Το "κάτι-κλικ" θρεντ

Λοιπόν, ανοίγω το θρεντ που θα ρίξει τον σέρβερό μας…

Πρέπει όλοι μαζί (παιδιά κ κορίτσια) να λύσουμε το μεγάλο θέμα που μας βασανίζει ΑΙΩΝΙΑ !

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ “ΚΑΤΙ” ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑ, Α?

όποια κοπέλα κ να ρωτήσεις, λέει πως ψάχνει το “κάτι” ή το “κλικ” ή κάτι τέτοιο συνονόματο…

Ποιος το έχει ?

Είναι μοναδικό?

Μήπως το έχει κλέψει καμία κ δεν το δίνει στις άλλες?

Είναι εύσχημος τρόπος χυλόπιτας? Σημαίνει “γυμνασμένος με λεφτά?”

Αν είστε άντρες πείτε αν το έχετε κ πως είναι

Αν είστε γυναίκες περιγράψτε το κ πείτε κάποιον που το έχει

Εμπρος !

δε νομίζω ότι είναι το ίδιο για όλους, ούτε ότι ψάχνεις κατι συγκεκριμένο.
γι αυτό άλλωστε το λένε: “αυτό το κάτι” και δεν το λένε: τα μάτια, η μύτη, …
Μπορεί να σου αρέσε κάτιι σε κάποιον και κάτι άλλο σε κάποιον άλλον.
Ας πούμε σε σενα αρέσουν όλες οι γυναίκες;
και κοιτάς το ίδιο σε όλες; (ίσως δεν έπρεπε να την κάνω αυτην την ερώτηση:roll: )

Αυτο.

Βασικα το εχει η Καιτη Γαρμπη. Δεν ειναι ο Σχοινιας ομως.

Δευτερον, πολλες φορες ειναι ενας ευσχημος τροπος(οχι χυλοπιτας, γι’αυτες τις περιπτωσεις υπαρχουν τα “σε βλεπω φιλικα” και αλλα κλισε) να δικαιολογησει μια κοπελα στις φιλες της και στους υπολοιπους το γεγονος οτι για πολυ καιρο δεν εχει γκομενο ή ειναι ανεραστη και ο ενας της βρωμαει ο αλλος της ξυνιζει.

Για τις περισσότερες πιστεύω ότι και να έχουν σκέφτει ότι θέλουν σε μια σχέση από ένα άντρα, έστω ότι το βρίσκουν στον ένα και μοναδικό πάνω στον πλανήτη που συγκέντρώνει όλα τα γνωστά χαρίσματα. Τότε λοιπόν θα βρούν ΚΑΤΙ άλλο που δεν θα το έχει ο ταλαίπωρος. Για αυτό και είναι γνωστό ώς ΚΑΤΙ, επείδη διαφέρει όχι μόνο γυναίκα σε γυναίκα αλλά και από στιγμή σε στιγμή…

οι γυναικες εχουν εντελως διαφορετικο τροπο σκεψης απο μας. μπορει να παρατηρουν και μαλιστα να θεωρουν σημαντικες καποιες λεπτομερειες που ομως δε προκειται καν να σκεφτουμε οτι μπορει να τις ενδιαφερουν. ειναι πανω κατω αυτο που ειπε η july, μονο που δε χρειαζεται απαραιτητα να ειναι χαρακτηριστικο του προσωπου. το ‘κατι’ σε γενικη εννοια ειναι αυτο που λεει, ότι ρε παιδιμ, σ’ αρεσει αυτος ο ανθρωπος, εισαι ανεβασμενος, στα συννεφα πετας (πολλα σκυλαδικα ακουω :stuck_out_tongue: ). απλα μπορει και να εστιαζεται περισσοτερο σε καποια συγκεκριμενα γνωρισματα και να λειτουργει το θεμα χημεια.

(εντιτ: πολλες φορες βεβαια επειδη εχουν την αναγκη επιβεβαιωσης δε ξερουν ουτε οι ιδιες τι ψαχνουν. αυτο ομως ειναι αλλο θεμα.)

τωρα θα μου πεις, αντε βγαλε ακρη. ο γυναικειος εγκεφαλος ειναι πολλες φορες σαν αγωνας του ολυμπιακου στο champions league. περιμενεις ποτε θα φας γκολ. :lol: τεσπα περαν της πλακας, το καλυτερο ειναι η τακτικη του ‘be yourself’ οπως λενε και οι audioslave επειδη πραγματικά δεν εχεις να χασεις τιποτα.

[QUOTE=Angmar;211885] μονο που δε χρειαζεται απαραιτητα να ειναι χαρακτηριστικο του προσωπου. το ‘κατι’ σε γενικη εννοια ειναι αυτο που λεει, ότι ρε παιδιμ, σ’ αρεσει αυτος ο ανθρωπος, εισαι ανεβασμενος, στα συννεφα πετας (πολλα σκυλαδικα ακουω :stuck_out_tongue: ). απλα μπορει και να εστιαζεται περισσοτερο σε καποια συγκεκριμενα γνωρισματα και να λειτουργει το θεμα χημεια.

[QUOTE]

ναι, συμφωνώ.
δεν ενοούσα μόνο εμφανισιακά χαρακτηριστικά

αν συνεχίσετε τα κλισε θα το κλειδώσω

δεν καταλάβατε το ύφος του τόπικ νομίζω

πείτε τι είναι το κλικ ! ΤΩΡΑ

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“3”]Ναι…τελικά το έχω και ξέρω πως είναι…[/SIZE][/FONT]

…ΕΙΜΑΙ ΑΤΡΙΧΟΣ!

και με το “be yourself” συμφωνω
το θέμα είναι να σου αρέσει κάποιος όπως είναι και γι αυτό που είναι
όχι για κάτι που παριστάνει πως είναι
γιατί μετα πάλι θα χαλάσουν τα πραγματα

Να τραβήξω την πετσέτα;;; Ε; Ε;:naughty: :naughty:

καλα ρε monte μην βαράς.
Λοιπόν αυτό το κάτι είναι να έχει μεγάλα χέρια

το κλικ (μα ποια το χρησιμοποιει για χυλοπιτα?[-X )
το κλικ που λες…
εεε λοιπον…
το κλικ ειναι κατι σαν μια μεταβλητη που μπορει να παρει ολους τους αριθμους απο το 1 μεχρι το +πλαγιασμενο 8…
μπορει να ειναι καμια φορα το ιδιο ,μπορει να ειναι και καθε φορα που αρεσεις σε μια κοπελα και κατι διαφορετικο, μπορει μα μην συνισταται απο ενα χαρακτηριστικο…
δεν μπορουμε να σου πουμε ποιο ειναι το κλικ , για την καθεμια απο μας ειναι διαφορετικο!
μη θυμωσεις…
ηρεμησε και ασε τις κοπελες να βρουν τι τους κανει κλικ σε σενα
υποψιν… σπανιως χρησιμοποιειται για εξωτερικα χαρακτηριστικα.

Εγω ξερω τι ειναι. Αλλα οι πληροφοριες δεν δινονται τζαμπα.

ωραιος εισαι για του λογου σου. για πες εσυ για το κλικ να σε δουμ’ να 'ουμ. αμα πια. αρκουδέιδες.[-X

Αυτά είναι…

Βασικά το κλίκ ειναι ο ήχος που κάνει το κουμπάκι όταν το πατήσεις…:wink: :naughty: :naughty:

2 Χαμπεργκερ…

Αυτο το κατι ειναι πολυσυνθετο και απολυτα υποκειμενικο.
Για μενα ειναι η μοναδικοτητα, και αυθεντικοτητα, γι αυτό και μετρανε οι λεπτομερειες.
Επισης πιστεύω απόλυτα οτι αυτο το κατι γινεται φανερο απο τη πρωτη στιγμη γνωριμιας.

Λοιπόν για να ησυχάσει ο μοντες θα πω το κλικ το δικό μου πχοιο ειναι. Είναι ΤΑ ΜΥΑΛΑ, όχι σε ταινία του Ταραντίνο χυμένα στην άσφαλτο. Το μυαλό όμως είναι αυτό που με τραβάει σε κάπχοιον, είναι ό,τι πιο σαικσουαλικό.

Αν ο άλλος είναι κουνουπίδι, νταξ, τον κρατάς μόνο αν μοιάζει με τον Τζόνι Ντεπ.

Επίσης κάτι που μόλις σκέφτηκα, είναι η άνεση που έχει ο άλλος και η αυτοπεποίθησή του. Πρέπει δηλαδή να δείχνει ότι δεν έχει απλά αποδεχτεί τον εαυτό του όπως λέει το γνωστό κλισέ αλλά ότι αυτό που βγάζει προς τα έξω είναι όντως ο εαυτός του.

Ιφριτ εσύ γιατί δεν ποστάρεις στο τοπικ;

:stuck_out_tongue:

Συμφωνω απολύτως dexter_.

Απορω πως κανεις μεχρι τωρα δεν επισημανε το πιο συνηθισμενο κλικ

Θα συμφωνησω με οσους ανεφεραν οτι ολα ειναι υποκειμενικα,εκτος αν υπαρχουν τα 4 B…(Brains,Booty+Big Boobs).