέζικα όπως ο αδερφός σου? :slight_smile:

σιχαινομαι τα γιαπονεζικα και γενικα εγω με τν αδερφο μ ημαστε η νυχτα με την μερα!!!

Δεν επέμενα,αισχρά ψέμματα!!!8)

Καλώς ήρθες αδερφούλη…αν και απότι βλέπω,μάλλον χάος θα προκαλέσεις και μόνο.:lol: :stuck_out_tongue:

Άμα ήξερα τι θα ακουλουθήσει δεν θα το ανέφερα ποτέ#-o

όχι τπτ μου βγάζει κα το όνομα:( [-X

λίγες ώρες έλειψα κι έγινε το forum ανω κάτω… ο να γιατις, αδερφός του red pyramid λοιπόν… και μου φαινόσουν καλό παιδί red pyramid, φλωρος σωστός κτλ, αλλά ο αδερφός σου είναι πολύ αλάνι και φοβάμαι :-s

δλδ εγώπου ζω μαζί του τι να πώ???:? :? :?

υ.γ.δεν είμαι φλώος

φλώος όχι, φλώρος ίσως :stuck_out_tongue: μη φοβάσαι είναι ολόκληρο κίνημα στο rocking οι φλώροι, με πρωτοστάτες εμένα, Karvou,ChrisP, Sofi-K και άλλους πολλούς… Τσέκαρε το thread σχετικά με τους πολέμιους και θα καταλάβεις

υποστηρίζω witchclan,οπότε δεν μπορώ να τσεκάρω εχθρικά στρατόπεδα:lol: :stuck_out_tongue:

βασικά καλύτερα να γράψουμε αλλού επειδή βλέπω τον αδερφό μου να μου τα πρίζει οτι γεμίζω το τόπικ του με μπούρδες

Kαλώστον.

Άλλαξε avatar ρε μλκ!!!Έλεος,ρεζίλι μας κάνεις!!!#-o :eek: :cry: :dizzy:

Γεια σου φιλαρακο!!!
Καλα ποστ!!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

όσοι θέλετε, μπορείτε εδώ να αποχαιρετήσετε τον μικρό μας φίλο γιατί μετά από συνεχές trolling και άκυρη συμπεριφορά, είναι ο πρώτος υποψήφιος για αποχώρηση. Επειδή δεν ξέρω πόσο καιρό ακόμα θα είναι μαζί μας, γράψτε του κάτι όσο μπορεί ακόμα να απαντάει.

Ευχαριστώ