Αγαπημενες τριλογιες

Τότε είναι που θα σφαχτούμε… :expressionless:

Ρε τα εχω δει αλλα στις Theatrical Version,την συμβατικη ας το πουμε! Στην extended που πηρα εχει 30, 42 και 48 επιπλεον λεπτα αντιστοιχα!:smiley:

Η τριλογία western του Sergio Leone, “The Dollars Trilogy” ( ή αλλιώς “The Man with No Name Trilogy”) : A Fistful of Dollars - For a Few Dollars More - The Good, the Bad and the Ugly.

Xαχα! :roll:

Για να σου δώσω να καταλάβεις, με τo “Lord of the Rings” (βιβλία, ταινίες, extended και οτίδηποτε άλλο), έχω ασχοληθεί σχεδόν όσο με τους Iron Maiden και τους Guns N’ Roses! :wink: :smiley:

Eίναι σαν να μου εξηγείς δηλαδή ότι τα Use Your Illusion π.χ. κυκλοφόρησαν μαζί ως δύο διπλά albums… :stuck_out_tongue:
Ή ότι ο τραγουδιστής των Μaiden λέγεται Bruce Dickinson… :smiley:

Eπειδή είμαι άρρωστος με τα “Lord…” όσο με καμια άλλη ταινία, για αυτό απόρησα προηγουμένως σχετικά με το αν δεν έχεις δει τα extended…

[SIZE=“1”]
Για να δεις “κάψιμο”, αρχές Δεκεμβρίου του 2002, 2003 και 2004 αντίστοιχα, πήγαινα στην άλλη άκρη της Αθήνας σε μαγαζί που άνοιγε στις 00:00 (αποκλειστικά για πωρωμένους), για να το αγοράσω 9 ώρες πριν τους υπόλοιπους θνητούς! 8) :lol:[/SIZE]

νταξει οτι και να πεις λιγο θα ναι, γαματος και ο αρχοντας αλλα

θεϊλα σκετη

Το Godfather σίγουρα πρώτο. Αλλά και τα: Lord Of The Rings, Οι εντιμότατοι φίλοι μου.

Lord Of The Rings

'nuff said :p8)

:smiley: :smiley: Ετσι! Σε παω ρε Maiden γιατι εισαι τρου!:smiley: Καλα κανεις! Ειναι ωραιο να 'σαι πορωμενος με καποια πραγματα!

ΥΓ. Στην Ελλαδα ποσο εκαναν οι Extended Versions??

Εγώ τα είχα πάρει γύρω στα 120 ευρώ πριν 3-3,5 χρόνια περίπου…

8O 8O Καλα ειμαι!:stuck_out_tongue:

Μόνο καλά είσαι; :roll:
Την μέρα κυκλοφορίας τους έκαναν από 50 ευρώ οι “απλές” extended των 4-DVDs και από 75 - 80 ευρώ οι “special” extended με αγαλματίδια, 5-DVDs κ.τ.λ.

Δηλαδή εγώ είχα δώσει (τότε) γύρω στα 230 ευρώ για όλα αυτά… :-s
…οπότε μην μιλάς καθόλου… :lol:

μια από τα ίδια αλλά τα αγαλματάκια είναι κ@υλ@ …!!!8) 8) 8) 8) 8)

  1. ΜΑD MAX

  1. RINGU

  1. SERGIO LEONNE SPAGHETTI WESTERN TRILOGY

  1. THE LORD OF THE RINGS

  1. THE GODFATHER

Γιατι κατι μ λεει πως εχω ξαναπαντησει.
Η vengeance trilogy

:bow:,τις εχω δει αμετρητες φορες…

Μετα,παρε Indy,Back to the future,επικα γελια και χαβαλες,αλλα,η επομενη ειναι τα παντα ολα και τελος


(προφανως και μονο οι 3 κλασσικες,οι επομενες ειναι καθυστερημενες ταινιες,φτιαγμενες απο λοβοτομημενους…)…

ρε βλαμμένε, το revenge of the sith είσαι σίγουρος ότι το χεις δει? μια χαρά σε γαμάει φίλε μου.

για τα χρώματα συμφωνώ και επαυξάνω (η κόκκινη ειδικά, αχχχ), καθώς και για την vengeance trilogy, respect.

τον δεκαλογο τον εχεις δει? αν οχι κατεβαζε οπως εισαι. επισης στο Dekalog 1 κανει guest εμφανιση ενα μελος της μπλακ μεταλ σκηνης, οποιος μαντεψει ποιο κερδιζει δωρο εναν δισκο των Burzum.

Lol,γμτ,δεν εχω πολλες γνωσεις επι μπλακ,οπωτε δεν θα τον εχω γνωρισει:p…δεν τα εχω δει ολα δυστυχως,αλλα καλα που μου το θυμησες,να κατεβασω σιγα σιγα γτ το ειχα στο παγο…ειχα δει πριν κανα δυο χρονια,που εδειχνε στην ετ-1,βουλη,δν θυμαμε,4-5 μερη μονο…και βεβαια θα τα δω ολα τωρα,γτ ειμαι και γενικα με τον Κισλοφσκυ φανμποης…ναιςςς:D!!

Μια ειναι η τριλογια και λεγεται Star Wars

Κλειδωστε το…give me some sugar baby!!:lol::lol::lol:

ολες οι αλλες επονται…τι να λεμε τωρα,επος!ακουγονται εδω και χρονια φημες οτι θα γυριστει και τεταρτη(παλι με σαμ ραιμι και μπρους καμπελ),αλλα μεχρι τωρα τζιφος.

ο αρχοντας νομιζω καταφερε να ξεπερασει ακομα και τα κλασσικα star wars.οχι κατα πολυ βεβαια.επιπλεον,δεν ειδα κανεναν να αναφερει την φοβερη τριλογια των ζομπι απο τον μεγαλο τζορτζ ρομερο(night of the leaving dead,dawn of the dead,day of the dead)!!!

Αν παιζουν και τετραλογιες,τοτε δικαιωματικα πρεπει να αναφερθει ο θρυλικος τζον ραμπο,τα φονικα οπλα και τα αλιεν…