Καλύτερα να χωρίσουμε από το να

Ε, δε χρειάζεται να γίνει στο δοκιμαστήριο αυτό… :wink:

Πω πω, όχι! Ψώνια = θάνατος!!!

Κι εγώ τα βαριέμαι τα ψώνια… Θέλω να πάω, να κάνω το πολύ κανένα δίωρο να “διαλέξω ρούχο - δοκιμάσω - πληρώσω - φύγω”, όχι παραπάνω :sleep: Το να ψάχνω είναι σπαστικό.

Ε νομίζω ότι δεν έχει και πολλά φρικιαστικά η δημοσκόπηση… Βασικά με τον ρούντολφ θα συμφωνήσω, κι ας μην υπάρχει στο poll… Μοντε τι σε έπιασε και σένα με τα αγαποτόπικ μωρέ; Ήσουν από τους σοβαρούς. Τστστστστσ [-X

Είναι η ιδέα μου ή αυτό είναι άλλο ένα καψουρο-τόπικ από αυτά που ανοίγουνε κατά συρροή το τελυταίο καιρό?Όλο για σχέσεις μιλάμε.:stuck_out_tongue:

Εγώ αυτά που δεν αντέχω:να βλέπουμε μπάλα μαζί(δλδ ποδόσφαιρο).Αν είναι μπάσκετ και με διακόψει,τότε αυτό είναι κακό για τη σχέση μας.:lol:
Δεν αντέχω να μην μου δίνει αγκαλιές.:frowning:
Δεν αντέχω να μην με λέει αγάπη,γουτσουγουλίνι,κτλ.Εξαιρούντε οι περιπτώσεις που προσπαθούμε να το παίξουμε κόσμιοι και ‘ώριμοι’.

Θα έρθουνε κι άλλα σύντομα…:stuck_out_tongue:

8O Για ποια με περασες?!?!?![-X
Ψώνια = χαρά ζωής:D

Ανάλογα τι ψωνίζεις…:stuck_out_tongue: :wink: :roll:

Δεν σας πιστευω ωρες-ωρες…

Έλα μωρέ, καφροτόπικ είναι, καφρίλες γράφουμε… :stuck_out_tongue:

Χα.Μου ηρθε τρελο σκηνικο.Πρωτη φορα που θα δω τους Stratovarius μεσα στη τρελη χαρα εγω και λιγες ωρες πριν το live μαθαινω οτι εχει παρει και η τοτε κοπελα μου εισητηριο και θα ερθει μαζι μου.Στα 2 πρωτα τραγουδια με ειχε αγκαλια και ειμαι σε φαση "Δεν αντεχω ουτε να με ακουμπας σκατομπαζο"κτλ κτλ κτλ.Μετα εφαγε αγκωνια και πηγα πρωτη σειρα.Το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι παρεξηγηθηκε κιολας.Γυναικες σου λεει μετα…[-X [-X

Ας μιλησει καποιος σοβαρα…
Δεν αντεχω να μου λεει ελα να δουμε ενα “θρυλερακι”…

Κάκιστα!!! Thrillers rule! :lol:

Γιατί,σάμπως εμείς μας πιστεύουμε νομίζεις?:stuck_out_tongue:

Εσχος!!! Εισαι αχριος…[-X

Μα… Δεν μου αρεσουν…

Αυτογνωσια…:stuck_out_tongue:

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Ρε ξερεις τι ειναι να πας να ακουσεις την αγαπημενη σου μπαντα και η αλλη να εχει ερθει για αγκαλιτσες και γουτσου?Δηλαδη ελεος

Ε,θα το έκανε με καλές προθέσεις.Μπές και λίγο στη θέση της…δλδ τι αξίζει ποιο πολύ οι Stratovarius ή η πραγματική αγάπη?:slight_smile:

αυτή τη στιγμή ακούω one last good bye από Anathema…λές αυτό να φταίει?:-s :lol:

οι Stratovarius γιατι δε πιστευω στην πραγματικη αγαπη :wink:

:lol2: :lol2: :lol2:

Σταμάτα μωρέ, έχω λιώσει. Ειδικά στο σημείο με το σκατόμπαζο και την αγκωνιά ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Ρε τολκκι δώσε μου μια φωτο σου να σε κάνω αφισα, είσαι το νέο μου είδωλο!!! Δίπλα στον Βίλε θα σε κολλήσω!!! :stuck_out_tongue: :smiley:

Την ή σε χωρισε?:-k

Στην αρχή μου φάνηκε τρελή καφρίλα… Αλλά μετά μπήκα λίγο στη θέση του κυρίου. Αν δεν προσκυνούσαμε μαζί τον Bellamy από το κάγκελο τις προάλλες, θα προτιμούσα να μην είχε έρθει καν…

Αλλά όχι κι αγκωνιά ρε συ! :lol:

Με χωρισε :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: