Σωσίες!


σαν αδελφακια ειναι:p :stuck_out_tongue:

Και ξέρετε ποιος θα υποδυθεί το Μέρκιουρι στην ταινία που θα σκάσει για τη ζωή του ε.

δε θα το λεγα.η ταινια θα τον δειχνει να τον πηδανε?

ρωτας γιατι αλλιως δεν θα την δεις ε?

γενικα ταινιες διασημων καλλιτεχνων επικεντρωνονται περισσοτερο στα παθη τους παρα στο εργο τους.
οπωτε και καλος σκηνοθετης να αναλαβει την ταινια,φοβαμαι οτι θα καταληξουμε στις κρυφες πτυχες ενος ροκσταρ,παρα στο τι προσφερε,τι το ωθησε να γραψει αυτα που εγραψε,τι απηχηση ειχαν κλπ κλπ
μακαρι να διαψευθω,καθως λατρευω τον mercury!!!

εμενα μου λενε οτι μοιαζω με τον κιαμο… δυστυχως

Εμένα μου λένε ότι μοιάζω με το Σιλβέστερ Σταλόνε.

Εμενα με τον Κερι Κινγκ τον παλιοβρωμομετσαλα

εμενα μου λενε οτι δεν μοιαζω με κανενα . βλεπετε ειμαι πολυ ομορφος για να μοιασω σ ενα ατομο 8)

+1οοοο…μ’αρεσει που με μοναδικη στον κοσμο…αν υπηρχε κι αλλη Ολγα θα ταν πολυ δυσκολα τα πραγματα για τον υπολοιπο κοσμο…Θα ειχε αφανηστει…:stuck_out_tongue:

Ή αρκετά όμορφος για να μοιάζεις με μόριο. Αντρικό.

γι αυτα που λες θα επρεπε να κανουν ντοκυμαντερ, οι ταινιες επικεντρονονται περισσοτερο στον ανθρωπο ,στο ποιος ηταν και οχι στο τι προσφερε που ειναι και πιο λογικο πιστευω.Παντως μετα το La mome δεν νομιζω να βγει ποτε καλυτερη βιογραφικη ταινια.

εισαι απιστευτος θεος! :lol:


εδω φαινεται καλυτερα :stuck_out_tongue:

ασχετο η αλλη πια ειναι??? :stuck_out_tongue:

ωπα ναι αν δεν κανω λαθος η επιστημονισα

πολύ γαμάτο τόπικ!

Ηοkam αν είσαι ο Petrozza, άσε τις περιοδείες στην Νοτιο Αμερική και έμπα στο στούντιο για κάνα δίσκο. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πες μου μονο οτι εισαι κορη του blackie. μονο αυτο πες μου, τελος.:stuck_out_tongue:

τι κορη ωρε … σιγα μην ειναι και ματι του blackie :stuck_out_tongue: … αδελφια ειναι