Πιο χαζοχαρούμενη μπαντα

ποια ειναι η πιο χαζοχαρούμενη μπαντα (με την καλη εννοια) =D> :lol3: ???
εγώ λεω edguy
ψηφίστε…
κατι μου λεει πως θα πειτε ολοι helloween…

Μπαααα … με την καλη ενοια (γιατι ολα αυτα που εχεις πανω ειναι χαζοχαρουμενα με την κακη ενοια) η πιο χαζοχαρούμενη μπάντα ειναι αυτη του Paul Gilbert της σολο καριερας του … ο ανθρωπος δν την παλευει … ειναι ΝΤΙΠ χαζος ! :smiley: 8)

helloween…:–

βασικά όταν άκουσα Firewind νόμιζα ότι άκουγα τη metal εκδοή για τα ζουζουνια…

the flower kings

Helloween?Πιο πολυ απο τους Edguy?Με τπτ μη λεμε οτι θελουμε…και τεσπα αλλα μεγεθη τωρα…
τα τραγουδια που εγραψε ο Κai μονο χαουμενα δεν ηταν.Και επισης Dark Ride,Time of the Oath,Better than Raw δε τα λες χαρουμενα.Οι Edguy απ’την αλλη ειναι ο χαβαλες ο ιδιος:D

τεσπα εγω Firewind λεω…

helloween…:roll: :stuck_out_tongue: :smiley:

Eιδικά κάτι όπως Mrs God k Power με κάνουν να χαζόχαίρομαι …

επ![-X και μενεις και κοντα…:stuck_out_tongue:

παντως οι gamma ray και οι Stratovarius ειναι καπως ακυρες επιλογες…:roll:

ναι οντως κ οι bon jovi ακυροι ειναι, ετσι τα βαλα για να γεμίσει η λιστα ,τι αλλο να εβαζα? :slight_smile:

να τους καραχαζοχαρουμενους τους firewind τους ξεχασες:D
και αωτι για Gamma Ray θα βαζα Freedom Call

ναι αλλά αυτές είναι μπάντες Β κατηγορίας… Καλύτερα έτσι όπως είναι πιστεύω

Οι Rhapsody γιατι δεν ειναι στο πολλ?

το power σε καμια περίπτωση δεν είναι χαζοχαρούμενο, ειναι κοματάρα με γαμάτους στίχους, παντως οι helloween γενικα εχουν πολυ ψαγμένους στιχους…

ελα ντε … πεφτει γελιο οποτε ακουω κομματι τους.

Helloween γιατί αποτέλεσαν την αρχή της μάστιγας της χαζοχαρούμενης μουσικής.Έπρεπε να διαλυθούν όταν παράτησε το μικρόφωνο ο Hansen.-

Nashville pussy

Γαμάνε αγρίως πάραταύτα:D

Γιατί η χαζοχαρούμενη μουσική είναι κακό πράγμα και η σαπίλα αντίθετα είναι γαμάτη? :-k

Dragonforce:lol: :lol:

Γιατι ειμαστε κακοι μεταλλαδες.

Λιγο χαζοχαρουμενες μπαντες για μενα ειναι οι Edguy και οι Gogol Bordello.Ασχετο αν μου αρεσουν τρελα και οι 2.

Bon Jovi.Άσχετα αν τους λατρεύω πολλές φορές στάζουν στο σιρόπι και στις χαρούλες!