Κρινε εσυ λαε

:-k :-k :-k

Πολύ ενδιαφέρουσα θεωρία… Λες; :-k

Πρέπει να ρωτήσουμε τον Merck Mercuriadis τί γνώμη έχει για αυτό… :lol:

Σταδιαλα Κρισπ παιδι μου.:):!:

Welcome home, Σοφακι! :smiley:

1ον δεν εκανε πεναλτυ, μολις ειδα τη φαση πεθανα στα γελια!!! 2ον καποια στιγμη θα γινοτανε, ειδικα αφου το ειπα και εγω!!!:twisted:

Ξεχνας και τη δικη μου συνησφορα (η οποια ηταν μεγαλυτερη αλλα δυστυχως τοτε δεν ημουν user εδω).

ειναι θαρρω οργανο σιωνιστικο…ειναι εφευρεση των γεφυραιων(οπως κατονομαζει τους εβραιους ο Ανεστακος)που θελου να γκαντεμιασουν την ελλαδα!!!Εξω οι γεφυραιοι!!εκας οι βεβηλοι!!Φτου σκουληκομερμυγκοτρυπα!!

Ειναι υψιστο γκαντεμοσκυλο. Δηλαδη δεν παει αλλο ειλικρινα. Καποια αρχαια καταρα των Αζτεκων εχει πεσει πανω της.

-1-
Ημουν με την κολλητη μου που ειχε εναν πονο στο χερι της και ημασταν ετοιμες να παμε κεντρο υγειας. Μιλησα ισα ισα με το σοφικαππα που το βρηκα ονλαην και ειπε ‘‘περαστικα’’. Αυτο ηταν. Στο κεντρο υγειας μετα τις ακτινογραφιες βρηκαν στην κολλητη μου κακωση ενος δαχτυλου, και μετα απο λιγες ωρες επαθε γαστρεντεριτιδα. Χτες, επαθε αλλεργικο σοκ.

-2-
Σε μια πικ μου στη μεση του δρομου ειχε πει ‘‘δεν περναγε κανα αμαξι εκεινη την ωρα?’’. Σημερα το πρωι πηγαινοντας στο σχολειο με πετυχε ο καθρεφτης ενος αμαξιου στο αριστερο πλευρο.

Καταραμενο Σοφικαππα. Ου. :expressionless:

Mετα το party του rocking λιγο πριν τα Χριστουγεννα γυρναγαμε με το Μετρο πρωι πρωι να παμε στα σπιτια μας…Κανονιζω με τον Heatseeker μιας και ειναι και γειτονι να φαμε κρεπα στο crepa crepa…Το λεμε στα παιδιά πριν κατεβουμε και η Σοφι-κ μας ευχεται καλή ορεξη…(και μιλαμε για πεινα τωρα…:lol:)…E η κρεπερί για πρωτη φορα στα χρονικα ηταν κλειστή…#-o :lol:

Τα συμπερασματα δικά σας…

Εγω σου ειπα.Μετα απο αυτο που ειπε η Σοφι,δεν θα πρεπε να κυκλοφορεις.Κινδυνευεις απο ολα τα αμαξια.

Εχει ευχηθει στο Ντεχτερ (και μαλιστα οχι προσωπικα στο ιδιο, σε μας να της τα πουμε) για μια γριπη και το καημενο επαθε φαρυγγιτιδα, λαρυγγιτιδα, επεφυκιτιδα, ηπατιτιδα, κυταρι(τι)δα και οτι αλλο σκατα ξερωγω και ηταν 3 βδομαδες ψοφιο.

Ισχύει :frowning:

Ήμουν στην ανάρρωση ξέρω γω και μου μετέφεραν τα παιδιά περασικά από τη Σόφι. Την άλλη μέρα έκανα 39 πυρετό. Ε λέω νταξ, δεν είναι τίποτα. Την άλλη μέρα τα ίδια. Ε πάω στο γιατρό και είχα οξεία ρινοφαρυγγίτιδα. Με ξέχεσε κιόλας γιατί λέει φαινόμουν ταλαιπωρημένη και έπρεπε να έρθω νωρίτερα. Με ρήμαξε και με μια αντιβίωση.

Ρημάδια περαστικά :frowning:

εμ καλα τα λεγες θεριον. Να διορθωσω επισης οτι με πετυχε στο δεξι πλευρο το αμαξι, γιατι ημουν στη σωστη πλευρα του δρομου, αν ημουν στη λαθος θα ελεγα παει στο διαολο, εγω εφταιγα. Αλλα οχι. Το Σοφι εφταιγε. Με καταραστηκε.
Επισης περιμενω αναφορα ολων των Γιωργηδων του φορουμ. Ευχηθηκε στο τοπικ για τη γιορτη τους. Ολο και καποιος θα επαθε κατι, δε παιζει.

Δεν γνωρίζω…:-s

Ξεχασες οτι μια φορα μιλησαμε στο τηλ και σε σταματησαν το ιδιο βραδυ οι μπατσοι.:slight_smile:

γιατί εγώ? όταν σε είχα πρωτοκανει αδδ στο μσν με έπιασε ο φρονιμιτης…[-X

εγώ το τελευταίο ψήφισα σοφιτσούλι :stuck_out_tongue:

όλα τα παραπάνω παραδείγματα είναι τυχαία… :roll:

Την ειπες τσουλα τωρα?

επιβεβαιωση.

SoFi says:
γεια σου
Rania says:
ωχ
Rania says:
ε
Rania says:
γεια :slight_smile:
SoFi says:
γαμησου
SoFi says:
:frowning:
Rania says:
μαλακα νταξ
Rania says:
εφαγα dc μολις μου μιλησες.

μετα το ‘‘γαμησου :(’’ με πεταξε το εμ ες εν ενω σημερα δεν ειχε παρουσιασει κανενα τετοιο δειγμα.

ΚΡΙΝΕ ΕΣΥ ΛΑΕ.