Χειρότερη μεταγραφή ελληνικής ομάδας!

Το λέει και ο τίτλος… Ψηφίστε τη χειρότερη μεταγραφή ελληνικής ομάδας EVER, ή αλλιώς το αστέρι που ήρθε με περγαμηνές και έφυγε νύχτα ως παλτό…

Μήπως να έβαζες και τον Dragan Ciric της ΑΕΚ ?

σεζαρ του παο.εγω μεθυσμενος και με το σαπιο μου ποδι καλυτερα παιζω.:stuck_out_tongue:

ο ριβάλντο που είναι ???:-k :-k :-k :-k

Φελιξ Αμποαγκουε

Εκείνος Ο παχύσαρκος ο Νοβακ που μας κουβάληησε καποτε Ο Κατανετς…ελεος…μακράν οτι χειρότερο…#-o

Kαλα η μεγαλυτερη μαλακια που εχει κανει ελληνικη ομαδα ειναι ο Ντρασενα.
Παιχτουρα απο τους λιγους και τωρα τιμολογειται στα 8 μυρια ευρα.Τοτε τους φανηκαν πολλα.
Μπραβο οργια

O Σεζαρ ηρθε και σε καποια ηλικια στον ΠΑΟ.Μην το ξεχναμε.
Η χειροτερη εβερ ηταν της ομαδας μου.Ντανι κυριες και κυριοι.
1 μυριο ευρω πεταμενα.

+1

Ο Γεκινί δεν πιάνετε, είχαμε Αλέφα στον πάγκο… :stuck_out_tongue:

Απο δαυτες η χειροτερη ηταν ο Κονσεϊσαο…

Γεκινί…Ενα γκολ με τον Εδεσσαικό και την έκανε…:lol:

Ναι αλλα ηταν γκολαρα! :stuck_out_tongue:

Φλάβιο…

Κανείς απο τους παραπάνω. Η απάντηση είναι Ντανούτ Λούπου, διεθνής τότε Ρουμάνος πορτοφολάς που κατέφυγε στην Παιανία γιατί ήταν σεσημασμένος στην Interpol και ψυρισε τα αποδητήρια των ομάδων που πέρασε. Βεβαία και η συνέχεια των επαφών με την Ρουμάνικη αγορά δεν ήταν και ιδανική αφού ήρθε ο Λουτσαν Σαν Μαραντον όπως τον έγραφαν οι υπερτιτλοι των εφημερίδων…

Ακολουθεί συνεντευξη Λούπου:

Λούπου: «Συγγνώμη, ήμουν άμυαλος»

Με καθυστέρηση δεκαπέντε ετών απολογήθηκε για τα λάθη που έκανε στο πέρασμά του από τον Παναθηναϊκό ο Ρουμάνος ποδοσφαιριστής Ντανούτ Λούπου.

«Ήμουν ηλίθιος. Μικρός και άμυαλος. Πίστευα ότι επειδή ο Βαρδινογιάννης με αγαπούσε θα μπορούσα να κάνω ό,τι θέλω. Μπορούσα πολλά. Μου άρεσε η μπάλα και στην Ελλάδα μου φέρθηκαν άψογα. Εγώ εκμεταλλεύτηκα την αγάπη και τη φιλοξενία τους και ήμουν απαίσιος. Κάποια στιγμή, όταν έμαθα ότι ο Μιρτσέα Λουτσέσκου πήγε στην Πίζα, αποφάσισα να πάω μαζί του. Δεν ρώτησα κανέναν, αν και είχα συμβόλαιο. Ο κύριος Βαρδινογιάννης με τιμώρησε και καλά έκανε. Με έστειλε σε μικρότερες ομάδες της Ελλάδας (ΟΦΗ, Κόρινθος) και μου έδωσε ένα καλό μάθημα για τις πράξεις μου. Αν και έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε, θέλω να ζητήσω συγγνώμη. Ήμουν απαράδεκτος. Είχα πέσει πάνω στη σούπερ φόρμα του Σαραβάκου και του Χάτζι σε Παναθηναϊκό και εθνική Ρουμανίας και απογοητεύθηκα. Έγινα άλλος άνθρωπος αφήνοντας στη γωνία το ποδόσφαιρο. Είμαι θυμωμένος με τον εαυτό μου. Θα ήθελα να γυρίσω στην Ελλάδα και να συναντήσω τον κ. Βαρδινογιάννη. Μου λείπει η Ελλάδα. Δυστυχώς η Ραπίντ δεν με κάλεσε», δήλωσε ο Ρουμάνος άσος που ήρθε ως μεγάλο ταλέντο, αλλά ουδέποτε κατάφερε να δικαιώσει τις προσδοκίες, κυρίως λόγω του άστατου χαρακτήρα του, που στάθηκε εμπόδιο στην ποδοσφαιρική του εξέλιξη.

Να σημειωθεί ότι ο Βαλκάνιος βιρτουόζος επιτελικός μέσος Ντανούτ Λούπου, είχε έρθει στην Παιανία μόλις στα 23 του χρόνια, μετά το Μουντιάλ της Ιταλίας το 1990 και όντως έγραψε ιστορία. Όχι, όμως, για την απόδοσή του, αλλά για τα απίστευτα εξωγηπεδικά του κατορθώματα.
Μετά τον Παναθηναϊκό δεν «ορθοπόδησε» ούτε στην Κόρινθο ούτε στον ΟΦΗ και επέστρεψε στην πατρίδα του, όπου πολλάκις το όνομά του ενεπλάκη σε «σκοτεινές» υποθέσεις που τον είχαν οδηγήσει μέχρι και πίσω από τα κάγκελα της φυλακής για λίγες ημέρες

Από αυτούς ο Κονσεισάο άνετα. Αλλά σοβαρή υποψηφιότητα θέτει και ο Ντάνι του ολυμπιακού αλλά και ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ Λέμενς. Είναι δυνατόν να ξεχνάατε αυτόν ρε παιδιά?

χαλαρα κονσεισαο!!περιμενε πολλα ο παναθιναικος απο αυτον αλλα αυτος επεξαι μονο ενα καλο ματς

Αουτσάιντερ, αλλά και ο Ζεράλντο Αλβες παίζει.Το παιδί δεν ξερει μπάλα. Πρέπει να πεθάνει (ποδοσφαιρικά, κανονικά δεν με νοιάζει)

Ο ¶λβες δεν ήρθε σαν κανένα μεγάλο όνομα.
Από τους παραπάνω θα πώ τον Σινιόρι (ο Ηρακλής ακόμα τον πληρώνει :lol: :lol: :lol: )
Από την ομάδα μου, την Ξάνθη, θα πώ Ολιζαντέμπε-Βρύζα-Κόρσος-Προυνέα-Ντρόμπνιακ.

Ναι αλλά ήρθε σαν ποδοσφαιριστής και μόνο αυτό δεν βλέπω να είναι…

Εγώ πάντως νομίζω ότι ο Ράμος είναι κατά πολύ χειρότερος.:stuck_out_tongue: