Έρωτας ω ρε

Ο Τζακ ένιωθε το πρόσωπό του υγρό.Με μια κίνηση του αντίχειρα του καθάρισε τα μάτια του από τον πολτό.Ναι.Ήταν ντομάτα.Μεγάλη,ζουμερή και προφανώς άνοστη.Μετά κοίταξε το πλήθος.Είδε τον δράστη να αποχωρεί.Περίπου 16 άτομα δηλαδή.Έβγαλε έναν αναστεναγμό.Κι έπειτα κοίταξε τι topic είχε ανοίξει.

Ό,τι έχετε να πείτε περί έρωτα,δώθε…τι σημαίνει για σας,τι ερμηνεία δίνετε,τι σημασία έχει κλπ…

ξεκινάω εγώ.Όταν μιλάς με κάποια/ον,έστω κι από msn και ό,τι σου γράφει γίνεται αυτόματα κεφάλαιο στην βίβλο σου τι σημαίνει?α?:-k

Συνοδεύεται με μουσική υπόκρουση από scorpions,whitesnake και bon jovi το topic ε

Σταματα ν’ακους Σκορπιονς ρε μαλακα.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τούτο το topic είναι σαν το humanity.
θέλει το χρόνο του.8)
κι όμως,είναι το μόνο topic που σας αφορά ΟΛΟΥΣ.:lol:

[SIZE=“4”]ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΤΟΠΙΚΣ!!![/SIZE]

Έλεος,πόσο τόπικς θέλετε/λουμέ για να πείτε/πούμε τα ερωτικά σας/μας???Πόσα???

πολλα!:lol:

έτσι έτσι…:wink:

είναι χαρακτηριστικό πάντως ε,ντρέπεται κάποιος να πει τι σημαίνει ο έρωτας για αυτόν (ή το θεωρεί χαζό ή οτιδήποτε) αλλά δεν ντρέπεται να βρίσει,να θίξει κάποιον,να ειρωνευτεί.

όλοι στα λιβάδια ω ρε για χίππικο

Ερωτας για μενα ειναι να ξυπνας το πρωι και το πρωτο πραμα που να σκεφτεσαι ειναι τι να κανεις για την αλλη ωτε να ειναι ευτυχισμενη! Δε μου συμβαινει και πολυ συχνα παντως…

Rudolf,δεν ειρωνεύτικα,αλλά έχουμε άπειρα τόπικς για αυτό το θέμα.Δλδ μου φένετε υπερβολή.

Τεσπά,ας απαντήσω στο θέμα.Δεν πιστεύω ότι υπάρχει έρωτας,όχι όπως μου μιλάνε οι περρισσότεροι για αυτό.Υπάρχει έλξη,ναι.Αλλά δεν είναι κάτι το μαγικό,κάτι το οποίο έτσι σε χτυπάει στο κεφάλι και μετά άντε να συνέλθεις…2 άνθρωποι κάνουν συμβιβασμούς στη σχέση τους,ο ένας δέχεται τον άλλο με τα ελατώματα του,όσο μπορεί ο καθένας.Υπάρχει περίπτωση αυτό που νιώθουν να είναι πολύ δυνατό,αλλά και πάλι,υπάρχουν όρια σε αυτό.

Αν με τη λέξη έρωτας λοιπόν,ενοείτε αυτό που βλέπουμε στις ταινίες,κάτι το οποίο σε κάνει απόλυτα ευτηχισμένο,κάνει τη ζωή σου παραμυθένια,ξεχνάς όλα σου τα προβλήματα,κτλ.Αν ενοούμε το να ενδιαφέρεσε να μάθεις τον άλλο,να είσαι έτοιμος να κάνεις συμβιβασμούς,να έχεις δεί όλα τα ελλατώματα του ανθρώπου αυτού,να τον/την έχεις δεί σε άσχημες στιγμές,και παρόλα αυτά να θές ακόμη να είσαι με αυτό το άτομο,τότε αυτό και αληθινό μου φένεται,και με ενδιαφέρει.

Έτσι βλέπω τον έρωτα.

Ο ερωτας είναι μια μαγική λέξη που δεν περιγράφεται με λόγια αλλά με πράξεις…:wink: 8)

δεν αναφέρθηκα σε κανένα δω μέσα μπραδερζ

ερωτας ειναι να μην θελεις πλεον να βλεπεις τσοντες! :lol:

Eρωτας ειναι εκεινος ο “κομπος” στο στομαχι καθε φορα που τον/την σκεφτεσαι…8)

Bluez::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μαλλον δε το χεις νιωσει ποτε, γιαυτο μιλας ετσι! αλλο ελξη που νιωθεις για καποιον-α, οτι τον γουσταρεις πολυ, αλλο ακομα και η αγαπη, και αλλο ο ερωτας. οταν εισαι ερωτευμενος-η με καποιον-α, νιωθεις πολυ δυνατα συναισθηματα, δηλαδη θες να στε συνεχεια μαζι, δεν μπορεις να τον χορτασεις ακομα και οταν ειστε μαζι :stuck_out_tongue: και φυσικα καποια στιγμη τελειωνει αυτο, δεν ειναι σαν την αγαπη πχ που κραταει γι απαντα.
αυτη η ταπεινη αποψη της Lady:-s

κι αν σου πει μια μέρα ότι θα είναι ευτυχισμένη εάν χωρίσετε?:-k

Tης δίνεις απλά τα παπούτσια στο χέρι…

:lol:

Δεν λέω το αντίθετο,αλλά εμένα τουλάχιστον μου φένετε πολύ επιφανειακό αυτό.Δλδ ο έρωτας,όσο ωραίος και να είναι,δεν είναι κάτι το βαθύ.Έρωτες μπορεί κανείς να περάσει πολλούς,αλλά λίγους ανθρώπους τους αγαπάμε πραγματικά.Και εγώ έχω ερωτευθεί,δεν το θάβω εντελώς το όλο συναίσθημά.

Σεβαστότατη η άποψη σου Lady:)

Aκριβώς…επίσης,όταν αισθάνεσαι διαφορετικά όταν ο άλλος προφέρει το όνομά σου!

Εκτος απο ερωτας μπορει να ειναι και η ωρα να επισκεφθειτε καποιο Γαστρεντερολογο η Παθολογο