Καλύτερα να χωρίσουμε από το να

Χοχο κι εγώ κάγκελο ήμουν αλλά προσκυνούσα Muse, δεν είμαι Μπελαμίτσα :har:

:stuck_out_tongue:

Εμ τι να κανει?! Ειστε για να ειστε… ΣΠΑΣΤΙΚΟΙ!!!

Όντως, sorry, παραφέρθηκα… :oops:

:lol:

Πυραμιδα ελεος!!!#-o #-o #-o #-o

Κι εσεις για να πηγαινεται Ερμου στις 8 το πρωι, να κανετε ενα διαλειμμα στις 2 το μεσημερι Θησειο για καφε, μετα Φακτορυ, και δεν ξερω κι εγω τι αλλο…

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΨΩΝΙΑ!

:lightsabre:

Ούτε κι εγώ τα απεχθάνωμαι …

Αντίθετα προτημώ τα spalter …:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τα σωστα splatter ειναι εργα τεχνης.Και δεν σηκωνω κουβεντα.

  • 1000

Ετσι!:bow:

…να περνάω την ανάκριση της Γκεστάπο για το που πήγα και τι έκανα…:lol:

Βασικα πιστευω οτι ειναι το χειροτερο.Τα υπολοιπα με λιγη καλη διαθεση παλευονται.
Ενταξει δεν μου εχουν τυχει ολες οι επιλογες του πολλ.Αυτο που ειπε ο Davidian με
καλυπτει πληρως.

Τα σωστά έργα τέχνης όμως ΔΕΝ είναι splatter

montecristo ολο τετοιες βλακειες τοπικς κανεις!Αρχιζουμε λοιπον:

Να πάμε μαζί για ψώνια - για σένα:
Εχω παει για δικα του ψωνια και σκεψου οτι μου το ζητησε κιολας!:roll: (Οne point!)

Να με διακόπτεις όταν βλέπω μπάλα:
Δε βλεπει μπαλα (+1 point)

Να απαντήσω “που πάει η σχέση μας” :
Για να το πω αυτο πρεπει να το εχει παρατηρησει κι αυτος, οποτε 0-0

Να στηρίξουμε την φίλη σου που χώρισε κ κλαίει:
Ελεος βλακειες!Λες να κουβαλησω το παλικαρι για να στηριξει τη φιλη μου? (Δεν υπαρχει point εδω!:stuck_out_tongue: )

Να δω ΑΛΛΗ ΜΙΑ ρομαντική κομεντί
Ναι, ναι… το ομολογω.Κλαιω πανευκολα! (-1 point:-s )

Να γνωρίσω τους γονείς σου:
Δεν τους εχει γνωρισει και ουτε προκειται.(+1 point)

Να επιχειρηματολογήσω γιατί δεν κοιτάω άλλες:
Δεν με απασχολει.Οπως κοιταω εγω, κοιταει και εκεινος.Απλα… διακριτικα!:wink: (+1 point)

Άλλη φρικιαστική επιλογή: ?

Να με λες “γουτσουγουλίνι” μπροστά στους φίλους μου:
Οσοι εχουν τετοιο προβλημα εχουν κομπλεξ. (+1 point)

Να γνωρίσεις την μάνα μου:
Aμα δεν θελει ο αλλος, εγω γιατι να τον πιεσω?(+10 points!)

Μερικα κανετε οτι σας ενοχλουν αλλα καταβαθος τα θελει ο κωλαρακος σας!Αντε!

Ολο βλακειες λοιπον αυτα τα topic σου!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έλεος, σοβαρέψου!:stuck_out_tongue:

Εχετε λιγο, παραδεχτειτε το.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Απλα δεν βλεπω κατι κακο στο να σε φωναζει καπως πιο γλυκα!Το γουτσουγουλινι ειναι λιγο μπλια σαν λεξη αλλα γενικοτερα ειμαι υπερ των sweet λεξεων!:roll:

Ε τότε κ αυτό κόμπλεξ είναι :stuck_out_tongue:

Σου ειπε κανεις οτι δεν εχω κολληματα?:-s

Τουλαχιστον τα παραδεχομαι!:stuck_out_tongue:

Προκλήθηκα κ απαντάω. Τα τόπικ μου ναι είναι βλακείες. Απλά εγώ αν δεις κάνω 1-2 ποστ κ μετά έρχεται ο Αρμαγεδδώνας… Τα θέλετε κ εσείς λεπόν !

Να πάμε μαζί για ψώνια - για σένα: Για δικά μας ψώνια μια χαρά είναι. Ξέρεις ότι στην χειρότερη θα φας μια ώρα. Τα ψώνια για γυναίκα είναι μια επίπονη διαδιακασία, κατά την διάρκεια της οποίας μπορείς να γράψεις μικρή νουβέλα, ή τα 4 πρώτα επεισόδια μιας τηλεοπτικής σειράς, υποχρεούσαι να περιμένεις όρθιος μέσα σε ένα τσούρμο μανιασμένες γυναίκες ΧΩΡΙΣ να τις κοιτάς, πρέπει να κάνεις θετικά σχόλια για όλα τα ρούχα που θα διαλέξει η καλή σου, πανηγυρίζοντας σε αυτό που θεωρεί εκείνη ως καλύτερο. Απλά δεν ξέρεις ποιο είναι από πριν… Καμιά φορά χρειάζεται και να πληρώσεις.

Να με διακόπτεις όταν βλέπω μπάλα: Δε βλεπει μπαλα (+1 point) -> Δεν έχω πρόβλημα με τους gay, το έχω ξαναπεί :lol: . Φαντάσου να διακόψεις τον Κρισπ στο ματς Βέρντερ-Ολυμπιακός, λίγο πριν το 1-2. Σε χωρίζει ή όχι? Και καλά κάνει…

Να απαντήσω “που πάει η σχέση μας” : 0-0, αλλά μάλλον είσαι ακόμα αρκετά μικρή, οπότε μια χαρά. Η καλύτερη ηλικία. αχ αχ αχ…

Να στηρίξουμε την φίλη σου που χώρισε κ κλαίει:Βλέπω δεν το έχει επιλέξει κανείς… μόνο εγώ το έπαθα γμτ? Χειρότερο από το “Eye To Eye”. Τόσο κακό…

Να δω ΑΛΛΗ ΜΙΑ ρομαντική κομεντί
Ναι, ναι… το ομολογω.Κλαιω πανευκολα! (-1 point:-s )
Αν ειναι να δούμε κ Μπέργκμαν, Τριερ, Αρονόφσκυ, ας δούμε όση Τζούλια Ρόμπερτς υπάρχει… Διαφορετικά…

Να γνωρίσω τους γονείς σου:
Δεν τους εχει γνωρισει και ουτε προκειται.(+1 point)
¨Είσαι σίγουρα μικρή. αχ αχ αχ

Να επιχειρηματολογήσω γιατί δεν κοιτάω άλλες:
Δεν με απασχολει.Οπως κοιταω εγω, κοιταει και εκεινος.Απλα… διακριτικα!:wink: (+1 point)
Μια χαρά σύστημα !

Να με λες “γουτσουγουλίνι” μπροστά στους φίλους μου:
Οσοι εχουν τετοιο προβλημα εχουν κομπλεξ. (+1 point) ¨Εόχι κ κόμπλεξ ! Απλά ξέρεις τι θα ακουστεί στην επόμενη κακή σέντρα στο 5Χ5 παρουσία άλλων 9 μαντραχαλάδων…Τόσα υπάρχουν ! Κάποια που λέτε δεν αντέχονται !

Να γνωρίσεις την μάνα μου:
Aμα δεν θελει ο αλλος, εγω γιατι να τον πιεσω?(+10 points!)
¨Παντρέψου με! πμ ! ΤΩΡΑ !

:lol3: :lol3: :lol3: :lol2: :lol2:

Πωπω σκέφτεσαι να σε φωνάζουν γουτσουγουλίνι οι μαντράχαλοι μετά από τάκλιν; ΑΧΑΧΧΑΑΑ!!! :lol: :lol: :lol:

πολέμιος μια ζωή ρε γμτ…
λιώνω το aleyah τον τελευταίο καιρό ε,τσέκαρε.και το yellow butterfly τα σπάει…

ε,καλύτερα να χωρίσουμε παρά να μη σ’αρέσει το eye to eye…