Αγαπημενη ρετρο βρισια

Τελικά σαρδανάπαλος. Κατεδαφίζει.

Επισης απο αυτες που δεν εχουν αναφερθει ειναι οι ξετσιπωτος και ξεδιαντροπος…

πα πα απα παπ ππα ππαππαπαπαπ π πα

btw και το παρατεταμενο τσ τσ τσ τσ τσ τσ μπορει να θεωριθει ρετρο βρισια… :lol: :stuck_out_tongue:

Λοιμοκοντόρος!!! :lol: Δεν υπάρχουν άλλες λέξεις!!! :lol:
(…ή μήπως γράφεται λιμοκοντόρος; :-k )

εγω αυτες που χρησιμοποιω ειναι οι εξης : μπεχλιβανης, κατσαπλιας και για οσους μου την σπανε με μηχανες/αμαξια που την εχουν δει οδηγαρες και κανουν οτι γουσταρουν η ηχορυπαινουν χρησιμοποιω και τις λεξεις πανηγυρτζηδες και μπανάνιανς ( απο το μπανανία)…

επισης εχω ακουσει και την θεικη λεξη : ΣΦΟΓΚΟΚΩΛΑΡΙΟΣ (την ορθογραφια δεν την ξερω της λεξης)…το καλοκαιρι την ελεγα συνεχεια…χαχαχαχαχ

Καραγκιόζ μπερνετές

Eχουμε ξεχασει το “αναγωγος”… :lol: :bow: :respect:

Ιεροδουλη και ΠΟΡΝΗ για τις γυναικες…:roll: :stuck_out_tongue:

To ''Πορνη" χαλαρα χρησιμοποιειται και αλλου. Π.χ. στο ποδοσφαιρο ακους ατακες τυπου ‘‘ΠΟΡΝΗ ΜΠΑΛΑ’’ κ.τ.λ. (αν και το παραδειγμα ειναι πολυ σοφτ-κορ αλλα λεμε τωρα).

Χαχαχα!:lol: Οπως επισης, ΠΟΡΝΗ ΖΩΗ για καποιους απαισιοδοξους!:stuck_out_tongue:
Το ιεροδουλη ομως ειναι πιο ωραια ρετρο βρισια… τελευταια το λεω συνεχεια μιλαμε!:roll:

Εγω παλι χρησιμοποιω αντιστοιχως το Σατυρος. Εχω και κατι φιλους Δον Ζουαν τρομαρα τους.

Ναι… τωρα να πεις τους φιλους σου ιεροδουλες, ειναι λιγο καπως…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

το ιερόδουλη δεν ήταν ποτέ βρισιά. Πάντα ήταν ο δοκίμιος όρος αυτού του αρχαίου επαγγέλματος. Συγκεκριμένα, ο όρος βγαίνει από τις δούλες που υπήρχαν στους ιερούς τόπους λατρείας της Θεάς Αφροδίτης, που φρόντιζαν για ΟΛΕΣ τις ανάγκες των πιστών. Εξού και “ιερό-δουλη”…

(η άχρηστη πληροφορία της ημέρας)

Nαι, συμφωνω αλλα αν πεις μια κοπελα “ιεροδουλη” την σημερον ημερα, δεν θα σου πει ευχαριστω… εκτος αν της αρεσει, τοτε πασο.:-s

Δεν έχεις άδικο…:frowning:

αν της πεις όμως “εσύ σε μια άλλη ζωή πρέπει να ήσουν η αρχι-ιέρια στους ναούς της Αφροδίτης. Οτιδήποτε άλλο, θα ήταν αδικία”? :smiley:

Αν της πεις πως εσυ ησουν ο πιστος της, τοτε μαλλον την εριξες!:stuck_out_tongue:

επίσης, θα πρέπει να προσέχω από εκεί και πέρα να μην της πω, τι σημαίνει η λέξη ιερόδουλη. Δε νομίζω να της αρέσει :lol: :lol:

Αν της πεις, “εισαι το ιεροδουλακι μου!” σε φαση “Εισαι το *ουνατακι μου”… ισως και της αρεσει!Ποτε δεν ξερεις τα βιτσια του αλλου!:lol: