Κρινε εσυ λαε

Ποσο γκαντεμοσκυλο ειναι το γιουζερ σοφι-καπα? Πολυ? Παρα πολυ? Το ιδιο λεει οτι δεν ειναι. Ειναι οντως στραβος ο γιαλος? Μηπως κρυβονται οι Εβραιοι πισω απ’αυτην τη συνομωσια? Τι ακριβως συμβαινει?

Και γαμω τις επιλογες παντως,πως τις σκεφτικες:lol: :lol: :lol:

Ψηφιζω το πρωτο,παρολο που θα μπορουσε να ταν πολλ πολλαπλω επιλογων:lol: :lol:

Εισαι γνωστός Λασπολόγος και διαβάλλεις συνειδήσεις! Προκειται περι σκευωρίας και δεν είμαι βαλτή από την ίδια! Εχω το θάρρος της γνώμης μου και μάλιστα ΓΙΑ πρώτη φορά θα αποκαλύψω ότι η Σόφι μου έχει φέρει απίστευτο γουρί !
ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΦΙ!

Εισαι βαλτη. Τελος.

Δεν είμαι βαλτή ρε τσαρλατάνοι και οι δυο!

Yes it is!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!! :smiley: :smiley: :smiley:
Δεν ειναι βαλτη ρε, απλα δικαιη.

Απαιτω να κλειδωθει, να σβηστει και να φαει μπαν ο δημιουργος του για παραδειγματισμο, ως ενας φορος τιμης εναντια στις προκαταληψεις και τις δεισιδαιμονιες. Επισης γιατι ειναι πουστης και τα εχει με τον χρηστη ChrisP.

Δεν έχω καταλάβει γιατί τη λέτε γκαντέμισα.:stuck_out_tongue:
Δεν έχω δεί τέτοια στοιχεία.

Αστους να λένε κοριτσάρα μου δεν ξέρουν! Είναι ατόμα αμφιβόλου ηθικής και χαμηλής υποστάθμης!:stuck_out_tongue:
Μην πειράζετε την Σοφι θα σας τσακίσω!

[COLOR=“DarkGreen”]Τι υπέροχα… (με άπειρη ειρωνία).

Ένα thread γεμάτο με διάφορους χαρακτηρισμούς για μία από τις καλυτερες φίλες μου…

Δε θα εκφραστώ όπως θα σου χρειαζόταν για να καταλάβεις…
Γιατί δε μου αρέσει καθόλου να μιλάω έτσι…
Δε λέω πως δεν το κάνω όταν καμιά φορά θυμώνω πολύ… αλλά δε μου αρέσει και δε θα σου κάνω τη χάρη…

¶λλο η πλάκα και άλλο αυτό το πράγμα όμως…

¶σε που αυτό το αστείο… έχει παλιώσει![/COLOR]

Eιναι ασύμμετρη απειλή…Απλά…:lol: :stuck_out_tongue:

Λιγα για το γειτονι μου ρε :lightsabre:

ΟΥΜ!

μιλά της καλύτερα ρε αλήτη.

ειναι μια χαρα.
Ο συκοφαντης να καει στην πυρα :expressionless:

Εγώ λέω απλά να την μπανιάρουμε γιατι είναι τόσο άμουση που δε γουστάρει ούτε Τουλ ούτε Primus 8O

Ρε παιδες το ξεφτιλησαμε μα εντελως ομως το ‘‘οφ τοπικ’’… τι κουλα θεματα ανοιγετε…ελεως…

Παντως το Σοφακι μας το λατρευω,
το εκτημω,
το σεβομαι… και δεν δεχομαι κανενας ωα την κατηγορει…οκ???[-X [-X

Είναι δηλωμένη ντεθμεταλλού και συνεπώς σπέρνει την καταστροφή στο διάβα της 8)

ναι αλλα ακουει DHG

Ετσι!
Οι Τουλς ειναι γκεη και με νυσταζουν. :frowning:
Οσοι με στηριξατε με ανιδιοτελεια σας ευχαριστω. Οι υπολοιποι μπλοκ. Αυτα.:slight_smile:

συγγνώμη, αλλά αν η Σόφι είναι γκαντέμα, τότε εγώ τι είμαι? Εδώ προχθές είπα καλό λόγο για το δίδυμο Σέζαρ-Άντζα και χθες ο Σέζαρ έκανε χαζό πέναλτυ και ο Άντζας τραυματίστηκε για ένα μήνα… Να μη θυμίσω τους καλούς λόγους για Τζόλε το καλοκαίρι που τραυματίστηκε και έχασε το ντέρμπι…

Να μην πιάσω πάλι στο στόμα τις διάφορες γκαντεμιές που έχουν συμβεί σε εμένα (υπάρχουν σε άλλο τόπικ). Η Σόφι είναι πολύ γουρλού σε σχέση με εμένα… Και δεν είμαι βαλτός. Άτομο με αυτογνωσία είμαι :stuck_out_tongue: