Η μερα της κρισεως

Με αφορμη ετουτο δω το ποστ:

Καλω συσσωμη την ροκιν κοινοτητα ν’αποφασισει. Τι ειδους χρηστης ειναι ο Σταργκεηζερ_ΟΥΜ! Ειναι ενας ντροπαλουλης τζουτζουκος με χομπι την συλλογη πεταλουδων και σημα κατατεθεν τα γυαλοτουβλα του? Μηπως ειναι μανγκας ρεμπετης με κομμενο το’να μανικι και το μουστακι να στριβει με την καθε ευκαιρια? Ή τελικα φιλε μου ειναι ενας βαρβαρος που φωναζει ΟΥΜ! και σαγηνευει γκομενες χτυπωντας τις με το ροπαλο στο κεφαλι και σερνοντας τις απ’τα μαλλια στην σπηλια για προγαμιαιο σεξ?
Τον αγαπαμε? Πως νιωθουμε γι’αυτον? Τον θελουμε στην παρεα μας? Τι προτασεις μπορουμε να κανουμε ωστε να βελτιωθει ακομα περισσοτερο ως γιουζερ? Σκεψεις και συναισθηματα. (500-600 λεξεις)

Δεν είναι η μέρα της κρίσεως, η μέρα της βλακείας είναι :smiley:

Πάντως αν θέλετε τη γνώμη μου, ο Stargazer_ΟΥΜ έχει άμεση συγγένεια με τους Ιππότες που λένε ΝΙ!

Good guy.
To get better,I recomend some Rob Zombie listenings.
Good guy.

Η αστρικη του ενασχοληση φανερωνει ρομαντικη διαθεση αν μη τι αλλο,μια ταση για φυγη απ τα εγκοσμια.Απ την αλλη το ΟΥΜ στο νικ,δειχνει αταβιστικη προδιαθεση,οποτε συμπεραινω οτι υπαρχει μια ευαισθητη ισορροπια των 2 πλευρων,ενας υπολανθανων διπολισμος θα ελεγε κανεις.Οποτε ψηφιζω ΟΥΜ γιατι νομιζω οτι η μπρουταλ πλευρα του θα υπερισχυσει.

Αν το ΟΥΜ ηταν ΟΥΓΚ ολα θα ηταν τελειως διαφορετικα. Τωρα ομως κουρτινα 3.

Βασικα αυτο επισης λεει να γινει Poll καποια στιγμη.ΟΥΜ ή ΟΥΓΚ.

Θαρρω πως το ΟΥΜ σιγα σιγα αντικαθιστα το ΟΥΓΚ το οποιο ειναι ξεπερασμενο και ηδη χρησιμοποιειται περισσοτερο ως συλλαβη σε λεξεις οπως ΜΠΑΟΥΓΚ…Μοιαζει να χανει σιγα σιγα την μαγεια του.
Αγαπατε ρε τον Σταργκεηζερ?

Προτιμω τον τζων_βλα. Αντε και τον that’s why και τον Kostis013…

Το ΟΥΓΚ ειναι σαφως πιο brutal και το ΟΥΜ ειναι πιο δυσκολο να το πει κανεις. Καθαρη νικη του ΟΥΓΚ:!:

Απαντήστε, ω ρε! Τον αγαπάμε, ναι ή ουμ;

Δε ντη μπαλεύει το φόρουμ.

Ρε παιδια το um, ειναι κανονικα u.m.(Universal Master). Με εχετε παρεξηγησει, δεν ειμαι εγω ο Texas Ranger:p

Και αυτος ο Τζων Βλα ποιος ειναι;;;

τον αγαπαμε τον αγαπαμε…8) 8) 8) 8)

Ελα τωρα, με κανεις να ντρεπομαι:oops:…

:stuck_out_tongue:

+1!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ντροπη σου! Εγω φταιω που σε εκανα και friend στο myspace…
:stuck_out_tongue:

Comment δεν μου κανες όμως! χαχα.Κανε μου ενα να σ’αγαπαω κι εγώ:p !

Η αγαπη δεν πουλιεται[-X…

  • 1 για τζον βλα

Η αγάπη δεν πουλιεται … αγοράζεται…
χιχιχι:p

8O 8O 8O 8O 8O 8O

:ban: