Σωσίες!

Ο τύπος αριστερα είναι ο Don Henley των Eagles

και ιδού τι έκανε στον ελεύθερό του χρόνο

:stuck_out_tongue:

8O Bob Ross?? :lol:

O απο κατω ειναι υπερτατος θεος.Οταν τον εχει καθομαι και λιωνω στην Τιβι.Ο τυπος ειναι απλα ρισπεκτ.Αν και αποτι ακουσα πεθανε προσφατα :frowning:

Προσφατα,το 1995…:stuck_out_tongue:

Το προσφατα ειναι σχετικο αναλολα με τα στανταρ που θετεις.Ειναι προσφατα σε σχεση με το 34 π.Χ :lol: :lol: :lol:

Οντως,δεν εχεις αδικο!Μ αρεσει που ζω σε μια προσφατα απελευθερωμενη χωρα!:stuck_out_tongue:

Θυμάστε παλιά βρε παιδιά, τότε, που οι Αθηναίοι είχαν πολεμήσει με τους Σπαρτιάτες σε κάποια φάση? Χρόνια κι αυτά ε?.. τα περάσαμε λίγο δύσκολα, αλλά εντάξει, τελείωσε πια! :roll:

Γι αυτο οι 300 ειχαν τοση επιτυχια ρε συ.Επιασε θεμα της επικαιροτητας!:smiley:

Ον τοπικ.

Ο Τομ Γκρην(road trip,freddy got fingered)

Kαι ο Γιαννης Πετρουτσης.

Ο Μαργαρίτης και ο Billy Idol είναι το ίδιο πρόσωπο. Λεπτομέρειες στο Dr. Rock του επόμενου μήνα. Αποκαλύψεις που σοκάρουν

Απορώ που δεν το έχει σχολιάσει ακόμα ο Κόζι!!!:lol: :lol:

8O 8O 8O ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ!!!Ποοοοο!!Να χε κι αυτη μια κιθαρα!!!

Μοντιλιανι
και Φριντα.Καταπληκτικες και οι 2.Γκαρσια και Χαγιεκ δινουν ρεστα ο καθενας!!!

Έχω πάρει μπλούζα του αύριο κιόλας.:stuck_out_tongue:

Εμένα πάλι μου λένε ότι μοιάζω με ρακούν.:lol: :lol:

Σωσίες από κόμιξ

Πωπωπω, απο το dragonball, o mr satan, σωστα?! 8O Απίστευτη ομοιότητα!!!

Φριντα πολυ ωραια με γαματο σαουντρακ, μοντιλιανι καλη αλλα δεν νομιζω να μεινει διαχρονικη. Και οι 2 ερμηνειες μαζι ομως μιση της cotillard δεν κανουν.

καλα η κοτιγιαρ ειναι απιστευτη.αλλα και η χαγιεκ και ο γκαρσια για μενα παιζουν φοβερα!για το μοντιλιανι που λες οτι δεν θα μεινει διαχρονικο,δεν εχει να κανει με την ποιοτητα της ταινιας,αλλα με αλλους παραγωντες!
και τελος το frida εχει και φοβερη σκηνοθεσια.τεσπα.ταινιαρες ολες!

Και παμε!

Ρουντολφ Σενκερ-Ζωη Λασκαρη. Ή μηπως το αναποδο?

Το ΠΑΣΟΚ ως γνωστον κλωνοποιει τους υπουργους του.

Με τετοια επιτυχια, ωστε αυτοι να ξεγελουν ακομα και τα επιφανη μελη του φορουμ μας.

Μια και πιασαμε τους πολιτικους…

Μου θυμησε ο Λεντ ποσταροντας τον Λαλιωτη οτι ειναι φτυστος και με τον Κανταφι…