Ενα απο τα μεγαλα καλα του Φλορουμ!

Εγώ τώρα ρε μπαλτΑ τι να απαντήσω σε αυτό το thread?
Έκανα μια απίστευτη φιλία μέσω ενός άλλου φορουμ, μέσω της οποίας ήρθε και μια άλλη με εσένα!
Γενικά πιστεύω ότι συναναστρέφεσαι με πολύ καλά άτομα σε ένα φόρουμ, αλλά δύσκολα κρατάς επαφή και δημιουργείς πραγματική φιλία. Γι αυτό νιώθω τυχερός :slight_smile:

Οντως…μεσα απ το φορουμ εχω κανει τρελη παρεα…εχω γνωρισει απιστευτα ατομα…ειμαι πολυ ευτυχισμενη γι αυτο…τα παιδια που χω γνωρισει δεν συγκρινονται με τα ατομα που χα εκτως φορουμ…

Επισης μου αρεσει πολυ που γινεται χαβαλες και πλακα μεσα στο φορουμ…

αυτό ακριβώς συμβαίνει και μένα και ειλικρινά πιστέψτε με ότι από τότε που σας γνώρισα έχω αλλάξει άποψη για την σημερινή νεολαία θα σας αναφέρω κάτι από καρδιάς
Δεν περίμενα πότε ότι κάποιοι από σας πχ λέω καρβού -δεν λέω κόζυ γιατί είναι λαρισαίος και δεν πιάνεται- και λεντ είναι κοντά στα 20 αν δεν τους ήξερα θα τους έλεγα τουλάχιστον 35 τόσο ολοκληρωμένες και τεκμηριωμένες απόψεις δεν τις περίμενα ούτε τις είχα ακούσει ποτέ από 20χρόνα παιδιά εύγε σας και δημόσια, ποιον να πρωτοαναφέρω άλλωστε?
Τον Βασιλάκη με το σόι του και τις τρομερές ευαισθησίες του? ρε σεις την άλλη φορά που θα πάτε συμπούρμπουλοι στο χωριό τραβήξτε κανά βίντεο και ανεβάστε το θέλω να δω τους παππούδες σας σε τι κατάσταση θα ναι :wink:
Τα λατρεμένα μου διδυμάκια? Θανάση έτσι και αφήσεις να μπει το παραμικρό ανάμεσα σε σένα και στην Όλγα θα σε κουρέψω δημοσίως το δηλώ ευθαρσώς…
Τις πανέμορφες νεφέλη αλόη witch???
Τον ρούντολφ με τα κολληματά του???
Τον μανωλάκη με τα σπαμαρίσματα του??? ρε μανώλη είπαμε οκ αλλά όχι έτσι:p
Τους Αντωνία Φίλιππα που μου θυμίζουν τόσα πολλά???
κάτι παιδάκια εκεί ζαφείρηδες ρέντ κλπ κλπ κλπ με τις ακραίες απόψεις τους και την τρέλλα των 15 16 17 χρόνων τους???
Δεν λέω τίποτε για τους μοδεράτορες εδίτορες κλπ κλπ κλπ τα λόγια είναι περιττά απλά ένα μεγάλο ευχαριστώ για την ύπαρξη και το επίπεδο αυτού του φόρουμ και όχι μόνο
Όσο για τις πλάκες καλά έχω ρίξει απίθανο γέλιο με τα όποια πειράγματα ένθεν και ένθεν
Όλους μαζί και ξεχωριστά τον καθένα σας σας ευχαριστώ από καρδιάς για την παρέα σας και φυσικά για την ιερή προσφώνηση μάμμυ που μου έχετε χαρίσει…
και φυσικά να ευχαριστήσω και δημόσια το Μαριώ μου -που το γνώρισα από άλλο φόρουμ- και μου σύστησε αυτό εδώ το Μαριώ που ενώ θα μπορούσε να είναι ένα από τα πρώτα ονόματα της σόου μπιζ παλεύει να χτίσει μόνη της ένα καλύτερο μέλλον και τρελλένεται να τα σπάει στις συναυλίες των μετάλλικα:D :smiley:
Υπάρχει βέβαια ο ένας ο μοναδικός ο ανεπανάληπτος [SIZE=“7”]ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣ [/SIZE]- όχι ο Ρουβάς προς θεού- αλλά ο δικός μου ο Σάκης αλλά ο Σάκκης όπως και ο Χέντριξ είναι άπλά εκτός συναγωνισμού και το γιατί θα το μάθει σύντομα άμα την κάθοδό του στην… καλαμούπολη

Εισαι η καλυτερη μαμη τον κοσμο…:smiley: :smiley:

θεωρω πολυ μεγαλη απωλεια το οτι δεν σε εχω γνωρισει ακομη…οποτε καταλαβαινεις οτι επιβαλλετε καθως το δεχτερ μου ειπε οτι εισαι και γαμω τα ατομα!!!Οποτε οι καλαμποκηδες-καλαμακηδες μπορει να μας εχουν ΟΤΑΝ κανουν meeting(xaxa) αλλα εμεις ειμαστε τα BEST OF THE BEAST παιδια!!!

Καλομελέτα και έρχεται, χο χο 8)

εεεεεεεετσιιιιιιι…αντε να τα πουμε να δεις που ειναι η εδρα της ουσιας και γλυκας του φλορουμ…ειμαστε no.1!!!

Eγω παλι δεν χωνευω κανεναν ρε,αλλα το κρυβω καλα…:stuck_out_tongue:

που το κρυβεις;;;Πισω απο την ξαδερφη σου στο avatar???:stuck_out_tongue:

Το ωραιο ειναι οτι πολλοι το εντοπιζουν αυτο το καλο του φορουμ αν και η αληθεια ειναι οτι δεν συμπαθαω καθολου τον Χοκαμ…:wink: δεν ξερω γιατι…:stuck_out_tongue:

ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑΣ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το οτι μπορεις να βλεπεις ακομα τα παραμυθια που λεει ο κοσμος.
Καποτε τα ακουγες τωρα τα βλεπεις γραμμενα :smiley:

οταν βαριεσαι σπαμαρεις .

ωραιοι τυποι και οι 2 σας…οταν δεν βαριεσαι;:stuck_out_tongue:

+10 σε tolkki και sentient…αν χτυπησετε την γρια του avatar του Χοκαμ περνετε ακομα 1000 ποντους!!!:stuck_out_tongue: