Καλύτερα να χωρίσουμε από το να

Βρε συ Soul Thorn ωραιες οι γλυκιες λεξεις αλλα τωρα μπροστα στους φιλους του…Ας κρατανε λιγο τον μυθο του original αρσενικου…Εστω και μονο μπροστα στους φιλους…:stuck_out_tongue:

Αιτια χωρισμου.-

προσκιναω!:lol: :lol:

Kαλυτερα να χωρισουμε απο το να μου τα κανεις καρπουζια.Τελλος

Ψώνια=μαρτύριο…και πολύ περισσότερο ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ…OMFG I AM GONNA SHOOT MYSELF#-o

Παρόλα αυτά με πολύ καλή διάθεση κάτι γίνεται…αιτία χωρισμού δεν είναι εντάξει:p

Δεν την χωριζω. Απλα την πυροβολω…

καλά,στα καλλυντικάδικα δεν αντέχεται η ατμόσφαιρα…no way

Ειδικα εγω που ειμαι αλλεργικος, δεν μπαινω μεσα σε αυτους τους ναους της αλλεργιας…

Πολλές θυσίες κάνετε για τις ‘‘αγαπημένες’’ σας πάντως…

Αχ και να ξερες…

Πριντσες καποια πραγματα ειναι ιερα.Παραδειγματα:

ο θρυλος
η μουσικη
ο Λιακοπουλος
το hεσιμο
ο υπνος
το φαγητο και πολλα αλλα

Πανω απο αυτα δε μπαινει κανενα προσωπο για κανενα λογο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

το θέμα εδώ είνα…τις όποιες θυσίες,τις κάνεις για αυτήν,ή για σένα (για να νιώθεις καλά εσύ στη σχέση)?
:-k :-k :-k

Μα το θέμα είναι να μοιραστείς (σχεδόν) όλα όσα ανέφερες με τον άλλο…!

Συμφωνω για τα ιερα πραγματα. Το καθε φυλο εχει τα δικα του. Οσο αλληλοσεβομαστε αυτα τα πραματα noone gets hurt που λενε κι οι Αγγλοι.:slight_smile:

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :thumbup: :drunk:

Γιατι σχεδον?Αν παραδειγμα εσενα σου φαινεται παραλογο να μοιραζεται καποιος το hεσιμο εμενα μου φαινεται παραλογο να μοιραζομαι το φαγητο μου [-X [-X [-X [-X

Αν τις κάνεις γι αυτήν (για να σε εκτιμήσει περισσότερο) τότε δεν έχει νόημα (για μένα) γιατί περιμένεις αντάλλαγμα. Για σένα το κάνεις, αποδεικνύοντας στον εαυτό σου ότι κατέχει σημαντική θέση στη ζωή σου, κι ότι προτιμάς να περάσεις 90 λεπτά της ζωής σου μαζί της παρά να παρακολουθήσεις άλλον ένα αγώνα. Επειδή στο κάτω κάτω το θες και το γουστάρεις, ακόμη κι αν αποδειχθεί λάθος αργότερα. Τώρα όλα αυτά βέβαια είναι και υποκειμενικά… ο καθένας αντιδρά και αντιλαμβάνεται διαφορετικά τα πράγματα.

γιούχες αρχινάνε-

προσωπικά θα θυσίαζα τα πάντα ε,και το έχω κάνει,από αγώνες κλπ μέχρι διακοπές…

γιούχες δε σταματάνε διάολε8O

ειπωθηκαν ολα. κλειδωστε το.

Μην κάνεις αυτά που σου λέω!:lol: