Κρινε εσυ λαε

Δεν εκανε πεναλτι ο Σεζαρ. Ασε και γι αλλο λογο ηρθαμε Χ χτες. Και εχει να κανει με τη Σοφι…

είναι τυχαίο ότι είδα live και τα 3 γκολ του Εργοτέλη και κανένα δικό μας? ε?

Εβλεπες μπασκετ ομως οπου κερδισαμε. Αρα η γκαντεμια σου ειναι επιλεκτικη, χτυπαει μονο στο ποδοσφαιρο…

και πάλι εγώ είμαι χειρότερος… Δυστυχώς:(

Καλα αμα το θες εισαι χειροτερος. Ποιος ειμαι εγω να στο αρνηθω?

stones.τέλος.

Σ’ εμένα πάντως ως τώρα, γκαντεμιά δεν έχει φέρει. (αν και για το μαύρη γάτα κάτι μου κάνει κλικ, όχι όμως απο άποψη γκαντεμιάς, απλά “κάτι”. Επομένως ψηφίζω μαύρη γάτα).

Den tin exw gnwrisei tin sofi-k (opws kai kanenan apo to forum,lol,eleos) opote den kserw an ta sxolia peri mavrogatas/eggonis tou Mitsotaki alitheuoun…

ερωτηση. εγω που δεν ειμαι λαος αλλα ειμαι συντακτης πως μπορω να κρινω; :-s

Ειναι νοθο παιδι του Μητσοτακη

χμ. πλακα - πλακα, φερνει στη μπακογιαννη στο 30 χρονια νεοτερο…

εγω απο διαφορα που εχω ακουσει τολμω να πω οτι αν και εβαλα το οτι ειναι νοθο παρολα αυτα διαφωνω…καθετα κιολλας…πιστευω οτι ΑΥΤΗ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ…ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ:p :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :smiley:

μιλάτε της καλύτερα ρε αλήτες

Ευχηθηκε να μην πατησουν ξανα οι Σκορπιονς το ποδι τους στην Ελλαδα.

ν΄αγιασει το στομα τς :!:

1ον,παγαίνω όξω και τους βλέπω,είναι πιο…ασφαλές για ψυχικούς λόγους
2ον,το σόφι κάπα,ρε αλήτη,δεν είναι μπωμπώς αρνητικής ενέργειας και γκαντεμιάς αλλά μια πηγή υπέροχης και αιώνιας αισοδόξης ομορφιάς

ωραία τα λέω α?

Tote pragmatika elpizw ola ayta peri mavris gatas pou lete na einai mamakies…:-s

Καλα εσενα τι σε νοιαζει?Οξω δεν εισαι?

Ψεμα. Ποτε δεν ευχηθηκα να μην ξαναρθουν οι Scorpions γιατι παιζει να ειμαι η μονη Ελληνιδα που δεν τους εχει δει ακομα live.

Θα πατησω το θαυμαστικο. Το φλερταρω, το παταω λεμε!

Ετσι ετσι…Γιαννακη ξερεις ποσο σ’αγαπαω α;:slight_smile:

Κερασμα στο παρτυ βρε.

στο σπόιλερ λεέι για κέρασμα ε,το είδατε όλοι

Λίγα για το Σόφι μην πάρω την καραμπίνα και αρχίσει το μακελιό:evil: :evil: :evil:

:lol: O:)

Nai alla kathe kalokairi erxomai Ellada!(opws kai oi Scorpions…)