Γεια μααας!

Καλημέρα, καλησπέρα και όλα τα καλά. Μένω θεσ/νίκη και η αλήθεια είναι ότι βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσα την κατάσταση των forum! Μου αρέσει απρειόριστα να βλέπω πως σκέφτονται άλλοι άνθρωποι για πράγματα της καθημερινότητας! Είμαι λάτρης της μουσικής σε επίπεδα βλακείας, καθώς ακούω μουσική πάνω απο 6-7 ώρες κάθε μέρα! Επίσης ασχολούμαι με την μουσική έχοντας πιο ενεργητικό ρόλο όντας drummer!

Μου αρέσει αφάνταστα να βλέπω ταινίες και να μιλάω με άλλους ανθρώπους όπως προανέφερα! Αγαπημένα σχήματα; Κρατηθείτε… Rush, Sieges Even, Tool, Dream Theater, Porcupine Tree, Vintersorg, Fates Warning, Opeth, Death, Cynic, Winds, Gordian Knot, Planet X, Manowar, Candlemass, Morbid Angel, Slayer, Metallica, Iron Maiden, Sadus, Devin Townsend, Strapping Young Lad, Grip Inc. Nevermore, Arcturus, Nile, Mayhem…και άπειροι ακόμη…

Το ψευδώνυμο Shortsman το έβγαλαν τα παιδιά από το group επειδή φορούσα στις πρόβες μπασκετικές βερμούδες :stuck_out_tongue: μέσα στο καταχείμωνο…

Λοιπόν πολλά είπα…
Σας αγαπώ όλους…ΟΥΧΑΑΑΑ!!!:lol2:

Kαλως τον.Ωραιο εμπα εκανες.Καλα ποστ :wink:

γεια σου μαστορα!:lol: :stuck_out_tongue:
μια που εισαι απο τα μερη μας στο επομενο μπουγατσομιτινγκ σε περιμενουμε κ σενα!:smiley:

O χιππης κανει στρατολογηση απο τωρα :lol:
Γουελκαμ σορτςμαν.:slight_smile:

¶ντε μπας και σας μάθει να ακούτε μουσική εκεί πάνω :p:p:p

Eυχαριστώ τον bluesoτύπο και τον Immortal guy! Η αλήθεια είναι ότι το μπουγατσοmeeting τα σπάει ασχήμως…Θα πάμε για μπουγάτσες με κρασί;;;:tomato:

Εγω παλι φιλε σορτσμαν πιστευω οτι το nickname σου φανερωνει οτι εισαι κι εσυ ενας απο τους φιλους/λατρεις των κοντων σορτσακιων στις γυναικες…Κανας φιλος του manos87 μαλλον.:-s Καλωσηρθες!

χαμος λεμε θα γινει!

Λες;;;Το κοντό σορτσάκι δεν είναι κακό τώρα που το λες…το φοράω κι εγώ και παρουσιάζω τισ εξέσιες και μοναδικές μου τρίχες. Είναι ωραία να δροσίζεσαι…καλως σας βρήκα!

Καλως ηρθες!!!:smiley:

Κοιτωντας στην γυαλινη μου σφαιρα βλεπω(με τη δυναμη που μου χαριζουν τα μεντιουμ Μυριαμ και Τζοσουα)οτι πρεπει να εχεις γνωριστει και με εναν user ονοματι Ντεχτερ ή καπως ετσι…:stuck_out_tongue:

άντε να δούμε πότε…περιμένω για το άγριο σπάσιμο!!!

μπαααα…ρώτα τον μοντε κριστο να δεις…miriam??? την ηρωίδα του KING DIAMOND???:lol:

Eμενα παντως οι πληροφοριες απο το νοτο και με τη βοηθεια της μεντιουμ Ταργια Τουτουνεν λενε οτι ο σορτσμαν ειναι το αμορε της Ντεξτερ :smiley: :smiley:

Εμενα μου το πε ο Μαϋσπεης.

Κιτρινες πηγες,πολεμος λασπης,αποπειρα διαστρεβλωσης της πραγματικοτητας.

ο μαισπέις είναι γνωστό καρφί.

γουέλκαμ μπουγατσοφάγε.

το δέχτερ έχει αγάπη τον i-dexterboy. αφήστε το ήσυχο λέμε !

Α,στο επομενο μυτηνγκ θα σου πουμε και ποιους δε χωνευουμε,να μας πεις και συ και να τους θαψουμε παρεα.
(ουπς επρεπε να το στειλω σε pm αυτο…)

να πω κ εγώ όμως?

Μονο αν φας κομμενη μπουγατσα με τυρι πρωτα.

άνετα…την προτιμώ κ με τυρί