Θανασης Παπακωνσταντίνου

έτσι, κυλάει και ο Μιχάλης στην θολοκουλτούρα σιγά σιγά

Ο Θανάσης Παπακωνσταντίνου χθες επί σκηνής πρότεινε να αγοράζουμε τους δίσκους του γιατί έχει παιδιά να μεγαλώσει (και ξέρει λέει ότι δεν αγοράζουν τους δίσκους του).

Εγώ σου προτείνω να μου στείλεις 1000? γιατί πρέπει να πάω διακοπές.

καλα προφανως ξερει αν πουλανε οι δισκοι του. παντως φανταζομαι το ειπε χιουμοριστικα

Ναι χιουμοριστικά το είπε.

…και αρχισε να πεταει cds στο κοινο

Ωραία ιδέα θα ήταν να μοιράζει cd. Πάντως πρέπει να σκέφτεται τελευταία και λίγο τα οικονομικά του γιατί μετά κάποιος από το κοινό ζήτησε παραγγελιά και του είπε (πάλι χιουμοριστικά) ότι θέλει 50 ευρώ.

νταξ δε πλουτησε και ποτε

Τρέχω.

ρε παιδια βγηκε στο ανεπισημο γκρουπ του θαναση οτι ακυρωθηκε η αυριανη συναυλια στη βλαστη…

που μπορω να το δω επισημα?δλδ αυτοι που δεν ειχαν φουμπου ή δεν ειχαν κανει λαικ στη σελιδα πως θα το μαθαιναν?

επισης ειναι μια μερα πριν!μπορει ο αλλος να την εχει κανει ηδη για εκει!

ΓΑΜΩ!

8 σεπτεμβρη λαρισα.κηποθεατρο

Δε νομίζω να μπορείς να το μάθεις από αλλού άμεσα, άντε και από τη κοιλάδα των Τεμπών που και πάλι δεν έχει πολλή ώρα που το ανακοίνωσαν. Αλλά για να ακυρωθεί τελείως πόσο ακατάλληλος πια ήταν ο χώρος, μήπως δε τα βρήκαν στη συνεννόηση? Εκτός αν τόσο δε μπορεί να βάλουν τη συναυλία άλλη μέρα αλλά μου φαίνεται λίγο απίθανο.

:smiley:
Ώστε για αυτό δεν ήταν στο πρόγραμμα. Κάτι για εμφάνιση στα πλαίσια εκδηλώσεων λέγεται ή κάτι τέτοιο.

το δσ του συλλογου γονεων κηδεμονων και φιλων αυτιστικων ατομων το διοργανωνει
μαζι θα ειναι και ενα σσημα απο το μουσικο σχολειο.

*θανασης αφιλοκερδως(οχι αε ρε :p)

παντως χοντρη ξενερα φαγαμε χθες με την ακυρωση…τα ειχαμε ολα κανονισμενα να παμε να μεινουμε 9 ατομα να παρουμε τσιπουρα να φαμε κρεατα να κανουμε βολτες και το βραδακι να καταληγαμε στην συναυλια και την αλλη μερα να την καναμε αφου πιναμε το καφεδακι μας…

ωραια…

Nα σημειωθεί ότι είναι η τελευταία συναυλία του σχήματος(με εξαίρεση το λάιβ του Βερολίνου, που θα είναι όμως το μεσαίο σχήμα) και η τελευταία συναυλία του Θανάση για ένα, ίσως και περισσότερο, χρόνο.Με λίγα λόγια επιβάλλεται να καεί η Πάτρα!

http://in2music.gr/interviews/item/257-thanasis-interview

κρίμα που φτάνω πάτρα 24 του μηνός αλλιώς θα πήγαινα.

πήγε κανείς; τι έλεγε;

Σημερα θα γινει, επειδη Κυριακη εβρεχε.

Το ψηνω να παω, αλλα εχει πεσει πολυ διαβασμα.

http://www.youtube.com/watch?v=xvGZ1zgrLqk

τι βιολί, τι ερμηνεία
Πόσο υπέρμετρα ζηλέυω… έχω καιρό να πάρω τη “δόση” μου.
(ανούσιο ποστ αλλά δε μπορούσα να μη σχολιάσω8))

Να φανταστώ δε θα υπάρξουν άλλες εμφανίσεις?

οι φωνές από κάτω πάντα με εκνευρίζουν στα βίντεο αλλά δε βαριέσαι