Η μερα της κρισεως

Χρειάζεται να δουλέψει πολύ σκληρά για να ανταπεξέλθει στις προσδοκίες της ομάδας και θα το πετύχει μέσω της ομαδικής και ατομικής προπόνησης. :roll:

[SPOILER]Ακούει Ουράνιο Τόξο και αυτό μόνο καλό είναι ειδικά στην ηλικία του που σχεδόν όλοι ακούνε μαλακίες… :thumbup:

ΥΓ: Τι άλλα ακούς φίλε μου;[/SPOILER]

Αμα δεν ακούσει και thrash δεν εισέρχεται στην ομάδα…:lol:

γιατί;…ποιος είναι; :-s

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4221

εμενα ο stargazer_um ειναι ο παιδικος μου φιλος και δεν μπορω να πω κατι για αυτον…8)

Σορυ guys

το είδα αυτό αλλά το μόνο που κατάλαβα είναι ότι τον αγαπάτε πολύ

Ναι ρε γαμωτο, καπου αλλου ειχα κανει κοπι πεηστ τις ατακες του. Οταν τα βρω θα τα ποσταρω.

Εφ`όσον γουστάρει Rainbow είναι εντάξει άτομο, πάει και τέλειωσε…

Δεν τον γνωριζω τον κυριο…:stuck_out_tongue:

:hippy: :smiley:

RAINBOW, RAINBOW, RAINBOW, Deep Purple, BLACKMORE’S Night, Dio, Black Sabbath, Led Zeppelin, Iced Earth, Yngwie Malmsteen, Scorpions, λιγο Pink Floyd, και Radio Gold

Φυσικα θελω να ακουσω κι αλλα, αλλα δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι, ουτε εισοδηματιας ειμαι για να κανω επιδρομες στα Metropolis…:frowning:

Θα σου δωσω εγω αντεγραμμενα. Εχω αρκετουτσικα :stuck_out_tongue:

εντιτ: καλο παιδακι ο τζων βλα, και πολυ αστειος, αλλα μηπως εχει παραγινει της μοδας το “θελω πισω τον τζων βλα!”?? :stuck_out_tongue:

Ψηφισε κιολας… (Προσεχε τι θα διαλεξεις…)…

Καλά λεντ έχεις καεί τελείως από το διάβασμα…
μια χαρά είναι το παιδί μωρέ…ακούει και καλύτερη μουσική από εμένα, οπότε no problem!:stuck_out_tongue:

νεφελόνι ο οποιοσδήποτε…

Σε αυτό συμφωνώ…

#-o #-o #-o #-o
Όχι άλλο κάρβουνο:p

@ stargazer μονο και μονο που ακους τον μπιφτεκι σε συμπαθησα!!!:smiley: 8)

edit : οπου μπιφτεκης ενας ειναι…

:stuck_out_tongue:

Αφου ακους τους μοναδικους,
τους απιθανους,
τους φοβερους
τους Θεους σε παω και εγωωωωωωω:)

Η αναλυση του Χοκαμ με καλυψε απολυτα.Εχει βεβαια ορισμενες υπερβολες και ανακριβειες,και δημιουργει κοινωνικους προβληματισμους και αναταραχες στο υπο εξαφανιση ειδος μας,αλλα τι να περιμενει κανεις απο ατομο που βλεπει μπαλα και ζηταει βηματα.

ΟΥΜ ρε.ΟΥΥΥΜΜΜΜΜΜΜ.