Φωτογραφήσεις στα "κρυφά"!

Εγώ το θεωρώ τελείως λάθος.Δεν έχει κανείς το δικαίωμα να σε φωτογραφίσει χωρίς την άδειά σου.Και στην τελική πόσο καμμένος πρέπει να είσαι για να κάθεσαι να βγάζεις συνέχεια φωτογραφίες άγνωστους…?8O :roll:

Εκτος κι αν οι αγνωστοι εχουν ωραια βυζια.

No comments…!:stuck_out_tongue:

Ετσι,Ετσι!!..8) :thumbup: :thumbup:

Ε αυτο.

Συμφωνώ.

Να σου πω πως θα αντιδρουσα…
Θα του σκαγα μπουκετο και θα του περνα την μηχανη!!!:naughty: :naughty: :naughty:

Αν προλάβαινες πριν το 'κανε βούκινο. :wink:

Αν ηταν πεζος;

:!:

Εδώ ούτε οι γνωστοί μου δεν μαρέσει να με φωτογραφίζουν (φωτοαγένεια).
Μου έχει τύχει στο γυμνάσιο να είμαι με έναν φίλο στην μονοήμερη και μας πλησίασε μια κοπελιά και μας ζήτησε να βγούμε μαζί φωτογραφία, για κάποια φίλη της είπε.8)
Δεχτήκαμε χωρίς πολλή σκέψη τότε…

Ε τώρα αν με φωτογράφιζε κάποιος έτσι στο άσχετο, θα του ζητούσα τον λόγο σίγουρα, μετά δεν ξέρω τι θα έκανα.
Δεν θα θελα να δω τις φωτό μου διαδεδομένες παντού με τίποτε, αν ήξερα ότι θα ήταν για ιδιωτική χρήση έχει καλώς.:stuck_out_tongue:

Tωρα ξεθαβουμε θρεντ 2 χρονων αλλα τεσπα… Απλα να αναφερς οτι αυτο που ειπε ο Powerslave, οτι απαγορευεται δηλαδη η βιντεοσκοπηση ή φωτογραφηση προσωπων, εκφρασεων κλπ χωρις τη συγκαταθεση τους, δε νομιζω να ισχυει… Σε δημοσιο χωρο ολοι εχουν δικαιωμα να τραβανε βιντεο και να φωτογραφιζουν ο,τι θελουν.
Αλλιως οι μισοι δημοσιογραφοι (αν οχι ολοι) θα ητανε μπαγλαρωμενοι (που τετοια τυχη…)

Η δημοσιευση χωρις συκταταθεση απαγορευεται απ’οτι ξερω.

α εγω εχω συνηθισει.