Βοήθεια: με απειλούν!

Μπορειτε να βοηθησετε???
Τι μπορει να κανει κανεις στην περιπτωση που καποιος παλαβος απειλει την ζωη σου…

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ PLEASE…:!: :!: :!:

τι εννοείς;
πως την απειλει;

Αστυνομία
Πες το σε όσους εμπιστεύεσαι και ζήτα τη βοηθειά τους
Πέρνε προφυλάξεις

και πάνω απ’ όλα μην δίνεις ελπίδες σε αυτότο άτομο

παιδιά αυτά είναι σοβαρά πράγματα για να συζητόνται σε φόρουμ έτσι ανοιχτά.

πήγαινε στην αστυνομία κ πρόσεχε πολύ

Αμαν ρε Ολγα.Κανονισε του καφε.Μαζι μου.Σιμπλ

Ηθελα την γνωμη των φιλων…σορυ…

ξερεις ποιος σε απειλη???
αμα ναι πες μου ονομα με πμ και οτι πληροφοριες εχεις για αυτον και το θεμα θα θεωρηται ληξαν!!!

δεν σπαμμαρω αληθεια!!!

Ο emo-killer θα καθαρισει για σενα…

Η δική μου γνώμη είναι ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΡΕ.Ολοι αυτοί που απειλούν είναι κότες.Αυτό το καλοκαίρι μόνο με απείλησαν 2 φορές.όπως βλέπεις…ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ:D

αν ειναι emo πες το μου να σου δωσω το anti emo spray… λειτουργει τις περισσοτερες φορες

Χιλια ευχαριστω ολους οσους μου συμπαραστεκονται στις δυσκολες ωρες…αυριο πηγαινω πρωι-πρωι αστυνομια…να στε καλα καλοι μου φιλοι…σας ευχαριστω!!!

Bασικά πέστο και στον αδερφούλη σου…

Κάτι παραπάνω θα κάνει :wink:

Το εμαθε πριν λιγο…ευχαριστω παντως…

Ναι οντως, εγω το εμαθα μετα απο σας!8O

One wrong move and he shall taste my sword blade…:twisted: :twisted: :twisted:

Oπως ειχε γραψει και καποιος παλαιοτερα εδω μεσα… Rest In Pieces motherfucker!!:lightsabre:

Καλά τώρα σοβαρά τα λέτε όλα αυτά???:?

Δυστυχως ναι. Βασικα η κατασταση ειναι απο αρκετα εως πολυ σοβαρη και ισως δεν επρεπε να τα γραψει το χαζο μας ολα αυτα εδω. Και εμενα δεν μου ειχε πει τιποτα (καλα η αληθεια ειναι οτι ελειπα ολη εκεινη την μερα) και το ειδα απο εδω που ειχε γραψει αυτα και τη ρωτησα!!!8O
Παντως εχουν ληφθει ολα τα απαραιτητα μετρα και σε περιπτωση που κανει μαλακια θα τρεχει για ολη την (οποια) υπολοιπη ζωη του…:evil: :evil: :evil:

Ποιός??
Να πάμε να τον κάψουμε…:lightsabre:

όλγα το θέμα είναι ευαίσθητο κ οι απαντήσεις άκυρες. λέω να το κλειδώσουμε. στείλε μου πμ με την γνώμη σου σε παρακαλώ

ελπίζω να είσαι οκ κ όλα αυτά να είναι κακογουστο αστείο

Συμφωνώ, είναι κάπως το όλο ζήτημα…