Διαιτα

υπάρχει διαφορά το “περπατάω” (αυτό που κάνω εγώ δηλαδή) από αυτό που κάνεις εσύ.
εμένα με προλαβαίνει η σκιά μου.
χμ.

:lol:
Νομίζω υπερβάλλεις… λίγο. :stuck_out_tongue:
By the way, αυτό το περπάτημα είναι που κάνει καλό, ή σε καμιά ανηφόρα… Ποιος ψήνεται;! :twisted:

Ο Φριντομ κανει διαιτα, τρωει σνιτσελ!

Φακ Γιεα!!

Για μια σωστή δίαιτα


http://medicalimages.allrefer.com/large/healthy-diet-1.jpg

Ασε. Προσπάθησα πολλές φορές να παχύνω αλλα άδικος κόπος. Τώρα το έχω παρατήσει!

φτιάχνουν ωραία σνίτσελ κείθε:-s

εγω για δίαιτα έφαγα σουφλε!

Καλα ειναι! Δεν ειναι για διαιτα βεβαιως…:smiley: :smiley: 8)

Δεν τρωμε για να ζουμε, ζουμε για να τρωμε!!!8) Εξαιρουνται ατομα με χοληστερινη κλπ…

Κι εγώ κάνω δίαιτα, τρώω ψητούς ελέφαντες…

Εγω περισυ το καλοκαιρι ειχα χασει καμια 10ρια κιλα. Δεν εκανα καμια διαιτα. Ετρωγα τα κερατα μου τους προηγουμενους μηνες λογω πολλων μαθηματων και διαβασματος το σηκωνα το πολυ φαι και ειχα φτασει περιπου 88 κιλα. Το καλοκαιρι (τρωγοντας πολυ συχνα σουβλακια) πηγα στα 76. Απλα ειχα μειωσει τα γευματα, χωρις να θελω και αν το σκεφτομαι απο μονος μου, λογω και τους ωραριου που ειχα στον υπνο. Εκανα βεβαια και κατι ακυρα (μακαροναδες στις 7 το πρωι yeaaaaah!!!) αλλα τα εχασα ευκολα και απλα. Τωρα βεβαια εχω ξαναπαρει καποια αλλα ευτυχως δεν ειμαι οπως πριν τα χασω αλλα σε πιο νορμαλ κατσταση. Παντως 4-5 κιλα καλο θα ηταν να τα εχανα.

Ναι.Λεγεται η “διαιτα του tolkki και της Rangel”.Περιλαμβανει οτι σκατα μπορεις να φανταστεις και για επιδορπιο λουκουμαδες με σοκολατα και τζατζικι :smiley:

Διαιτα???
ΑΓΝΩΣΤΗ ΛΕΞΗ

Kαι το χθεσινό μου προγραμματάκι περιλάμβανε μπριζολίτσα, γύρο και σουβλάκια…8)

:lol: :lol: :lol:

Προτιμαει ΠΡΑΣΙΝΗ μαλλον…:stuck_out_tongue:

Αχ, μην μου το θυμιζεις…:frowning: :lol: :stuck_out_tongue:
Ακομα απορω πως δεν ξερασες με αυτον τον συνδειασμο που εκανες…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ειμαι πολυ χαρουμενος!:smiley:
σε μια εβδομαδα εχασα 3 κιλα! ειμαι πλεον 115!:smiley:
αλλα 15 εχουμε ορε!

Που τα έβαλες να πάω να τα βρώ; :stuck_out_tongue:

Λοιπον αρχιζω διαιτα εδω θα με στηριζετε ψυχολογικα

εγω τον τελευταιο καιρο καταφερα απο 102 να φτασω στα 88 και συνεχιζουμε…
γαματο το να εισαι πιο αδυνατος…