Απόλυτη Ηδονή!

Καλημέρα σας, μόλις ξύπνησα έπειτα από ένα τρελό βράδυ και βρίσκομαι στο υπερπολυτελές ξενοδοχείο «Τα αστέρια»! Ξαπλωμένος πάνω στην άμμο, μιας έρημης παραλίας, το μόνο που υπάρχει είναι εγώ και η καλή μου. Με κοιτάει με νοσταλγία για τα χθεσινά μας?

Την πλησιάζω και χαϊδεύω τις προκλητικές της καμπύλες, καίει ολόκληρη (ίσως να φταίει ο ήλιος γι αυτό), αλλά δεν αντέχω άλλο, ανεβαίνω πάνω της.

Το δάχτυλό μου ακουμπά και πιέζει το ευαίσθητο κουμπί της κι εκείνη αμέσως αρχίζει το ηδονικό της γουργούρισμα σα γατούλα ή μάλλον σαν αγριόγατα!

Την χουφτώνω δυνατά κι αρχίζει να μουγκρίζει άγρια.

Έχω φουντώσει τόσο που δεν σταματάω με τίποτα πια κι εκείνη ουρλιάζει και κουνάει προκλητικά κι ατίθασα τα οπίσθιά της, μια δεξιά μια αριστερά και ξαφνικά τινάζεται προς τα εμπρός με απότομες κινήσεις.

Αρχίζω να καλπάζω μαζί της και ακολουθεί πιστά τον ρυθμό μου, όμως εκεί που έχω πάρει φόρα? ξενέρωμα!

Μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα? τελειώνει!

Είναι εκπληκτικός ο τρόπος και η ευκολία στο να τελειώνει? την ευθεία!

Κουκλάρα μου GSXR, σε λατρεύω!

Αν κάποιος από σας νόμιζε πως μιλάω για γυναίκα, είναι τρελός, τρελός για δέσιμο.

Η μεγαλύτερη ηδονή του κόσμου είναι να είσαι καβάλα σε ένα φτιαγμένο 750 και να πηγαίνεις όπου θέλει η ψυχούλα σου.

Καμιά γυναίκα δε μπορεί να σου προσφέρει όσα μια μοτοσικλέτα.

Δε με νοιάζει αν με πείτε ανώμαλο, εγώ πάντως τη βρίσκω!

Άντε γεια!!!

Βουυυυυμ βουυυμ βουυυυυυυυυυυυυυυυυμ??..

ΦΙΛΕ ΜΟΥ POWERSLAVE ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΙ… ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ ΤΗΝ 750 ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ… :smiley:

Αγαπητή μου witch, γαλήνεψε το κορμάκι σου!
Παραδόξως έχω είδη γνωρίσει την γυναίκα που με απογειώνει!
Και μάλιστα με απογειώνει καθημερινά! Με ένα δικό της ξεχωριστό τρόπο βέβαια!

woman be my slave

ΝΑΙ αμεεεεεεεεε…Μη φας!!!

Έτσι σου λέω…Ξέρουμε εμείς οι 2 απ’αυτά! Ε, Θανάση;;

Ακριβώς αγαπητή μου snuffleeva!

ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ… ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ 750
ΓΙΑΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ…

.
.
.
__Οπως… :?:
.
.
.
.
.
.
.
__ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (μη θυμώνεις, πλάκα κάνω! --> :smiley: :twisted: :smiley: )

e k h mhxanh 8a sta prosferei ayta (bitsia k etsi)

plus, h mhxanh de 8a griniaksei pote
asdfasdasdf

.
.
.
__Οπως… :?:
.
.
.
.
.
.
.
__ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (μη θυμώνεις, πλάκα κάνω! --> :smiley: :twisted: :smiley: )[/quote]

ΣΙΓΑ ΜΗ ΚΑΙ ΘΥΜΩΣΩ… ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ…

__Επειδή έχω, γι’ αυτό ρωτάω… :twisted:

Ωωω! θεός ο Shadowcaster

Ηθικό Δίδαγμα:

Αφήστε το πήδημα και πιάστε τις σούζες.

(εσέεενα θέλουμεεε…)
(είσαι τεράστιαααα)

Η ταπεινή εν Χριστώ αδελφή.

Ναι, κι άμα βρεθεί άντρας που θ’αντέξει χωρίς γυναίκα :arrow: πήδημα εγώ θα γίνω αστροναύτης!

Μην πηδάτε τις γυναίκες.
Πηδήξτε τα εμπόδια…Μόνο έτσι θα διώξουμε τις γυναίκες στο φεγγάρι

(μα καλά εσύ ρε Στοιχιωμένη με ποιούς είσαι; Με τους άντρηδοι ή με τις γυναίκηδοι; )

(…Με τους αστροναύτες)

Η εκ της ΝΑΣΑ εν Χριστώ…μπλα μπλα μπλα

Θα έρθει ρε το πλήρωμα του χρόνου και θα αποκτήσω κι εγώ μια 1000άρα. :frowning: