Η χειροτερη ταινια που χετε δει

Λεπτομέρειες…
:lol:

Εγώ στον τιτανικό πάντως γέλασα πάρα πολύ … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

E είσαι άμπαλος…

:lol: :stuck_out_tongue:

ε,ναι,είναι[-X

Έδεσμα

1)Final Destination:

Οι “συμπτωσεις” ητανε πολυ τραγικες, σε σημειο που να εχω πεσει κατω και να γελαω…

2)SAW

Εδω απορω τι σας αρεσε, το πρωτο εχω δει μονο και ολη η ταινια ειναι γυρισμενη σε ενα δωματιο… Το σεναριο για γελια, και οι σκηνες ακομα χειροτερες…

Ειναι οτι πρεπει για ταινια στο σπιτι με παρεα 10 ατομων και πιτσες,τις οποιες θα ξερνανε οι μισοι οταν κοβει το ποδι του ο αλλος.

Κατα τ’αλλα το σεναριο ειναι πολυ εξυπνο και ανατρεπτικο και η ταινια σε κραταει σε αγωνια καθ’ολη τη διαρκεια της.

Εξυπνο?

Μαλιστα…

Τρελα υπερεκτιμημενο το Saw. Νταξει στις χειροτερες ταινιες δεν μπορω να το βαλω, καλο ηταν, αλλα μην το θεοποιουμε κιολας. Κλεμμενο σεναριο απο το Seven και αρκετο δοση αηδιας(καλο αυτο, αλλα οχι κατι δυσκολο να το καταφερεις, σιγα).

Εδω ειχα λιωσει στο γελιο…

8O #-o Θα πάθω αλωπεκίαση βραδιατικα…:lol: :stuck_out_tongue:

καλα ο τιτανικος πρεπει αν ειναι η μεγαλυτερη μουφα στην ιστορια του κινηματογραφου

όχι ρε μια χαρα χιούμορ είχε … 8) 8) 8)

Απο τη στιγμη που το πλοιο πεφτει στο παγοβουνο γινεται μια χαρα ταινια, και απο τοτε πρεπει η ταινια να λεγεται “Τιτανικος”…

Μεχρι το σημειο αυτο ας λεγοταν “Ερωτας σε Ψαροκαικο”…

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :tomato: :bounce: :lol3: :bow: :bow: :bow:

Οχι. Ολη η ταινια ειναι ενα χαζο ρομαντζο. Εχει μερικες ωραιες σκηνες οπως εκει που κοβεται το καραβι, και στο τελος που τους παιρνει κατω το τελευταιο κομματι του, αλλα καναν μαλακια με το να εστιασουν στο love story. Τεσπα. Αξιζει και για τον αρραβωνιαστικο της Ροουζ. καρδουλες:stuck_out_tongue:

ε καλα δεν ειναι και τοση τραγικη!εχει και κατι καλες σκηνες φονων!
βαλε και οτι ακουγονται στο μενου της ταινιας οι Muse!! :slight_smile:

Ρε τραγικη σου λεω… Εξηγησε μου και το σεναριο αν σου ειναι ευκολο… Εγω Τζισους δεν καταλαβα…:? :-s #-o

Ο Τιτανικός είναι μια καλή ταινία.
Τίποτα περισσότερο,τίποτα λιγότερο.

Πετα το το γαμημενο το ντιβιντι σου. :frowning: