Χειρότερη μεταγραφή ελληνικής ομάδας!

ο κονσεισαο παιζει μονος του
πολυ χεστης αυτος ο παικτης , απο την στιγμη που υπεγραψε ημουν βεβαιος οτι δεν θα εκανε τπτ γιατι πιστευα οτι ειναι τυχαιος

Αρουαμπαρενα,δεν ξερω τι εκανε οσο επαιζε στην βιγιαρεαλ αλλα στην ΑΕΚ εχει συμβολαιο 800 χιλιαρικα και οπως φανηκε ειναι μεγαλο παλτο. Επισης θα πω και τον Λουει Τσανκο που ειχαμε προπερσι νομιζω…
Ο Σινιορι αλλο παλτο κι αυτος. Ρε που τους βρισκουνε θα μας πουνε?

Για Αρουαπαπάρα συμφωνώ. Αλλά για Τσάνκο όχι. Είχε καρφώσει εκείνη τη γκολάρα στο βάζελο… :stuck_out_tongue:

ΑΚΡΙΒΩΣ! Να μην λεμε ιεροσυλιες και μερες που ειναι(αυριο αντιστοιχο ματς). Η γκολαρα εκεινη ηταν αμεση αποπληρωμη του συμβολαιου του, ΤΕΛΟΣ.:smiley:

:cry: :cry: :cry:

Dani.

conceiacao πιστευω. Ηρθε εφαγε τα λεφτα μας κι εφυγε

χειροτερη μεταγραφη ηταν ο ραμπεσαντρατανα της ΑΕΚ, αλλα ηταν και πολυ θεουλης με την μπακα πο τα κρασια και τα σουβλακια!! :lol:

Μιλαμε επικος θαμωνας ταβερνας. Μονο γι’αυτο εκανε.

Sorry για την εν μερει ακυρη παρεμβαση αλλα το χειροτερο ever που εχω ακουσει ειναι πριν 6 χρονια η Tottenham (πως στο διαολο λεγεται) να δινει στην Liverpool με 11,5 εκατομμυρια ? τους Lampard,Carrick, Terry και αυτη να αρνειται την προταση και να αγοραζει με 23 εκατομυρια ? (διπλασια) τον El Hagi Diouf
ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ

Δεν νομιζω να ισχυει αυτο γιατι δεν θυμαμαι να παιζανε στην Τοτεναμ αυτοι οι παιχτες.
Αν και η Λιβερπουλ ειναι ειδικη στο να πεταει λεφτα απο εδω και απο εκει.

Η μεταγραφική περίοδος είναι σίγουρα το καλοκαίρι του 2003 και η ομάδα ο Ολυμπιακός:

Aπλά δυσκολεύομαι να επιλέξω μεταξύ του -άνω των 90 κιλών σύγχρονου φορ- Αλέκου Τάτση, του -ήρθα για να αποθεραπευτώ από εγχείρηση μηνίσκου- Μάρτσιν Κούζμπα και της επιστροφής στον Ολυμπιακό του πανελίστα-γκόλφερ Τάκη Γκώνια…:stuck_out_tongue:

Τον οποιο Τατση τον πηραμε -λεει- να ανοιγει τις κλειστες αμυνες. #-o :lol: :lol:

εχει δικιο ο Μαυρος Δαιμονας το εχω διαβασει και γω , αναρωτιεμαι και γω αν υπαρχει χειροτερο…

edit
θυμηθηκα!! 30 εκατομμυρια η Ρεαλ για τον Πεπε της Πορτο!!!

οπα παιδια sorry ηθελα να πω West Ham United…

εγω σαν ολυμπιακος θα δωσω τη ψηφο στον ντανι…τσαμπα λεφτα,τελειως αμπαλος.απλη απογοητευση!!!
βεβαια και ο κονσεσαο καλο παλτο αποδειχθηκε…

ρε παιδια ο Βiscan γιατι λειπει απο τις επιλογες???:lol: :lol: :lol:

γιατι οι ελληνικες ομαδες εχουν κανει τοσο πολλες μεταγραφαρες που για ναχωρεσουν ολοι θα θελαμε 100 σελιδες…

Τον λενε μπισκαν η μπιστσαν? Γιατι κατι δημοσιογραφοι οπως ο Σπυροπουλος τον ελεγε μπιστσαν, και τον ετο’ τον λεει 'ετο.:-k Παντως πολυ πατατα τους βγηκε στον ΠΑΟ, χαζοι δεν ηταν στη λιβερπουλ που τον εδιωξαν.:stuck_out_tongue: .

Ο Μπισκαν πιστευα οτι μπορουσε να δωσει πολλα στην ομαδα , ειχε κανει πολυ καλα παιχνιδια με την Λιβερπουλ στο Τσου Λου , αλλα δεεεεε…Ειδικα στην Ευρωπη ηταν ανυπαρκτος. Στο πρωταθλημα εκανε 2-3 καλα παιχνιδια
αυτος που δεν περιμενα να κανει τιποτε απολυτως (και πραματι ετσι εγινε) ηταν ο Κονσεισαιο (την γνωμη μου την λεω λιγες σελιδες πιο πριν:D )

βασικα η ομαδα μου εχει κανει πολλες αστοχες κινησεις , αλλα οι παραπανω 2 ανετα κερδιζουν τον τιτλο λογω κοστους