Διαιτα

ρε η amstel ειναι respect :stuck_out_tongue:

Γιατί; Εχω παχύνει τώρα τελευταία…:frowning: Σκέφτομαι να κάνω κι εγώ δίαιτα:wink: !

[SIZE=“7”]ΑΝΤΡΑΣ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΛΙΑ, ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΒΥΖΙΑ!!![/SIZE]

Κλισέ…

Όπως έχω ξαναπεί σε άλλο τοπικ, η μπάκα είναι σημάδι του ότι περνάς καλά.:stuck_out_tongue:

Καλυτερα να μην φαω παρα να ακουσω floyd:lol: :stuck_out_tongue:

επισης διαιτα δεν κανουμε(τουλαχιστον εγω) για να κανουμε μονο κορμαρα κ να ειμαστε ωραιοι/ες
αλλα ειναι κ θεμα υγειας παιδια!
δλδ εγω σκεφτηκα: μια που ο μεταβολισμος μου ειναι ετσι κ στα 25 ειμαι 120 κιλα στα 35 θα ειμαι σιγουρα 140!
αρα λεω χασε τωρα τα 20 να πας στα 100 κ να μαθεις να εχεις ενα σωστο προγραμα διατροφης κ ετσι να μην αντιμετωπησεις στο μελλον τετοια προβληματα.

+1

Oσοι με εχουν δει ξερουν για τι φαινομαινο μιλαμε…:stuck_out_tongue:

Αν και Γιαννη, παιζει να εισαι και πιο λεπτος απο μενα…

Και εγω ετσι ειμαι.Οσο και να τρωω, το πολυ να παρω κανα δυο κιλα και μετα παλι τα χανω.
Χανω ομως αρκετα ευκολα.Δηλαδη αν δεν φαω τρεις φορες την μερα και φαω δυο, παιζει και να χασω ενα ολοκληρο κιλο μεσα σε μια μερα.Δηλαδη Angmar οποιοι τρωνε και δεν παχαινουν και κανουν και πολλες καυσεις, εχουν -τον λεγομενο- υψηλο μεταβολισμο?

Καμμιά δίαιτα για να παχύνω υπάρχει; :roll:

Hahhaa την θέλω και εγώ plz:p

επειδή κάνω διατροφή να πάρω λίγα κιλά και σαν γυμναστής θα πρότεινα για να πάρετε κανά κιλό…
πολύ υδατάνθρακας δηλαδή ζυμαρικά ρύζια κτλπ και 4 τουλάχιστον γεύματα…
αααα και λίγα βάρη και όχι αερόβιο δηλάδη τρέξιμο και τέτοια…:wink:

Γράφω. :stuck_out_tongue:

Δεν κάνω δίαιτα, απλά έχω παρατηρήσει ότι όταν κόβω την πολλή σαβούρα και τα γλυκά, χάνω κανα κιλό! =P~ :lol:
Πάντως κάνουν πολλοί γνωστοί μου. Εϊναι ανάλογα με το μεταβολισμό του οργανισμού. Μια φίλη κάνει δίαιτα εδώ και χρόνια, δεν έχει χάσει. Μια άλλη κάνει εδώ και ένα χρόνο και έχει χάσει 18! Μια άλλη, με δίαιτα του τύπου “1 ποτήρι νερό την ημέρα και κοιμάμαι για να μην πεινάω και φάω” κατέληξε στο νοσοκομείο. [-X Αρρώστησε και έχασε κιλά απ’την αρρώστια, και χάρηκε κιόλας. Απαράδεκτη! [-X (και τα κιλά θα τα ξαναπάρει σίγουρα!#-o ) Το καλύτερο είναι σωστή διατροφή εφ’όρου ζωής!:stuck_out_tongue:
(Κοινό)μυστικό no1.: πολύ περπάτημα, αν όχι γυμναστική (rudolf, σε σένα απευθύνομαι!:lol: )
(Κοινό)μυστικό no2.: γουόοοοτεεεεεεεεεεεερρρρρ!!!

(Κοινό)μυστικό no2.: γουόοοοτεεεεεεεεεεεερρρρρ!!![/QUOTE]

βοηθάει πολύ στην κυτταρίτιδα σε εσάς τις γυναίκες…:wink:

βοηθάει πολύ στην κυτταρίτιδα σε εσάς τις γυναίκες…:wink:[/QUOTE]

Πίνουμε όσο μπορούμε! Γιατί η κυτταρίτιδα δυστυχώς είναι κακό χωρίς επιστροφή… Ούτε με γυμναστικές, ούτε με τίποτα δε φεύγει…:-s

@rud: Όνομα και διεύθυνση του/της διαιτολόγου! :lol: Σου’χει κόψει και το νερό;

μειώνεται όμως και αισθητά βέβαια είναι και θέμα γονιδιακό…

Κατ εμε η γυμναστικη ειναι πολυ πιο σημαντικη απο την διατροφη. Εννοω σε θεμα κιλων, αλλιως για θεματα υγιειας γενικοτερα ειναι εξισου σημαντικα. Το περπατημα επισης βοηθαει πολυ…

Μαμα, κανω διαιατα!!!8) 8)

προς rock n roses
προσέχω τα συμφορουμτακια μου να τα γυμνάσω…!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εχω βαρεθει πια να ακουω…ολες οι γυναικες ειναι επι μονιμου βασεως σε διαιτα…και να βλεπαμε και λιγακι χαρα και εμεις οι αντρες…διαιτες χωρις εμφανη αποτελεσματα και στο τελος μενουμε και μεις νηστικοι (πουμαστε και στιλακια-πως να το κανουμε)…αμαν…καντε την διαιτα της παπιας…φατε τα ολα και καντε την παπια…καλυτερα ετσι…:stuck_out_tongue:

Μαγείρευσε για την πάρτυ σου αν δεν θες να 'σαι νηστικός:wink::stuck_out_tongue:

οχχχ…ελπιζω τα λογια μου να μην αγγιξαν την πραγματικη υποσταση καποιου χαρακτηριστικου της ζωης - της παρουσιας σου :stuck_out_tongue: :smiley: …εεε οχι λοιπον…δεν μαγειρευω εγω…μονο πλενω πιατα :stuck_out_tongue: …εξαλλου καπως πρεπει να μοιραζονται και οι δουλειες του σπιτιου…