Η υστατη μαχη

Μετα απο κοπιωδεις συζητησεις με τον Μοντεκριστο για το ποιος ειναι ο καλυτερος αντικαταστατης του Τζων Βλα, αποφασισαμε ν’ανοιξουμε αυτο εδω το τοπικ και να δωσουμε σε σας αγαπημενοι μας φιλοι την δυνατοτητα να ψηφισετε. Η ιδεα ητο του Μοντε ο οποιος ομως το παιζει μοντ και η σοβαροφανεια του δεν του επιτρεπει ν’ανοιγει τετοια τοπικς.
Για Kostis013 ψηφιστε εδω ή στειλτε Kostis ΚΕΝΟ στο 4280
Για that’s why ψηφιστε εδω ή στειλτε that’s why ΚΕΝΟ στο 4280
Η υπηρεσια ολοκληρωνεται με 1 sms.

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Μοντε μην ντρεπεσαι, δεν σε παρεξηγουμε… Ολοι κρυβουν ενα παιδι μεσα τους…:smiley:

Ψηφιζω Kostis για το λογω που ανεφερες Λεντ στο αλλο θρεντ…:wink: 8)

Μεγάλη μάχη… Ο john_vla μας λείπει, αλλά πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά…

ψηφίζω thatswhy γιατί είναι μικρότερος κ έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης !

αλλά κ ο kost έχει κάνει ένα ποστ - μνημείο για το φόρουμ μας κ τον αγαπάμε !

Προσωπικα δεν θεωρω οτι ο Δατσγουαη αγγιζει επιπεδα Τζων Βλα. Ισα ισα, θεωρω οτι προκειται για εναν χρηστη ο οποιος συγκρινεται με τον Θεο μονο και μονο γιατι μιλαει κι αυτος για το μπουτσο του, Τον οποιο ως γνωστον ειχε σε μεγαλη εκτιμηση ο Τζων Βλα και Τον ανεφερε σε πολλα κειμενα Του.
Αντιθετως ο Κωστης013 θα ελεγα οτι εχει ολα τα φοντα μια μερα ν’αγγιξει το υψιστο ειδωλο του φορουμ αυτου και ν’αγιοποιηθει, να καθισει εκ δεξιων του Τζων Βλα και να συμβουλευει τον Κυριο για τα ονειρα Του.
Η ψηφος μου παει στον Κωστη013 κατοπιν ωριμης σκεψεως. Ομολογω οτι αμφιταλαντευομουν μεταξυ αυτου και της πεποιθησης περι μοναδικοτητος του Τζων Βλα. Η αποψη μου περι Κωστη013 ενισχυεται απ’αυτο το ποστ:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=160568&postcount=26

Για οσους (αληθεια, υπαρχουν?) δεν γνωριζουν τον Τζων Βλα:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4221

Εντιτ: Θα ψηφισω πολυ αργοτερα βεβαια για να βλεπω τι ψηφισε ο καθενας απο σας. :expressionless:

Εννοείται Kostis013…

Ας ελπίσουμε να είναι διακοπές τώρα και να γυρίσει σύντομα γιατί όλοι τον θέλουμε πίσω…
Δεν έχω προλαβει να ζήσω John_vla, αλλά έχω διαβάσει τα θρυλικά ποστς τους. Παρόλα αυτά, ο Kostis013 είναι λατρεία και η ψήφος μου θα πάει σ’ αυτόν.

Κατω τα υποκαταστατα. Τζον Βλας ρε. Περιμενω την δευτερα παρουσια του.:frowning:

με πολλη δουλεια και πειθαρχια,ελπιζω να καταφερω να σου αλλαξω γνωμη!!!δν θα πω ψεμματα…εχω σε μεγαλη εκτιμιση τον μπουτσο μ…ουτωσ η αλλωσ μν ξεχνασ χωρισ τον πο***ο μ πωσ θα κανω μικρουσ δατσ γαι!!!
Υ.Γ εγω δν θελω να γινω θεοσ διπλα στον θεο,θελω να γινω θεοσ στην θεση του θεου!!!

ο τζων βλα ποσο καιρο εχει φυγει απο το φορυμ!!!

Για την ωρα ο john_vla ειναι αναντικατατος. Αλλα περιμενω την επιστροφη του Κωστη (EmoSlayer!!!) γιατι εχει ολα τα φοντα!!

Ψηφισε λοιπον τον Κωστη! Ο οποιος Κωστης κατ’εμε ειναι γνησιο ταλεντο. Τα πιστευει αυτα που λεει. Αντιθετως οι ΑΛΛΟΙ τα λενε επιτηδευμενα.

Προπαγανδα. Κρισπ μην υποκυψεις.

John Vla γύρνα στον λαό σου :lol:

σε παρακαλω μην επηρεαζεισ τουσ ψηφοφορουσ μ!!!

θα ελεγα κωστης. ο δατς γουαι, λεει καποια μεταξυ σοβαρου και αστειου. απο την αλλη, ο κωστης βγαζει μια απιστευτη φυσικοτητα, που δεν συναγωνίζεται τιποτα. στο συγκεκριμενο τομεα, ουτε ο τζων βλα δε τον φτανει.

πχ δειτε εδω… αυτη τη σελιδα και τις 3 επομενες.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=159882&highlight=iced+earth#post159882

παραδιδω τα οπλα.

κορυφαιο σημειο το:

  • Ε ναι ρε παιδί μου δίκιο έχεις, μαλάκας είμαι, επειδή θεωρώ ότι σε αυτό το τόπικ προτείνουμε κανα άλμπουμ πού η πλειοψηφία να μη το γνωρίζει!
    Την επόμενη φροά πρότεινε το Fear of the Dark

  • και εγώ τι φταιω που εσυ δεν ξερεις τους iced earth???

  • Τίποτα, η άτιμη κοινωνία φταίει!

επικο μετσαλ. απλα.

αυτο ακριβως λεω και γω. κωστης φορ πρεζιντεντ.

Θα ψήφιζα Κωστή,αλλά θα με πρήηζει ο αδερφός μου μετά,οπότε…:-s

Ας μην μενουμε προσκολημενοι στο παρελθον και ας κοιταξουμε μπροστα, μην δινουμε στους καινουργιους το φορτιο της αντικαταστασης του John_Vla, aφηστε τους να εξελιχθουν μονοι οπως ειναι οι ιδιοι, οχι οπως φορτωσανε στο Βυντρα το φορτιο της αντικαταστασης του Σειταριδη και του εχει μεινει ρετσινια. Μαλλον προς That’s Why ειμαι αλλα και ο Κωστης ειναι καλος θα δειξει…

εγώ βοουτεντ άλλος, και συγκεκριμένα…Grace Karali…FERTE TO MOODY BLUES STO ELLADA επιτελους

ωπα. μπαινει και αλλο δυνατο ονομα στο παιχνιδι. δυστυχως ομως ειναι περισσοτερο guest star και βρισκεται εδω για περιορισμενες εμφανισεις. ειναι δυνατο χαρτι παρολα αυτα.:stuck_out_tongue:

Angmar ευχαριστω πολύ γιατί αυτό το ανεκτίμητης αξίας κείμενο είχε διαφύγει της προσοχής μου!!!:lol: :lol: :lol: :smiley:

Και η δικία μου ψήφος πάει στον Kostis 13, τα λέει με τόση φυσικότητα που συγκλονίζει. Απλά καταπληκτικός και μην ξεχνάμε ότι είναι παιδί γέννημα θρέμα της περιοχής μας, είμαι υπερήφανος που η μικρή και ταπεινή περιοχή μας έβγαλε έναν άξιο αντικαταστάτη του John Vla!!!:lol: :stuck_out_tongue: