Δημοσθενης Λιακοπουλος

Μάλλον έχει σχέση με την Καιλή…

Kαι τον Βασιλακη Καιλα.
Νταξ το εχει χασει ο τυπος

Μπα μια χαρά είναι…Αφού βγάζει τα φράγκα του…Αυτοί που του τα σκάνε τα έχουν χάσει…

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.
Λεει οτι το συμπαν εναρμονιζεται με τη μουσικη.Οκ εδω συμφωνουμε.
Λεει τωρα:“Παμε να δουμε ποια μουσικη ταιριαζει στο συμπαν.Ας βαλουμε λιγο Gillan” :lol: :lol: :lol:
Δειχνει κατι γαλαξιες και απο πισω να παιζει Purple και λεει “Κοψε κοψε κοψε δε ταιριαζει.Βαλε τωρα κατι Φραγκολεβαντινικα Φενγκ Σουι” βαζει κατι πιανακια κτλ “Δε κανει ουτε αυτο.Κοντεψε να μας παρει ο υπνος.”
Και βαζει εκκλησιαστικους υμνους το οργιο και εχω φυγει κατω και κλαιω απο τα γελια :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol3: :lol3: :lol3: Έλεος πια!!!

που το περίεργο? Όλοι οι σοβαροί άνθρωποι πιστεύουν στους ύμνους…

μεγαλη μορφη. μεγαλος χαβαλες. μεγαλος επιστημων. μεγαλοεκδοτης.

ΡΕΣΠΕΚΤ. :slight_smile:

Προσκυνηστε: http://www.youtube.com/watch?v=FPUQv_sH6-4&feature=related

Eπειτα απο τηλεφωνημα χιλιαδων θαυμαστων και εκατονταδες επιστολες το νεο πακετο ειναι ετοιμο και σας περιμενει.
Σηκωθειτε απο καρεκλες ντιβανια πολυθρονες καρεκλες σκαμπο πορτ μπεμπε και τηλεφωνειστε τωρα.
Για λογους καθαρα εμπορικους ποσταρω ενα μερος των νεων βιβλιων.Τα υπολοιπα προσεχως σε βιντεο

:lol3: :lol3: :lol2:

Έλιωσα λέμε!!

Καλα tolkki δεν παιζεσε ρε . Εχω λιωσει .

Έπος…:lol3: :lol3: :lol3:

ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC… Oποιος προλαβει να σωθει σωθηκε…:lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=x5tNK5m2Om0&feature=related :papas: :papas: :lol3: :lol3: :lol3:

μη γελας ρε χαχα :lightsabre:

:lol: ειναι αλλου οι ανθρωποι λεμε…

[SIZE=“6”]ΛΙΑΚΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ[/SIZE]

Είναι αναμφίβολα ένας μορφωμένος και ψαγμένος άνθρωπος (και σπουδαγμένος- όση σημασία και να έχει αυτό). Τώρα κατά πόσο είναι αλήθεια όλα όσα λέει και γράφει, παίζει.

Πάντως (και χωρίς να θέλω να την πω σε κανέναν εδώ), πιστεύω πως αν ανοίξει κανείς τα μάτια του και δει τις πραγματικές συνομωσίες που υπάρχουν στον κόσμο και φτάνουν μέρα με τη μέρα όλο και πιο κοντά στο σκοπό τους, θα δει ότι η ανθρωπότητα δε χρειαζεται εξωγήινους, θεούς ή ανώτερες φυλές για να την υποδουλώσουν. Το έργο το έχει ήδη αναλάβει κάποιος:wink:

(Πάντως θα ρίξω μια ματιά στα βιβλία του Δημοσθένη, για καλό και για κακό…)

σαμπως τα πιστευει κι ο ιδιος αυτα που λεει???:-k αμφιβαλω[-X …πιστευω οτι εχει αυτογνωσια οτι λεει μαλακιες,απο τη στιγμη ομως που βγαζει τα φραγκακια του χεστηκε τι λενε για αυτον…

Έχει πολυ μυαλό ο πουστης! Βασικά ούτε κι εγώ πιστεύω πως τα πιστεύει.:wink: Άλλα τα λέει πολύ πειστικά. Οι αφου Γεωργιάδη @@

Γελάτε και τον κοροϊδεύετε… Αλλά όταν έρθουν τα ρυπαρά γένη από τις πύλες και σας φάνε, γκόιμ ε γκόιμ!
:lol: :lol: :lol:
Πάντως πιστεύω ότι ο ίδιος ο Λιάκο είναι Νεφελίμ και απλά το παίζει υποστηρικτής των Ελ για να ρίξει στάχτη στα μάτια του κόσμου… :stuck_out_tongue: (το γράφουν τα πλατινένια βιβλία που έχω βρει, σκάβοντας τον ακάλυπτο χώρο στην πολυκατοικία μου :lol: )

Πέρα από την πλάκα, από τα 10 πράγματα που λέει κατά καιρούς στις εκπομπές του, τα 2-3 είναι σωστά ή έχουν κάποια βάση. Το πρόβλημα είναι ότι τα περισσότερα βιβλία που εκδίδει ή/και γράφει ο ίδιος, είναι κακογραμμένα. Ωραίο έγχρωμο εξώφυλλο και μέσα χάλια. Κάνει καλό μάρκετινγκ βέβαια, σ’ αυτό έχει ένα ταλέντο. Αλλά είναι και μεγάλος απαταιώνας και εξηγώ γιατί. Δηλώνει φυσικός, και όντως έχει πτυχίο φυσικού (απ’όσο ξέρω τουλάχιστον) και υποτίθεται είχε παλιότερα φροντιστήριο στη Θεσαλλονίκη (κάποιοι από πάνω να το επιβεβαιώσουν αν ξέρουν). Μετά το άλλαξε σε εκδοτική καριέρα και χέζεται στο τάληρο με τις “προσφορές” πακέτων κλπ. Κατά καιρούς έχει δηλώσει ότι δούλευε στη NASA και στο NATO. Μεγάλη ΑΠΑΤΗ! Και όλα αυτά τα βιντεάκια και φωτογραφίες με μυστικά όπλα και διαστημόπλοια των Ρώσων τα βρίσκει κανείς στο διαδίκτυο, σε επίσημες ιστοσελίδες π.χ. ρωσικής εταιρίας κατασκευής διαστημοπλοίων κλπ. Επίσης πολλά βιντεάκια που παρουσιάζει, έχουν ανέβει πιο πριν στο youtube (απ’όπου τα βρίσκει και ο ίδιος :lol: )