Παλι μ'αυτον ξεκινας ρε?

Μικρος ??
κοντευει τα 25. ολοκληρωμενος ποδοσφαιριστης (λεμε τωρα). Δεν κανει το παλικαρι μια θα παιξει τελεια μια αθλια στο ψυλο παιχνιδι κατι κανει αλλα αν μαρκαρει κανα γρηγορο μπαλαδορο αντε γεια την κατσαμε δεν την παλευει με τιποτα.

παντος απο τον γκουμα ειναι καλυτερος

ρε παιδια ο γκουμας ειναι πολυ σταθερος κ εμπειρος παικτης…μια χαρα την κανει την δουλεια του κ εμπενει εμπιστοσυνη…ο ενακαριρε ενα παιχνιδι εκανε καλο με την κοπεγχαγη κ σιγα του επιθετικους που κοβε…η μαλλον τις γιομες που καναν…

Ωραία μακάρι να παίζει βασικός… καλό σε ολους μας θα κάνει…:stuck_out_tongue: αν είναι και δίδυμο με Βύντρα ακόμα καλύτερα…

Μακάρι να μηυν παρει κανεναν από τους δυο ο Ρεχάγκελ :frowning:

Νομίζω ότι για Γκούμα τα παραλέτε…είναι πολύ σταθερός:-k
Νταξ ο Βύντρα είναι χαλαρά ο πιο αγχωτικός κι αγχωμένος παίκτης έβερ.
έχει δυνατότητες και το έχει αποδείξει σε μπόλικα ματς (όταν μάρκαρε τον Ρόνι πχ) αλλά είναι ικανός για το καλύτερο και το χειρότερο…

Καλά μην κρίνουμε από ένα ματς. Εάν είναι έτσι να παίζει ο Πάντος βασικός…
Τον Βύντρα εάν τον είχε ο Μπάγεβιτς θα τον βελτίωνε πολύ πάντως.
Όσο για Γκούμα και μόνο που παρακάλαγε να μείνει στον παναθηναικο (με βύσμα εμεινε ως γνωστόν) λέει πολλά. Αμφιβάλλω εάν σε μικρότερη ομλαδα θα παίζει το ίδιο.

Στον Παναθηναικο? Λουκας Βυντρα απλα. Δηλαδη ρε γμτ δεν εχω ξαναδει πιο αμπαλο παικτη, ουτε για Δ’ Εθνικη δεν θα τον επαιρνα στην ομαδα μου, και ειναι 3 χρονια βασικος και αναντικαταστατος, τι να πεις.

Στην Εθνικη, ευκολοτατα ο Χαριστεας, παθαινω νευρικο κλονισμο οταν τον βλεπω 11αδα.

Παναθηναικο Μπασκετ? Εχμ, δεν εχουμε κανεναν τετοιο :stuck_out_tongue:

Εθνικη Μπασκετ μαλλον θα παω και εγω με τον Λαζο, παρ’οτι δεν τον θεωρω τοσο κακο παικτη, στην κακη του μερα θα σου σπασει τα νευρα (χειροτερος και απ’τον Γιαφτοκας ενα πραμα:lol: )

Εισαι σωστος εσυ.

καλα ο χαριστεας πρεπει να ειναι το προτυπο για αυτο το τοπικ…Εχει φαει τετοια μουτζα που απορω πως και δεν εχει σπασει κανα ποδι ακομα…Σαν παοκτζης αρρωσταινω οταν βαζει τον λακη και τον βρυζα μεσα…ακομα και για αλλαγη!τα ιδια με τον καφε στην αεκ,οταν παιζει βασικος…στον παο ολες οι μουτζες πανε στον τζιολη…?

Λάκης και Βρύζας είναι τελειωμένοι…

Ο Καφές και ο Τζιόλης νομίζω είναι λίγο αδικημένοι…