Τι μάρκα μπύρας προτιμάτε;

Ας βάλουμε και καμμιά Weiss.

Paulaner. :stuck_out_tongue:

Δεν την ξέρω, υπόσχομαι να τη μάθω όμως…[/quote]
τιιιιιιι? δεν την ξέρεις? καλά τι αυτό τώρα είναι νόμιμο? 8O

Αυτο, οπως το ειπες.

Δεν την ξέρω, υπόσχομαι να τη μάθω όμως…[/quote]
τιιιιιιι? δεν την ξέρεις? καλά τι αυτό τώρα είναι νόμιμο? 8O[/quote]
Tη δοκίμασα τελικά και ένα έχω να πω…
GUINESS RULES!

Καλα δεν σε χωνευα , τωρα μου δινεις ενα λογο παραπανω … γιατι ρε φιλαρακι η Sol δεν σου κανει ??? Που την εχουμε και αποκλειστικοτητα στην Ελλαδα ???

Θα προτιμησω Kozel και Zubrεκ Τσεχιας ορμωμενες!!! Γιατι οπως κ να το κανουμε οι Τσεχοι στην μπυρα δεν πιανονται!!! 8) 8)

Weihenstefaner…Θεική(Δεν είμαι σίγουρος για την ορθογραφία)

Ρε πιειτε καμμια Sol , καμμια Holsten , καμμια Duckstein , Strietberg , να παρω καμμια αυξηση γιατι εχουμε εξοδα το τελευταιο διαστημα , αντε μου μαθατε τις τσεχικες και τις αλλες μπουρδες , αντεεεε μην σπασω ολα εδω μεσα … :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

+1
Γενικά πάντως δεν έχω πρόβλημα ούτε με Amstel, Heinneken κ.λ.π.[/quote]

+2

Αν και συνηθος παίρνω Heinneken ποιό πολύ από συνίθειο + για να την σπάσο σε έναν φίλο μου που παίρνει μανιοδός Amstel λέγοντας πως η Heinneken είναι σκέτο νερό

EDIT:
Ρε angel μιας και είσαι στον χόρω κάπου είχα δει μια γαλική μπίρα με 12,5% έχεις ιδέα ονομα κ.λ.π.

ΚAISER RULES :twisted:

Αχ αυτά τα ελληνικά τι τραβάνε… 8O 8O 8O

Αχ αυτά τα ελληνικά τι τραβάνε… 8O 8O 8O[/quote]

Από μένα πάρα πολά :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: από τότε που έμθα να γράφω έχουν δυνοπαθήσει…

(το ίδιο και Αγγλικά Γαλλικά) :lol: :lol: :lol:

δεν φταιμε εμεις που πινουμε “αντρικες μπιρες” :stuck_out_tongue: :wink:

δεν φταιμε εμεις που πινουμε “αντρικες μπιρες” :stuck_out_tongue: :wink:[/quote]

Εσυ μαλλον πας να με καταστρεψεις οικονομικα και να μην μπορεσω να ζητησω εκεινη την μαμημενη αυξηση λογω και καλα φορτου δουλειας …

[size=1]Μεταξυ μας ουτε και εγω τις πινω … αλλα αυτο δεν βγαινει παραεξω [/size]

δεν φταιμε εμεις που πινουμε “αντρικες μπιρες” :stuck_out_tongue: :wink:[/quote]

Εσυ μαλλον πας να με καταστρεψεις οικονομικα και να μην μπορεσω να ζητησω εκεινη την μαμημενη αυξηση λογω και καλα φορτου δουλειας …

[size=6]Μεταξυ μας ουτε και εγω τις πινω … αλλα αυτο δεν βγαινει παραεξω [/size][/quote]

επεσες στην παγιδα! ειμαι το αφεντικο σου1 απολυεσε!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

  1. Kaiser Henninger
  2. Lowenbrau
  3. Heineken
    .
    .
    .
    .
  4. Hollandia
  5. Amstel :twisted:

:arrow: πάντα σε μπουκάλι

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ο mythos δεν αρέσει σε κανέναν?

Εχει παρομοια γευση με τη Heineken. Οποτε προσωπικα προτιμω Heineken (που την βρισκεις και πιο ευκολα)…

γυναικα εισαι σιγα μην ηξερες να πινεις… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: