Θανασης Παπακωνσταντίνου

Διαφωνώ με τον όρο έντεχνο:wink::!: Έντεχνος είναι ο Κότσιφας και ο Χατζηγιάννης, ο Θανάσης είναι απλά υπέροχος:!:

Ο Μιχαλάκης είναι Γκέι Ποπ όχι έντεχνο!

Έλεος όχι και ο Χατζηκλάνης…έντεχνος…

Μην ξεράσω…

8O8O8O8O

Συναυλία στο Θέατρο Πέτρας στην Πετρούπολη στις 31.05.2010

Τετάρτη, 2 Ιουνίου 2010 συναυλία του Θανάση στο Θέατρο Δάσους στην Θεσσαλονίκη

Πλακα κανεις. Εχω φυγει οπως ειμαι :smiley:
Απο τους αγαπημενους μου μουσικους.

καλοκαιρινη περιοδεια εχει βγει;

μεχρι τωρα εχουν ανακοινωθειτα παρακατω

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 MAIOY ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΓΙΑΣ Ν. ΛΑΡΙΣΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 31 ΜΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΤΡΑΣ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
TETAΡΤΗ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΕΑΤΡΟ ΔΑΣΟΥΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ.

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ 20?

METROPOLIS, FNAC, PUBLIC, VILLAGE CINEMAS, www.tickethour.com στο 210 8108228 και στα μηχανήματα EASY PAY της τράπεζας ΠΕΙΡΑΙΩΣ.

και η αφισα για την αθηνα

Πότε βγαίνει το cd στα δισκοπωλεία γνωρίζει κανείς?

Πάντα κάνει εκπληκτικά live, με πολύ παλμό απ΄το κοινό:):!:

Ρε παιδια, επειδη το site δεν ανοιγει, θυμαται/ξερει κανεις τι ωρα αρχιζει αυριο η συναυλια;

ειναι πλεον ο θεος μου. βρεχει εξω, δεν εχω καν ομπρελα. εχω αποσταση μεχρι το σπιτι 10 λεπτα περπατημα, ειτε τρεξω ειτε οχι, το ιδιο μουσκεμα θα γινω. οποτε κατω απ’ τη κουκουλα παιζει [I]αυτο[/I] κι [I]αυτο[/I], τυχαια κομματια, οποιο και να παιζε απο [I]Βραχνo Προφητη[/I], [I]Αγρυπνια[/I] και [I]Bροχη Απo Κατω[/I], τα ιδια μαγικα συναισθηματα θα ειχα. επιβραδυνω το περπατημα και κοιταω τη βροχη, τα βρεγμενα δεντρα, τα φωτα απ’ τα σπιτια που αχνοφαινονται μεσα απ’τις κουρτινες και γενικα αργησα, αλλα καταλαβα. τον εχω δει μια φορα λαηβ στη πατρα, αλλα τοτε δεν τον ηξερα, τωρα ειναι πιο φιλος μου και απ’ τους φιλους, ειναι σα να σε ξερει και να γραφει κομματια για σενα και μονο, να τραγουδα για να σε αγγιξει και να σε φτιαχνει δυνατο απενταντι στους δαιμονες. αν το μελετησεις, η χροια του δεν εχει μεγαλες διαφορες απ’ του Ξυλουρη, οποτε αυτος πηρε τη σκυταλη, οπως οι Primordial απ’ τον Quorthon. θα σε ακουω αιωνια.

Ό,τι είπε.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

περιμενουμε και νεο δισκο καιρο τωρα…
και στα λαιβ ειναι υπερχος

[SPOILER]αν και νομιζω υπαρχει θρετ :-s [/SPOILER]

Εχω προσπαθησει πολυ,μετα απο προτροπες ατομων που εμπιστευομαι μουσικα,αλλα δεεε…ωραια λογια γραφει παντως.

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4854&page=4&highlight=����������������

λοκ.

και ο δικος μου. τον εχω δει live 2 φορες μονο και δεν μπορω να περιμενω μεχρι την επομενη.μεγαλη αγαπη.

παιζω τον πεχλιβανη συχνα στο ουτι και πορωνομαι8)

πολυ καλος μουσικος.

Μεγάλος καλλιτέχνης.
Περίπτωση που σου απαγορεύει εξ ορισμού ν’ αναφέρεις δυο-τρια αγαπημένα κομμάτια και να ξεμπερδέψεις.

Απ’ όσα έχω ακούσει, προτιμώ περισσότερο το ύφος που εχουν τα Βραχνός Προφήτης, Αγρύπνια, Η Βροχή Από Κάτω, από το Της Αγάπης Γερακάρης, ενώ η Ανδρομέδα μάλλον βρίσκεται κάπου στο ενδιάμεσο.
Ψιλά γράμματα, μικρή σημασία έχουν αυτά όταν μιλάμε για τέτοιο έργο.

ε ολα ειναι τιτανοτεραστια :slight_smile: