Ο Μαρκήσιος Ντε Σαντ είναι άνθρωπος με ευαισθησ&#9

Giati?

Έχεις τα περισσότερα post απ’ όλους… Ρε Ηλία δεν του αφαιρείς μερικά; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oxi, sobara, einai ekneyristiko.
mhn ksanasymbei.

Θα ξανασυμβεί από τη στιγμή που κάποια συζήτηση βγαίνει εκτός θέματος εξαιτίας ενός μηνύματος.

de nomizw pws sunebh kati tetoio, ektos an etsi ekrines, opote kai ekrines esfalmena.

Έτσι έγινε και δεν έκρινα καθόλου εσφαλμένα.
Θυμάσαι φαντάζομαι και ο ίδιος το τι ακριβώς έγραφες στο μήνυμα και δε νομίζω να υπάρξει εξήγηση για το γιατί σβήστηκε. Εφόσον δεν υπάρχει άλλος τρόπος… Ούτως ή άλλως δε νομίζω να έχουν σβηστεί πολλά μηνύματα μέχρι τώρα για να έχει καταντήσει εκνευριστική η κατάσταση…

Φτου σου kourou που τόλμησες και έσβησες post!!!Τόσες θυσίες κάνει το παιδί να φτάσει στα 5000 και συ του το χαλάς…;τσ τσ τσ τσ! :stuck_out_tongue:

Xm, den einai 8ema post count, alla mallon eisai arketa xazoula gia na to katalabeis.

Μήπως είσαι εμπαθής με την Tarja;

xm, apla me ta atoma pou nomizoun oti grafw sto forum gia na exw megalo ari8mo posts :wink:

Σ’ αυτό έχεις μεγάλο δίκιο…

Martyr δεν στο πα για να παρεξηγηθείς!!Πλάκα έκανα!Αν σε πείραξε sorry! :smiley:

Πάντως εμένα μ αρέσει που ο Kourou παίζει τον ρόλο του αστυνομικού όταν εμείς ξεφεύγουμε
Χι χι… :lol: :lol: :lol:

mhpws epeidh akribws AYTOS EINAI O ROLOS TOU???

GIATI GINETAI SUNEXEIA AYTO DHLADH? :frowning:

eipe o an8rwpos me ta 1338 posts

Ένα topic που με παραξένεψε,απ’ τις νυχτερινές μου αναζητήσεις στο forum.Ίσως ο κύριος unholy μπορεί να δώσει απαντήσεις.

Αγαπητοί χρήστες,

λόγω παρατεταμένου spamming και έλλειψης ουσιαστικής κουβέντας, το παρόν τόπικ κλειδώνεται.

the moderating team