Διαιτα

Εγω θελω διαιτα που να με παχυνει σε βυζια και κωλο.:slight_smile:

oxi ρε μη μασας…ο σκεμπές είναι μιση αρχοντιά…:stuck_out_tongue:

μακαρι… :stuck_out_tongue:

Η υπολοιπη μιση προφανως ειναι το διπλοσαγονο:p

:lol::lol::lol::lol::lol:

κ εχω ειχα παει σε διαιτολογο για να τρωω υγιεινα μιας κ το αναφερατε.ειχα παει 54 κιλα:)εχασα ενα δεκακιλο κ ουτε που το καταλαβα…ωραιες εποχες:) μετα τα ξαναπηρα λογω αγχους:(

Το δυσκολο δεν ειναι να χασεις κιλα,με λιγο καλη διατροφη,λιγο γυμναστικη και υπομονη καταφερνεις να χασεις οσα θες,το πραγματικα δυσκολο ειναι να μπορεσεις να διατηρηθεις.:-k

οντως εκει ειναι η μεγαλυτερη δυσκολια κ η μλκια της υποθεσης…:? στη συντηρηση παντα τα βρισκω σκουρα#-o

Γινε αντρας,οτι να ναι σαβουρωνω πανω απο 70 δεν εχω παει ποτε:lol:

Καλά, κάτσε να πας 35-40 και θα σου πω εγώ, που θα αρχίσουν να εμφανίζονται οι κοιλίτσες… :p:lol:

Σε σας εμφανιζονται απο τα 14,πλακα μου κανεις;:lol::lol:

Τουλάχιστον εμείς εξοικειωνόμαστε από νωρίς με τα παχάκια (και προσπαθούμε να τα ελαττώσουμε), εσείς παθαίνετε κατάθλιψη :stuck_out_tongue:

Μπορουμε να τα χασουμε πολυ πιο ευκολα ομως!:p:p

Εμ…Σοβαρα τωρα,εχετε ακουσει ποτε αντρα να κλαιγεται για τον σκεμπε του;Καλα,κοιμηθειτε κι ονειρευτειτε οτι τα χανετε πιο ευκολα απο εμας:lol:

οντως εσεις οι αντρες το χετε αυτο…τρωτε τον αμπακο κ δεν περνετε γραμμαριο:p κ συν τοις αλλοις δεν εχετε κ την ηλιθια την κυτταριτιδα:?

Σωστο κι αυτο:pΠαντως μην τρελαινεστε με τις διαιτες,οι ωραιες καμπυλες και τα πιασιματακια στις γυναικες ειναι το καλυτερο δωρο του Θεου στους αντρες:p

δυστυχως εγω εχω μπολικα:( οντως,ολοι οι αντρες το λενε αυτο αλλα οπως εχω διαπστωσει τις κοκκαλιαρες κοιτανε πιο πολυ…:wink:

Τελικά είσαι αδερφός μου. Τρώω σα μπούστης, είμαι 20 ετών και δεν έχω ξεπεράσει τα 62 κιλά στα οποία βρίσκομαι αυτή τη στιγμή.

Κανείς δε παθαίνει κατάθλιψη, διοτί μερικοί απλώς δε τα παίρνουν ποτέ τα παχάκια αυτά8)8)

Μερικές πεθαίνετε στη προσπάθεια αυτή:wink:

Earth is calling Maria,Earth is calling Maria:pΠλακα κανεις;Ποιος κοιταει κοκκαλιαρες;Να κοιταξει τι;:p:p
Σιγα…Τι υψος και βαρος εχεις;

Εγώ :oops::oops: