Θανασης Παπακωνσταντίνου

^^^:bounce: :metal:

Μιχάλη παράτα τα όλα και έλα στην πόλη με τα 100 συντριβάνια, αφού είσαι κρυφοθανασικός.

έχουμε και μια εξεταστική κοπελιά! αλλά κατά τα άλλα ψηνόμουν. και φθηνό τικέτο. καλά να περάσετε

μας εχεις πρήξει με την εξεταστική . βάλε σαμπαθ ολη μέρα και ελα για θαναση.

που να διάβαζα κιόλας :p:p :lol::lol:

3 ωες και 35 λεπτά.
παίζει το καλοκαίρι σε κάμποσα μέρη.
πάτε να νιώσετε άνθρωποι.
[SIZE=“4”][B][I]
Όλα στραβά γινήκανε
και όλα είν? ωραία.

[/I][/B][/SIZE]

Παρασκευή 28 Ιουνίου - Εκθεσιακό Κέντρο Άρτας, Potami Art Festival, Άρτα

[B]Ιούλιος[/B]

Πεμπτη 4 Ιουλίου - Ιεράπετρα, Κρήτη
Παρασκευή 5 Ιουλίου - Αγιές Παρασκιές, Ηράκλειο, Κρήτη
Σάββατο 6 Ιουλίου - Terra Vibe Park, Μαλακάσα
Σάββατο 13 Ιουλίου - Φεστιβάλ Δάσους Αρβανίτσας, Κυριάκι Βοιωτίας
Παρασκεύη 19 Ιουλίου - Βαρικό, 4ο Ritmo Natura Festival, Φλώρινα
Δευτέρα 29 Ιούλιου - Μαρούσι Θέατρο, Αθήνα

[B]Αύγουστος[/B]

Παρασκευή 2 Αυγούστου - Φεστιβάλ Βαρβάρας, Χαλκιδική
Σάββατο 3 Αυγούστου - Φεστιβάλ Φέγγαρος, Λόφου, Κύπρος
Σάββατο 10 Αυγούστου - Φεστιβάλ Εν’ Όρεσι, Καρπενήσι
Τετάρτη 14 Αυγούστου - Άγκιστρο, Σέρρες
Παρασκευή 23 Αυγούστου - Ναύπλιο
Δευτέρα 26 Αυγούστου - Θέατρο Άλσους Μελίνα Μερκούρη, Βέροια
Σάββατο 31 Αυγούστου - Χαλκίδα

πιθανά μέσα για Βαρβάρα. θα είμαι εκεί στην περιοχή εκείνες τις μέρες. αν καταφέρω να τρενάρω την παραμονή μου για 1-2 μέρες θα πάω

αλήτη!

[SPOILER]πάρε με και εμένα[/SPOILER]

έλα [COLOR=“White”]…[/COLOR]

και εγώ και εγώ! πέρυσι ήταν υπέροχα (5μιση η ώρα το πρωί τελείωσε…)
απλά έμαθα κάτι φέτος… πιθανό -χωρίς να είμαι απόλυτη αφού δεν ξέρω και πολλά-
να έχει αναλάβει το φεστιβάλ ο “ελληνικός χρυσός” και δε θέλουμε να πάμε… ήδη πέρυσι όσοι γνωστοί μου απασχολούνταν στην εταιρεία έμπαιναν χωρις καν να πληρώσουν εισιτήρο λέγοντας απλά το όνομά τους :?

[SPOILER]Πάντως Μιχάλη άμα έχετε αυτοκίνητο κάπως θα συναντηθούμε, υπάρχουν και τα πανηγύρια[/SPOILER]:wink:

και οντόπικ: Το φετινό πρόγραμμα του Θανάση δεν υπάρχει απλώς, συστίνεται ανεπιφύλακτα. Τύφλα να χει το χεντμπάνγκινκ.

ε αν το διοργανώνει ο Μπόμπολας εννοείται ΔΕΝ πάμε. και καλό θα ήταν να μην το στηρίξει κανείς.

αλλά θα έπαιζε ο Θανάσης σε φεστιβάλ που διοργανώνεται από τον Ελληνικό Χρυσό?

και αυτός και ο Αγγελάκας με τίποτα. Αλλά και καλά βάζουν μπροστά τους πολιτιστικούς συλλόγους στη διοργάνωση και πέρυσι έτσι έκαναν… αλλά ρε γαμώτο σπάστηκα πολύ γιατί εγώ πλήρωνα το 15άρι και έμπαινε ο άλλος ο βολεμένος έλεγε το όνομα και του έλεγαν βεβαίως πέρνα!

αν ισχύει τέτοιο πράγμα πρέπει να γίνει θέμα πάντως

Για όσους ενδιαφέρονται (και το δουν εγκαίρως), ΤΩΡΑ η ΕΡΤ έχει λάιβ Θανάση (στο προαύλιο): http://tvxs.gr/sites/default/manual_uploads/ertlive.php

στη Θεσσ/νίκη κυκλοφόρησε αφίσα του φεστιβάλ της Βαρβάρας και φαίνεται σαν χορηγός η “Ελληνικός Χρυσός” του Μπόμπολα. είχε δίκιο η Μαρία πιο πίσω… άκυρο λοιπόν από μένα. αν και άκουσα ότι ακύρωσαν Θανάσης και Χαρούλης ήδη. όποιος ξέρει κάτι παραπάνω επί του θέματος ας πει

Παιδιά, αυτό είχε γίνει θέμα και πέρυσι-πρόπερσι, δε θυμάμαι. Είχε παίξει ο Παπακωνσταντίνου σε φεστιβάλ που εμπλεκόταν ο Μπόμπολας και πολλοί τον είχαν κράξει για αυτό.

EDIT: Ψέμματα, ο Πάχτας ήταν; Δε θυμάμαι. Ένας απ’ την ‘‘άλλη πλευρά’’, τέλοσπαντων.

Ναι στο φεστιβάλ Βαρβάρας και πέρυσι, μαζί και ο Αγγελάκας.
Απλά φέτος είναι επίσημα φανερή η χορηγεία, ενώ το '12 ήταν οι σύλλογοι και όσο και να μιλούσαν κάποιοι οι διοργανωτές δε το παραδέχονταν…

Κρίμα πάντως γιατί τόσα χρόνια γίνεται το συγκεκριμένο φεστιβάλ σε ένα πανέμορφο μέρος και τώρα υπάρχει εξαγορά ολόκληρου του χωριού από την εταιρεία (σημείωση: πιο πράσινο χωριό δεν υπάρχει).

Ανεβάζω το θρεντ στην επιφάνεια γιατί τη Δευτέρα παίζει στο Μαρούσι. Ελπίζω να μην έχει τους συνθηματάκηδες και να παίξει παραπάνω από τις 3 ώρες που έπαιξε στην Τεχνόπολη.

Τραγικος χωρος.Ακους τα μηχανακια απτη Κηφισιας…
Καλα να περασετε οσοι πατε,ο Θανασης ειναι εγγυηση live.