Αγαπημενη ρετρο βρισια

Ποιες απο τις παραπανω ασχημες λεξεις που ελεγαν γονεις και παππουδες μας σας κανει να κοκκινιζετε, να αισθανεστε σκουπιδι, τελειωμενος? Ποια απ’αυτες εκανε τους γονεις σας να βαζουν πιπερι στο στοματακι σας οταν την λεγατε? Ποια ειναι η πιο ΜΟΡΤΙΚΗ? Ποια αρμοζει σ’εναν τρου μετσαλ εμο κιλερ?!?!?

Παροτι το Σαλτιμπαγκος με δελεασε να το ψηφισω θα ψηφισω “αλλο” και βασικα Ξεροχαζος. Ειναι βρισια που λεγεται οταν ο αλλος σε εχει φερει στο αμην και του την λες με στομφο.:!:

το έλεγαν κάτι φίλοι στο φροντιστήριο πέρσι “άντε ρε κουτέ” “δάσκαλε,εξήγα λίγο γιατί είμαι και κουτός”
:lol: :lol: :lol:

σαλτιμπαγκος, καταπτυστος…ετσι σε ελεγαν παιδι μου γιαυτο μας βγηκες ετσι;:-s
επισης τι να ψηφισουμε, ποια μας κανει να νιωθουμε “σκουπιδι”, η ποια μας αρεσει να λεμε; [-X [-X

Ψηφισε “αλλη” και βρισε ελευθερα τον led που κανει ηλιθια πολλς.

να κοιτάξεις το θέμα με τη ζήλια σου κάποια στιγμή εσύ

τι συμπερασμα ηταν τωρα αυτο; :-k

Ρουδολφικο. Οι Σκορπιονς φταινε και ο Βασιλης. Σπαμαρουμε.:slight_smile:

κουτή

Σουρτουκος.
Σουρλουλου.
Σαρδαναπαλος.
Ζαντος.

:*****
Σοφι δεν εχει αλλα τραγουδια.

Θεριο, το Σαρδαναπαλος περαν του οτι αποτελεσε νικ μου στο μσν, αναφερεται στον μεγα βασιλεα Ασουρμπανιμπαλ. Ειναι νομιζω η ελληνικη μεταφραση του ονοματος του, κατι αντιστοιχο του κακουργηματος Νευτωνας του Νιουτον. Οτι πρεπει για να θαψεις καποιον!

Ναι το ξερω,γαματη “βρισια”.
Το ειχε και στις Ορνιθες αν δεν κανω λαθος και μας ειχε κολλησει απο τοτες.
Μου θυμιζει το παρδαλος.

Τσόγλανε

Όταν μου το λένε,μου έρχετε να πιάσω όποιον βρώ μπροστά μου και να τον πνίξω:x :x :x .Με ποιό δικαίωμα με αποκαλείς τσογλάνι κύριος?Σου φένομαι να 'μαι 5 ετών για να μου μιλάς έτσι[-X ?Για έλα να τα πούμε ένα χεράκι:lightsabre:

Μία είναι η all time favourite:

ΑΧΑΪΡΕΥΤΟΣ

:wink:

ζαβανδριώτης… :stuck_out_tongue:

Eγω απο μικρη εβριζα γερα…:stuck_out_tongue:
Αυτο που μ’ενοχλουσε μικρη παντως και ηταν τοσο σπαστικο που δεν το αντεχα (γι αυτο και δεν το ελεγα ποτε σε αλλους) ηταν οταν μου ελεγαν οι γονεις μου “Κλεισε το στομα σου” “Σωπασε πια”

Τραυμα.:frowning:

8O 8O :-k :-k

Ε ναι,μεχρι προτινος ηταν το “Παρασχος”,τωρα εγινε το “Σαντος”. :-s

:-# :bleh: :lol:

ον τοπικ
αστο διαολο στο κατω κατω!:lol:

Κουτος.